ABC PROJEKTOWANIA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Nauka projektowania przy wykorzystaniu różnych programów, doskonalenie technik i tricków związanych z projektowaniem modeli kartonowych. Zrób To Sam - czyli samodzielne projektowanie dodatkowych elementów. Rozwijanie siatek brył. Zmiana kolorystyki, powiększanie i zmniejszanie.

Uwaga! W tym dziale nie wpisujemy postów: "kartonowych", relacji z budowy (dopuszczalne relacje z procesu projektowania). Informacje o programach wpisujemy wyłącznie w zakresie bezpośrednio związanym z konstruowaniem modeli kartonowych.




 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 13Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12  ->  => 
23-05-15 14:19  Odp: [Corel] CorelDraw! bez tajemnic
Witek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Witam
Mam takie pytanie odnośnie CorelDraw potrzebuję wydrukować części dłuższe niż kartka A4 i chciałbym wydrukować jako wstęga. Kiedyś coś takiego drukowałem ale to było bardzo dawno i nie wiem czy to czasami nie zależy od drukarki? Drukowałem to na Canonie a teraz mam Samsunga ML 1710P.
Za wszelką pomoc dziękuję.

--

Post zmieniony (23-05-15 15:54)

 
25-05-15 00:09  Odp: [Corel] CorelDraw! bez tajemnic
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Witek aktualnie zależy to tylko i wyłącznie od drukarki (a ściślej od jej sterownika).

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
26-05-15 10:26  Odp: [Corel] CorelDraw! bez tajemnic
Witek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Dzięki za podpowiedz, już zacząłem drukować.

--
Pozdrawiam Witek
Na warsztacie Yamato , Scorpion, Amerigo Vespucci, Akizuki

-----------------------------------
Samoloty. Okręty, Pojazdy
-----------------------------------

 
17-06-15 18:50  Odp: [Corel] CorelDraw! bez tajemnic
Zeppelin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Witam. Mam problem z moim corelem/drukarką. Nie wiem gdzie jest problem. Od początku jednak. Mam drukarkę samsung clx 3185 i pod corelem i tylko pod nim mogę wydrukować tylko czarno-białe wydruki. Wszystko inne wychodzi w kolorze. Sprawdzałem wszystko, ale mnie to przerosło i mam zamiar przeinstalować corela. Nie wiem jednak jak można coć zrobić by nie instalować ponownie programu.

 
19-06-15 10:53  Odp: [Corel] CorelDraw! bez tajemnic
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Zeppelin sprawdź w zakładkach opcji druku czy nie masz zaznaczonego: drukuj wszystkie kolory jako czarny.
Jak nie pomoże to trzeba zajrzeć w opcje zaawansowane, ale tak na sucho to ci nie pomogę. Musiał bym widzieć te wszystkie opcje.
Ewentualnie przeinstaluj. Zajmie ci to 20min a może pomoże ;-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
19-06-15 18:19  Odp: [Corel] CorelDraw! bez tajemnic
Zeppelin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Dzięki za info. Jeśli nie da rady to przeinstaluję.

 
09-08-15 21:29  Odp: [Corel] CorelDraw! bez tajemnic
zeus   

Proszę o przesłanie bibli bo z linku nie mogę śćiągnąć

mój adres darek245@interia.pl

 
10-08-15 21:37  Odp: [Corel] CorelDraw! bez tajemnic
Astra28 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8
 

Siemanos.

Zerknij do mojego wpisu z dnia: 24-12-14 16:20 tam masz link do mojego serwera i bez problemu sobie otworzysz i zapiszesz na dysku.

--
Pozdrawiam cieplutko wszystkich. Astra28 - Niech karton będzie z Wami :-)
W pracy robię TO, a w domu TO. Moje projekty za FREE
Zapraszam Czechofilów Czeskie klimaty okiem Polaka

 
13-08-15 18:40  Odp: [Corel] CorelDraw! bez tajemnic
suonce   

Witam,

piszę, bo internet juz przeszukałam i nic z tego nie wynikło... ;)

Zakupiłam ostatnio COREL'a do użytku niekomercyjnego celem podszkolenia się. Chciałam przejrzeć samouczki i w tym momencie pojawił się problem - w chwili gdy próbuję je uruchomić już wyrzuca mi komunikat, że "Program videobrowser przestał działać"... Ma ktoś pomysł co z tym zrobić?

Ps. Również pozwoliłam sobie ściągnąć Biblię - Astra28, dzięki... :)

Pozdrawiam :)

Post zmieniony (13-08-15 18:48)

 
13-08-15 20:51  Odp: [Corel] CorelDraw! bez tajemnic
Witos   

Użyjcie Illustratora jeśli możecie, on ma pomiar długości krzywych bez żadnych hec z makro.

--
Witos.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 13Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024