ABC PROJEKTOWANIA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Nauka projektowania przy wykorzystaniu różnych programów, doskonalenie technik i tricków związanych z projektowaniem modeli kartonowych. Zrób To Sam - czyli samodzielne projektowanie dodatkowych elementów. Rozwijanie siatek brył. Zmiana kolorystyki, powiększanie i zmniejszanie.

Uwaga! W tym dziale nie wpisujemy postów: "kartonowych", relacji z budowy (dopuszczalne relacje z procesu projektowania). Informacje o programach wpisujemy wyłącznie w zakresie bezpośrednio związanym z konstruowaniem modeli kartonowych.




 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
27-03-11 13:50  Poszukuję programu do...
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


poszukuję programu który ułatwiłby mi wyciąganie wymiarów ze zdjęcia. Coś na wzór Google Bulding Maker, chodzi mi o wyciąganie wymiarów ze zdjęć zrobionych pod kątem, tworzenie bryły, najlepiej uwzględniając zjawisko zniekształcenia obrazu. Może nie precyzyjnie się wyrażam ale mam nadzieję że nieco naświetliłem o co biega.

Bardzo proszę o pomoc w poszukiwaniach, pewnie będzie to jakaś funkcja poboczna w nieco bardziej rozbudowanej aplikacji, ale nie mogę nic takiego znaleźć.

 
27-03-11 14:54  Odp: Poszukuję programu do...
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Coś się kojarzy pod nazwą Photomodeler lub coś podobnego, któs kiedyś mi o tym programie wspominał.

--
http://messer.cba.pl

 
29-03-11 11:41  Odp: Poszukuję programu do...
Mała Mi 



Na Forum:
Galerie - 1
 

PhotoModeler, ImageModeler.
Ale na szybki efekt po paru kliknięciach bym nie liczył.

PZDR. Mała Mi

--
It'll End In Tears

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024