ABC PROJEKTOWANIA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Nauka projektowania przy wykorzystaniu różnych programów, doskonalenie technik i tricków związanych z projektowaniem modeli kartonowych. Zrób To Sam - czyli samodzielne projektowanie dodatkowych elementów. Rozwijanie siatek brył. Zmiana kolorystyki, powiększanie i zmniejszanie.

Uwaga! W tym dziale nie wpisujemy postów: "kartonowych", relacji z budowy (dopuszczalne relacje z procesu projektowania). Informacje o programach wpisujemy wyłącznie w zakresie bezpośrednio związanym z konstruowaniem modeli kartonowych.




 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
22-05-13 12:52  [Prośba] Przeskalowanie modelu
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

Hejka,

mój post pasuje raczej do kilku działów, ale zdecydowałem się umieścić go tutaj. Potrzebuję osoby która podjęłaby się skanowania i przeskalowania paru modeli ze skali 1\33 na 1\50 i wydrukownia modelu w miarę dobrej jakości(najlepiej na plujce). Oczywiście zapytacie czemu nie pójdę do punktu ksero.. Byłem, ale owoc pracy sprzętu jest niezadowalający o czym się pewnie przekonacie niebawem. Skan wykonany przeze mnie jest według mnie wporządku, jednak gdy drukowałem na laserowej drukarce w punkcie ksero(2razy) za każdym razem barwa była inna, wogóle nie zbliżona do barwy w skanie. Wszystko oczywiście za prawny środek płatniczy na terenie całej Rzeczypospolitej. Proszę o kontatk priv

pozdrawiam

PS Wydruk laserowy zabezpieczony akrylem w sprayu nie sprawia ŻADNYCH problemów:)

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024