ABC PROJEKTOWANIA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Nauka projektowania przy wykorzystaniu różnych programów, doskonalenie technik i tricków związanych z projektowaniem modeli kartonowych. Zrób To Sam - czyli samodzielne projektowanie dodatkowych elementów. Rozwijanie siatek brył. Zmiana kolorystyki, powiększanie i zmniejszanie.

Uwaga! W tym dziale nie wpisujemy postów: "kartonowych", relacji z budowy (dopuszczalne relacje z procesu projektowania). Informacje o programach wpisujemy wyłącznie w zakresie bezpośrednio związanym z konstruowaniem modeli kartonowych.




 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
27-04-13 20:15  Mam prośbę do projektantów....
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Panowie projektanci , witam wszystkich . Dni kilka temu wpadł mi w łapki zeszyt pt FLUGZEUG PROFILE nr 20 - Siebel Fh-104 , Si-204 Varianten . .Chodzi mi właściwie o zaprojektowanie takiego modelu , ot taka prosta wycinanka jak np SUPER AERO S-45 z MON-u powiedzmy. Coś prostego w budowie , coś nawet dla młodszych modelarzy . Proszę o opinie odnośnie mojego pomysłu na nową konstrukcję w modelarstwie kartonowym , wycinankę w stylu pierwszych wydań Małego Modelarza. Może ktoś podłapie temat i byłby fajny samolocik , wycinanka w kolekcji . Ja stawiam na czeskie malowanie tego płatowca . Piszcie panowie , chętnie odpowiem na wasze posty . Pozdrawia Was kolega Marek , ANDY .

Post zmieniony (27-04-13 20:27)

 
27-04-13 20:59  Odp: Mam prośbę do projektantów....
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Projekt, prawie ukonczony, mial kolega Alin na jednym z czeskich for...

http://www.papirovemodelarstvi.cz/forum/viewtopic.php?t=5416&postdays=0&postorder=asc&start=0

ale na chwile obecna, od dluzszego czasu cisza w temacie...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
27-04-13 21:22  Odp: Mam prośbę do projektantów....
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Rafael super szybka i treściwa odpowiedż , dziękuję . Stronka czeska nawet ciekawa . Spróbuję napisać do tego Alin-a wiadomość , zobaczymy co się z tego wykluje. Pozdrawia Ciebie ANDY .

 
28-04-13 05:08  Odp: Mam prośbę do projektantów....
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Obawiam sie ze ten projekt trafil szlak gdy padl twardy dysk Alinowi w komputerze , podobnie jak okret Hood. Ale nie jestem pewien. Jak sie Alin nie odezwie na czeskim forum, moge sie z nim skontaktowac prywatnie i pogadac na temat tego fruwadla.

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
28-04-13 11:50  Odp: Mam prośbę do projektantów....
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Hejka Szkutnik-u , jestem za abyś się skontaktował prywatnie o ile znasz tego kolegę z Czech . Byłoby w dechę skleić taki samolocik w 1/33 . Widzę że sam również jesteś kreślarzem , projektantem , moje uznanie. Pozdrawia Ciebie ANDY .

 
28-04-13 17:40  Odp: Mam prośbę do projektantów....
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
andy: Alina znam bardzo dobrze. To czlonek zalogi Szkutnika. Obecnie glowe ma zajeta czym innym, ale zapytam sie go przy najblizszej okazji o ten samolocik. Dziekuje za uznanie w imieniu calej zalogi. Nie za bardzo tylko wiem, o ktore uznanie Ci chodzi (Olympic, Oceania, SAR-3000 czy jeszcze cos innego ;-)), Jesli masz na mysli jednostki typu Olympic to uznanie nalezy skierowac nie bezposrednio do mnie tylko do ..... ALINA. ALIN jest glownym projektantem. To on jest wisienka na tym torcie. Reszta zalogi w tym projekcie pracuje pod niego.

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
28-04-13 19:21  Odp: Mam prośbę do projektantów....
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
To jeszcze raz ja. Przed chwila rozmawialem z ALIN'em. Projekt samolotu sie zachowal. Uszkodzenie komputera go nie wcielo. Na razie ALIN zajety jest innymi rzeczami. Moze kiedys wroci do projektu.... ale nie bedzie to szybko.

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
28-04-13 21:00  Odp: Mam prośbę do projektantów....
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Szkutnik, mozna powiedziec, ze to bardzo dobra wiadomosc. Jeszcze lepsza bylaby, jakbys go na chwile wypuscil z piwnicy i pozwolil dokonczyc Aero :D

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
28-04-13 23:27  Odp: Mam prośbę do projektantów....
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Rafael: Ja Alina nie trzymam w piwnicy, bo mialby tam kiepskie warunki do projektowania plywadel ;-)
Nalezy miec nadzieje, ze Alin wywiaze sie w koncu ze wszystkich danych obietnic i wezmie sie za Areo.

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024