ABC PROJEKTOWANIA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Nauka projektowania przy wykorzystaniu różnych programów, doskonalenie technik i tricków związanych z projektowaniem modeli kartonowych. Zrób To Sam - czyli samodzielne projektowanie dodatkowych elementów. Rozwijanie siatek brył. Zmiana kolorystyki, powiększanie i zmniejszanie.

Uwaga! W tym dziale nie wpisujemy postów: "kartonowych", relacji z budowy (dopuszczalne relacje z procesu projektowania). Informacje o programach wpisujemy wyłącznie w zakresie bezpośrednio związanym z konstruowaniem modeli kartonowych.




 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
05-01-22 19:49  Odp: [3D] Przygotowanie do drukowania 3D
X32 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Różnice w wydrukach między Sonic Mini 4k i 8k są nieduże. Ja czekam na to: https://www.kickstarter.com/projects/rocket1/rocket-1-worlds-fastest-and-most-accurate-dclf-3d-printer

Post zmieniony (05-01-22 19:52)

 
11-01-22 23:51  Odp: [3D] Przygotowanie do drukowania 3D
wieslaw_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Futer - ja na SM4K nie narzekam ale musiałem dokupić upgrade do tego ramienia, natomiast 8k będzie u mnie na miejscu około kwietnia :) więc będę zdawał relację jak się sprawuje.

 
11-01-22 23:54  Odp: [3D] Przygotowanie do drukowania 3D
wieslaw_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

X32 nie wiem czy nieduże natomiast to ustrojstwo z kickstartera objechał ostatnio Uncle Jessy. Podobno strasznie się można uświnić :)

https://www.youtube.com/watch?v=QhIPzHfb-Ts

--
Relacje: IJN Fuso, ORP Piorun
Galerie: ORP Piorun,
Poradniki: Przygotowanie do druku 3D

 
12-01-22 10:02  Odp: [3D] Przygotowanie do drukowania 3D
X32 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Oglądałem i po tym co piszą już nie czekam na to ustrojstwo. Strasznie ciężko wybrać odpowiednią drukarkę dla siebie, tyle teraz tego jest.

 
15-01-22 01:04  Odp: [3D] Przygotowanie do drukowania 3D
wieslaw_ 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

X32 może warto poczekać co wypuści Anycubic. Pierwsza budżetowa drukarka DLP.

https://www.youtube.com/watch?v=Mv4LlpeHmmM&list=WL&index=5&t=1s

--
Relacje: IJN Fuso, ORP Piorun
Galerie: ORP Piorun,
Poradniki: Przygotowanie do druku 3D

 
15-01-22 09:31  Odp: [3D] Przygotowanie do drukowania 3D
X32 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Widziałem to porównanie, DLP miało masakrować LCD, a wychodzi na to, że różnice są minimalne. Wiele osób pisze, że Mini 8k wypada nawet lepiej.

Post zmieniony (15-01-22 09:33)

 
07-03-22 10:35  Odp: [3D] Przygotowanie do drukowania 3D
X32 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Anycubic Photon Ultra na razie ssie z tego co widać, więc obecnie Phrozen Sonic Mini 8k wydaje się najlepszym wyborem.

Post zmieniony (07-03-22 16:20)

 
19-04-22 16:04  Odp: [3D] Przygotowanie do drukowania 3D
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Witam
Pierwsze testy na Sonic Mini 8K. Czekam na dedykowaną żywicę 8K, przetestuje ustawienia i zobaczymy co z tego będzie ;) Tutaj druk na Anycubic Craftman. Drukarka miała być w czerwcu, a tu zonk i przyszła przed świętami ;-)






 
19-04-22 22:20  Odp: [3D] Przygotowanie do drukowania 3D
X32 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Jaką wysokość mają litery w napisie Continental?

 
19-04-22 22:45  Odp: [3D] Przygotowanie do drukowania 3D
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

0.15 mm, w pełni czytelne, nawet te mniejsze oznaczenia.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024