ABC PROJEKTOWANIA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Nauka projektowania przy wykorzystaniu różnych programów, doskonalenie technik i tricków związanych z projektowaniem modeli kartonowych. Zrób To Sam - czyli samodzielne projektowanie dodatkowych elementów. Rozwijanie siatek brył. Zmiana kolorystyki, powiększanie i zmniejszanie.

Uwaga! W tym dziale nie wpisujemy postów: "kartonowych", relacji z budowy (dopuszczalne relacje z procesu projektowania). Informacje o programach wpisujemy wyłącznie w zakresie bezpośrednio związanym z konstruowaniem modeli kartonowych.




 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7 
28-10-05 15:10  Re: [projektowanie] - o siatkach inaczej
myh 



Na Forum:
Galerie - 2
 

Witaj CzeJas standardowo zrobimy? Podeślesz do mnie a ja wystawię? Czy jeszcze nie planujesz publikacji swojego małego narzędzia?
Ja mam teraz niezły zapierdziel w pracy i to o czym gadaliśmy w mailach leży i kwiczy :/

--
Mariusz "Ma-rYu-sH" Witkowski
Na warsztacie:
- to co wpadnie w ręce...

 
21-09-07 21:19  Odp: O siatkach inaczej
Lis pustyni   

I co, będzie to narzędzie czy nie ?

 
24-09-07 20:25  Odp: O siatkach inaczej
Dorsz Odyniec 

 

Ja rewelacji nie widzę (moje zdanie). Jakbym potrafił programować, Rhino napisałbym już wieki temu (:-)
Siatka to tylko siatka, NURBS to zawsze NURBS i siatka
--

Autoryzowany Instruktor Rhinoceros w Polsce

Post zmieniony (24-09-07 20:30)

 
06-12-10 19:35  Odp: O siatkach inaczej
kain   

witam
szukam papierowego modelu mazdy323f 89-94 (tej z otwieranymi lampami)

 
11-12-10 15:47  Odp: O siatkach inaczej
Czesiek 



Na Forum:
Galerie - 1
 

A gdzie są wręgi?

 
06-03-12 18:11  Odp: O siatkach inaczej
zielony   

Jest coś innego darmowego gdzie można zapisać bo ostatnio robert z ojcem w modo mdel tempesta no i sęk w tym ze nie mamy go czym rozłożyć a naprawdę szkoda tego nie zrobić przy takiej pięknej maszynce

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024