GIEŁDA KARTONOWA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Wymiana modeli. Poszukiwane modele. Literatura i dokumentacja. Ogłoszenia dotyczące sprzedaży i kupna.

Dla usprawienia korzystania z giełdy prosimy o umieszczanie następujących kodów w temacie wątku: [K] - kupię, [S] - sprzedam, [W] - wymienię, [O] - oddam, [P] - poszukuję lub ich kombinacji, np. "[S/W]xxxxxxxx" w tytule watku o sprzedaży i/lub wymianie modeli.

Uwaga! Ogłoszenia są usuwane po 30 dniach od chwili wpisania. W tym dziale wpisywanie postów WYMAGA logowania (od 20.08.2006).

Uwaga! Zabronione jest informowanie o własnych aukcjach w sieci, wstawianie linków (odnośników) do nich, a także powiadamianie o cudzych aukcjach w tematach wątków (chodzi również o pierwszy wpis w wątku). Odnośniki mające na celu pomoc w znalezieniu poszukiwanego modelu lub monografii są dozwolone.

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 1 z 1Strony:  1 
04-01-17 18:56  [S] Modele różne
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2

- 5

Sprzedam to co na poniższych zdjęciach.
W przypadku chętnego na zakup całości możemy wynegocjować jakąś rozsądną cenę z kosztami transportu po mojej stronie.
A jak pojedynczo to standardowo, wg. cennika PP.

Tornado

35 złotych

Spitfire wraz z tłoczoną kabinką.

40 złotych

Ciufajka - na zdjęciu widać małe rozmazanie druku na rysunku montażowym, sprawdzałem działanie butaprenu. Jak widać działa;)

15 złotych

Mesio i Spit

Po 15 złotych każdy.

Bf-109D GPM - Super opracowanie graficzne. Autorem jest Rafał Cieselski. Model w zestawie z wręgami ciętymi laserem.

40 złotych za komplet.

Wychodzi 160 złotych za komplet. Dla chętnego na całość mogę zaproponować 150 złotych wraz kosztami transportu.
Spokojnie, nie pchać się, nie wyrywać!
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość 

04-01-17 20:11  Odp: [S] Modele różne
Rogal 

Na Forum:
Galerie - 1

Można zarezerwować Tornado?

04-01-17 20:21  Odp: [S] Modele różne
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2

- 5

Jasne. Jak się do poniedziałku nie znajdzie chętny na całość to te paskudnie różowy model;) leci do ciebie.

05-01-17 08:05  Odp: [S] Modele różne
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2

- 5

Mam chętnego na całość w tej chwili, więc czasowo rezerwacja. Jak się nie skusi to będę sprzedawał na sztuki.

12-01-17 22:16  Odp: [S] Modele różne
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2

- 5

Całość sprzedana. Można zamknąć.

Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 1 z 1Strony:  1 

Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:

Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.

© konradus 2001-2016