ABC PROJEKTOWANIA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Nauka projektowania przy wykorzystaniu różnych programów, doskonalenie technik i tricków związanych z projektowaniem modeli kartonowych. Zrób To Sam - czyli samodzielne projektowanie dodatkowych elementów. Rozwijanie siatek brył. Zmiana kolorystyki, powiększanie i zmniejszanie.

Uwaga! W tym dziale nie wpisujemy postów: "kartonowych", relacji z budowy (dopuszczalne relacje z procesu projektowania). Informacje o programach wpisujemy wyłącznie w zakresie bezpośrednio związanym z konstruowaniem modeli kartonowych.




 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 34 z 38Strony:  <=  <-  32  33  34  35  36  ->  => 
13-09-22 15:40  Odp: [model] Nauka Rhino - efekty [PZInż-152]
Wojciech Cięciwa   

Piłą i łopata saperska jest wrzucona. Dojdzie jeszcze kilof, siekiera i mały toporek saperski - kiedy? Nie mam pojęcia.
Szablony i włazy powinny być w piątek.

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
13-09-22 19:48  Odp: [model] Nauka Rhino - efekty [PZInż-152]
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Może dzisiaj uda mi się wrzucić zdjęcia przednich reflektorów, bo nie wiedzieć czemu nie mam najnowszej ich wersji razem ze szperaczem. Powiem tylko, że zrobiłem je po swojemu bazując na częściach modelu. Z wycinankowych nie byłem wstanie ich zrobić tak jak były zaprojektowane: za małe i nie na mój wzrok.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
14-09-22 19:04  Odp: [model] Nauka Rhino - efekty [PZInż-152]
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Obiecane zdjęcia:

Reflektor lewy przód

Reflektor prawy przód

Reflektor prawy przód zbliżenie

Reflektor lewy przód zbliżenie

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
21-10-22 11:56  Odp: [model] Nauka Rhino - efekty [PZInż-152]
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Żeby nie śmiecić w wątku o PZInż 342, przypominam się o: wszelkiej maści pokrywy i włazy inspekcyjne, resztę narzędzi saperskich, chociaż by uproszczonej siatki plandeki ze stelażem...

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
28-10-22 12:52  Odp: [model] Nauka Rhino - efekty [PZInż-152]
Wojciech Cięciwa   

"dach+klapy.pdf" umieszczony.

W wypadku klap to co jest niebieskie, to elementy do jakich przynależą poszczególne klapy.
Jakby coś było niezrozumiałe - pisać, albo tu albo na discordzie na kanale projektowanie.

Jakieś narzędzia są w katalogu 'Dodatki' .

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
31-10-22 16:40  Odp: [model] Nauka Rhino - efekty [PZInż-152]
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

No i nie można było tak od razu? ;-)
Ja aktualnie dziergam w mozole stonogi do 152ki. W miedzy czasie podłubie przy pokrywach i panelach. Dziękować ;-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
04-11-22 11:47  Odp: [model] Nauka Rhino - efekty [PZInż-152]
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Powoli robią się stonogi:

Pierwsze próby

Produkcja

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
04-11-22 14:08  Odp: [model] Nauka Rhino - efekty [PZInż-152]
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Otworów w gąskach nie wycinasz?

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
04-11-22 23:15  Odp: [model] Nauka Rhino - efekty [PZInż-152]
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

rodrus nie na tym etapie. Najpierw wkleję wszystkie żeberka, zawikoluje, i dopiero w tedy wydziergam otwory na zęby napędowe i ulgowe. Gdybym zrobił to teraz, jest ogromna szansa, że ogniwa by się porozpadały przed końcowym montażem.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
22-12-22 18:22  Odp: [model] Nauka Rhino - efekty [PZInż-152]
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Wojtku coś musiałeś grzebać przy osłonie silnika, bez ostrzeżenia, bo nijak nie siadają mi twoje nowe blachy na starym poszyciu :-(

Widok z lewej burty 

 Kratka wentylacyjna tłumika spalin 

 Panel inspekcyjny przedziału silnika 

Musze też pomyśleć jak wzmocnić tylny pancerz. Zapadł mi się po prostu przy próbie wklejenia tego włazu z kratką :-/

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 34 z 38Strony:  <=  <-  32  33  34  35  36  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024