ABC PROJEKTOWANIA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Nauka projektowania przy wykorzystaniu różnych programów, doskonalenie technik i tricków związanych z projektowaniem modeli kartonowych. Zrób To Sam - czyli samodzielne projektowanie dodatkowych elementów. Rozwijanie siatek brył. Zmiana kolorystyki, powiększanie i zmniejszanie.

Uwaga! W tym dziale nie wpisujemy postów: "kartonowych", relacji z budowy (dopuszczalne relacje z procesu projektowania). Informacje o programach wpisujemy wyłącznie w zakresie bezpośrednio związanym z konstruowaniem modeli kartonowych.




 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
16-01-13 20:55  Let Morava...
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Witam wszystkich sympatyków , fanatyków kartoniarstwa. Od dłuższego czasu myślę o osobie która byłaby w stanie zaprojektowac taki oto samolot LET MORAVA . Preferuję malowanie sanitarne bez waloryzacji. Coś jak modele wydawane w latach 60-tych przez MON lub Mały Modelarz. Jeżeli ktoś ma lub miałby zamiar coś takiego wykonać to poproszę na priv .Myślę że z zaprojektowaniem takiego samolotu nie będzie wiekszego kłopotu ponieważ DDR-owskie wydanie / klisza fotograficzna / się pojawiło na rynku lub na podstawie Planów Modelarskich. Chętnych zapraszam do współpracy. Piszcie, piszcie. Pozdrawia MAREK

 
17-01-13 13:38  Odp: Let Morava...
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Andy, model jest projektowany, więc sądzę że doczekasz się jego wydania;-) Morava - faktycznie - ma coś w sobie urzekającego. Pozdrawiam,Łukasz

--

 
18-01-13 18:01  Odp: Let Morava...
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Witaj kolego ,fajno mi się czyta takie teksty, tak trzymać. Mam prośbę abyś podał mi troszkę szczegółów tzn czy to będzie oficjalne wydanie np GPM itp, czy waloryzacja bo nieukrywam że im prostszy model tym w moim przekonaniu lepiej. Pozdrawia ANDY

 
18-01-13 23:28  Odp: Let Morava...
AWOT   

Widzę Łukasz, że po wielu latach wróciłeś do Moravy :-) Super ! Temat bardzo fajny. Pamiętam jak przylatywały kiedyś na nasze lotnisko.

--

AWOT

 
02-06-14 00:12  Odp: Let Morava...
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Lazarus - moje pytanie , czy ta Morava ujrzy światło dzienne ?

Daj mi znać proszę , pozdrawia Ciebie Andy .

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024