ABC PROJEKTOWANIA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Nauka projektowania przy wykorzystaniu różnych programów, doskonalenie technik i tricków związanych z projektowaniem modeli kartonowych. Zrób To Sam - czyli samodzielne projektowanie dodatkowych elementów. Rozwijanie siatek brył. Zmiana kolorystyki, powiększanie i zmniejszanie.

Uwaga! W tym dziale nie wpisujemy postów: "kartonowych", relacji z budowy (dopuszczalne relacje z procesu projektowania). Informacje o programach wpisujemy wyłącznie w zakresie bezpośrednio związanym z konstruowaniem modeli kartonowych.




 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
21-09-13 01:27  [szukam] program do tworzenia planów ze zdjęć
Wojciech Cięciwa   

No właśnie ....

Gdzieś kiedy widziałem jakąś wczesną wersję programu gdzie ładowało się zdjęcia obiektu rzeczywistego, potem tworzyło krawędzie tak jak były na tych zdjęciach, a program sam z siebie tworzył z tego obiekty 3D.

Niestety nie pamiętam jak się nazywał ten program. Orientuje się ktoś może co to za program?

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
21-09-13 07:39  Odp: [szukam] program do tworzenia planów ze zdjęć
Gdaś 

 

Witam
http://www.glasspalace.pl/p237,photomodeler-2013-upgrade.html
http://www.glasspalace.pl/p914,strata-foto-3d-cx2-edu-win.html

--
uszanowanko gdaś

 
21-09-13 13:19  Odp: [szukam] program do tworzenia planów ze zdjęć
jaceksw 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

http://gamasutra.com/view/news/199842/Watch_the_intriguing_3Sweep_3D_modelling_technique_in_action.php

 
12-10-13 20:55  Odp: [szukam] program do tworzenia planów ze zdjęć
Hator   

@Sas

Takie rzeczy można też robić w Sketchup'ie. Wczytuje się zdjęcie i prowadnicami ustala odpowiednią perspektywę. Ma to swoje ograniczenia, bo im ostrzejsze lub nietypowe zbiegi na takim ujęciu, to bardzo trudno jest pracować z takim zdjęciem. Zbyt duże zakłamanie wymiarów. Bryłę z tego zrobić się da, tylko czasem doprowadzić ją do żądanych proporcji może trwać zbyt długo.

--
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR

Plac budowy: roboty wstrzymane

 
27-11-14 23:09  Odp: [szukam] program do tworzenia planów ze zdjęć
Wojciech Cięciwa   

@Hator

Możesz rozwinąć to co pisałeś ?
Gdzie o tym poczytać?

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024