ABC PROJEKTOWANIA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Nauka projektowania przy wykorzystaniu różnych programów, doskonalenie technik i tricków związanych z projektowaniem modeli kartonowych. Zrób To Sam - czyli samodzielne projektowanie dodatkowych elementów. Rozwijanie siatek brył. Zmiana kolorystyki, powiększanie i zmniejszanie.

Uwaga! W tym dziale nie wpisujemy postów: "kartonowych", relacji z budowy (dopuszczalne relacje z procesu projektowania). Informacje o programach wpisujemy wyłącznie w zakresie bezpośrednio związanym z konstruowaniem modeli kartonowych.

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
14-01-17 22:59  Odp: Pytanie pzl 11 c
ghost2 

Na Forum:
Galerie - 4

Widziałem ten model i spitfiera w tej skali ,ładne sztuki.Pewnie masz rację ,że tam będzie łatwiej, jednak poszperałem w necie i znalazłem inny silniczek - owalny o mniejszej średnicy i krótszy ,który (o ile sprzedawca podał dobrze wymiary) to zmieści mi się w silniku i części 42 ( to ta przed segmentem w którym jest wsparcie podwozia) . Wtedy nie muszę zmieniać nic pomiędzy wręgą 7-8 , umieszczę tam tylko od spodu w części 60 baterię. Jeśli nadal model stoi u Ciebie to zobaczysz w niej jakąś klapę od dołu i ją właśnie zamierzam zrobić otwieraną.Obawiam się tylko czy nawet tak lekkie drgania przy pracy silnika nie wpłyną na stabilność podwozia właśnie w p 11c. Jednym słowem i tak muszę czekać do poniedziałku , trzymaj kciuki żeby mi to się udało ;-) .

Post zmieniony (14-01-17 23:03)

Odpowiedz na tę wiadomość 

15-01-17 00:10  Odp: Pytanie pzl 11 c
ZbiG 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 50

- 21

Będę trzymał.
Kciuki również!

31-01-17 22:46  Odp: Pytanie pzl 11 c
ghost2 

Na Forum:
Galerie - 4

Cześć Zbig.
Zmieniłem umiejscowienie baterii jak widzisz będą za głową pilota w doskonale pasującym miejscu.Można powiedzieć ,że zrobione "pod nie" :-) przytrzymywać będzie zagłówek który po lekkim dociśnięciu uruchamia silnik a cofnięcie go wyłącza go. Otwierając go w dół na zawiasach jest dostęp do baterii by je wymienić. Druty przechodzą dołem ,na razie to wszytko tak trochę prowizorka byś wiedział jak to rozwiązałem. Ferie i nie było czasu na prace modelarskie :-) .
[/URL
Jak skleję przód i wszystko będzie ok to będę mógł sklejać orginalną wycinankę, zrobiłem dla testu też podwozie choć nie musiałem i stwierdzam ,że masz rację iż autor wymyślił to dość skomplikowanie. Zastanawiam się czy tego nie pozmieniać ( jeśli sił i chęci i pomysłu nie braknie)

--

Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:

Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.

© konradus 2001-2018