ABC PROJEKTOWANIA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Nauka projektowania przy wykorzystaniu różnych programów, doskonalenie technik i tricków związanych z projektowaniem modeli kartonowych. Zrób To Sam - czyli samodzielne projektowanie dodatkowych elementów. Rozwijanie siatek brył. Zmiana kolorystyki, powiększanie i zmniejszanie.

Uwaga! W tym dziale nie wpisujemy postów: "kartonowych", relacji z budowy (dopuszczalne relacje z procesu projektowania). Informacje o programach wpisujemy wyłącznie w zakresie bezpośrednio związanym z konstruowaniem modeli kartonowych.




 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 6Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
17-11-15 20:12  [Relacja] Co by było gdyby...(2) mM 9/91 Me 262 Schwalbe S3
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

... Pan Bohdan Wasiak używał komputerowych technik do nanoszenia malowania na swoje modele?


Mając chwilkę czasu, w związku z drobnym przestojem technologicznym przy innym komercyjnym projekcie (puszę troszkę farby i powiem, że będzie można, prawdopodobnie skleić sobie model komercyjny z moją politurą ;-) ), a będąc w fazie koncepcyjnej, z projektem z innej branży ;-) Pozwoliłem sobie zabrać się za coś, co na pewno nie przyniesie mi najmniejszych profitów, po za satysfakcją, że mam model w malowaniu, które bardzo chciałem mieć, a na które nie mam co liczyć u wydawców ;-P Jest to też kolejna wprawka przed dużym zadaniem jakim będzie przerobienie B-25 na wersję z rajdu Doolittle'a.

Klasycznie zaczynamy od prostej zagadki ;-) Co wziąłem na tapetę jako kolejny face lifting



Dla utrudnienia dodam, że będzie to całkowita zmiana kamuflażu i oznaczeń ;-) Jak padnie prawidłowa odpowiedź, zmienię tytuł wątku ;-)

Pierwsze koty za płoty i idzie całkiem przyzwoicie. Jest kilka nieścisłości i niedokładności ale do opanowania bez szkody dla sklejalności (tak mi się przynajmniej wydaje). Jak jest w rzeczywistości, wyjdzie w praniu, gdy ktoś będzie to próbował skleić ;-)

PS: Brakujące obrazki można odnaleźć w tej galerii >>>klik<<< .

--

Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

Post zmieniony (16-09-21 20:23)

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 [Relacja] Co by było gdyby...(2) mM 9/91 Me 262 Schwalbe S3  nowe
Chopin 12752 17-11-15 20:12
 Odp: [Relacja] Co by było gdyby...(2) mM nr/rok ?????????   nowe
indianscout 964 17-11-15 20:51
 Odp: [Relacja] Co by było gdyby...(2) mM nr/rok ????????? "ZAGADKA"  nowe
Astra28 877 17-11-15 21:51
 Odp: [Relacja] Co by było gdyby...(2) mM nr/rok ?????????   nowe
Chopin 708 17-11-15 22:08
 Odp: [Relacja] Co by było gdyby...(2) mM nr/rok ????????? "ZAGADKA"  nowe
messer 705 17-11-15 23:06
 Odp: [Relacja] Co by było gdyby...(2) mM nr/rok ????????? "ZAGADKA"  nowe
Wojciech Cięciwa 743 18-11-15 02:04
 Odp: [Relacja] Co by było gdyby...(2) mM nr/rok ?????????   nowe
Bodek 688 18-11-15 12:26
 Odp: [Relacja] Co by było gdyby...(2) mM 9/91 Me 262 Schwalbe S3  nowe
Chopin 832 18-11-15 15:00
 Odp: [Relacja] Co by było gdyby...(2) mM 9/91 Me 262 Schwalbe S3  nowe
messer 692 18-11-15 20:37
 Odp: [Relacja] Co by było gdyby...(2) mM 9/91 Me 262 Schwalbe S3  nowe
Chopin 817 18-11-15 21:38

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024