ABC PROJEKTOWANIA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Nauka projektowania przy wykorzystaniu różnych programów, doskonalenie technik i tricków związanych z projektowaniem modeli kartonowych. Zrób To Sam - czyli samodzielne projektowanie dodatkowych elementów. Rozwijanie siatek brył. Zmiana kolorystyki, powiększanie i zmniejszanie.

Uwaga! W tym dziale nie wpisujemy postów: "kartonowych", relacji z budowy (dopuszczalne relacje z procesu projektowania). Informacje o programach wpisujemy wyłącznie w zakresie bezpośrednio związanym z konstruowaniem modeli kartonowych.




 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
20-01-14 13:08  Co to za jednostka na planach modelarskich
pasibrzuch85   

Witam wszystkich sympatyków modelarstwa!!!
Jako że jestem nowicjuszem proszę o wyrozumiałość. Mam plany modelarskie niszczyciela, na którym wymiary sa definiowane w dziwny sposób i szczerze mówiąc nigdy nie widziałem czegos takiego np. 2".300. Co to za jednoski Koledzy? Gdyby chodziło o same cale to nie ma problemu, ale ten zapis sprawia, że sie pogubiłem w tym wszystkim.
Z góry dziekuje za pomoc!

--

 
21-01-14 21:49  Odp: Co to za jednostka na planach modelarskich
amz20 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Prawdopodobnie w INCH czyli calach

 
23-01-14 21:57  Odp: Co to za jednostka na planach modelarskich
McGary   

Na pierwszy rzut oka po naszemu to 2" i 300 setnych, czyli 2,3 cala.
Najlepiej byłoby, gdybyś wkleił rysunek, zdjęcie, skan żeby naocznie porównać.

--

Post zmieniony (23-01-14 21:57)

 
24-01-14 12:11  Odp: Co to za jednostka na planach modelarskich
pasibrzuch85   

Niestety oddałem te plany, za dużo czasu musiałbym zmarnować, żeby je odczytać. Być może jest tak jak mówicie, ale zła jakośc planów nie pozwalała na weryfikację stąd nawet ich nie skanowałem. Dziekuję za zainteresowanie.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024