ABC PROJEKTOWANIA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Nauka projektowania przy wykorzystaniu różnych programów, doskonalenie technik i tricków związanych z projektowaniem modeli kartonowych. Zrób To Sam - czyli samodzielne projektowanie dodatkowych elementów. Rozwijanie siatek brył. Zmiana kolorystyki, powiększanie i zmniejszanie.

Uwaga! W tym dziale nie wpisujemy postów: "kartonowych", relacji z budowy (dopuszczalne relacje z procesu projektowania). Informacje o programach wpisujemy wyłącznie w zakresie bezpośrednio związanym z konstruowaniem modeli kartonowych.




 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
10-11-18 12:55  [R] KIROW-TAKRAF EDK-750 w 3D
Draccus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Witam

niektórzy już coś tam wiedzą że sobie dłubie taki mały projekt niestety przerwałem prace nad EL2 ze względu na braki w dokumentacji oczywiście model na pewno zostanie ukończony jak tylko będę miał jakieś nowe źródło.

Nie chce wrzucac wszystkich fotek od razu wiec te które już wrzuciłem udostępnie jako pokaz slajdów
Nowe bee wrzucał w kolejnych postach
Jak do tej pory wykonałem elementy wózka takie jak rama, układ jezdny, maźnice, układ resorowania, i układ hamulca postojowego i pneumatycznego


https://flic.kr/s/aHsmq2MMGW

--
Na desce kreślarskiej
Ty51-1 BR52
Stronka
DraccusModels

Pozdrawiam

 
27-11-18 19:48  Odp: [R] KIROW-TAKRAF EDK-750 w 3D
Draccus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Witam prace trwają nad przekładnią mechaniczną układu jezdnego. Trochę nie jestem pewien czy element ten wykonałem prawidłowo ponieważ nie posiadam zbyt dużej ilości rysunków a właściwie tylko jeden i brakuje mi jednego z rzutów prostokątnych. Może ktoś posiada jakieś zdjęcia tego elementu ?? Tymczasem wrzucam rendery




--

Post zmieniony (27-11-18 19:49)

 
11-12-18 00:16  Odp: [R] KIROW-TAKRAF EDK-750 w 3D
Draccus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Kolejna część prac nad silnikiem i przekładnią




--
Na desce kreślarskiej
Ty51-1 BR52
Stronka
DraccusModels

Pozdrawiam

 
11-12-18 23:03  Odp: [R] KIROW-TAKRAF EDK-750 w 3D
Draccus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Silnik z przekładnią już na swoim miejscu. Wózek prawie w komplecie pozostaje dorobić jeszcze brakujące pałąki ochronne hamulca, wieszak i osłonę silnika elektrycznego i będzie komplet :)




--

Post zmieniony (11-12-18 23:04)

 
15-12-18 18:21  Odp: [R] KIROW-TAKRAF EDK-750 w 3D
pawcio37   

Jakie plany w związku z wydaniem tj na kiedy szykować pieniądze?

 
15-12-18 20:53  Odp: [R] KIROW-TAKRAF EDK-750 w 3D
Draccus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Pawcio spokojnie :) Model jak najbardziej chcę wydać. Może w miarę dostępności dokumentacji powstanie cały skład pociągu ratowniczego. Na pewno się dowiesz jak model pójdzie do druku :) Jeszcze minie trochę czasu zanim ukończę projekt. Jak wiesz staram się upchnąć maksymalnie jak najwięcej detali w moje projekty a to wymaga więcej czasu podczas fazy projektowania.

--
Na desce kreślarskiej
Ty51-1 BR52
Stronka
DraccusModels

Pozdrawiam

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024