ABC PROJEKTOWANIA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Nauka projektowania przy wykorzystaniu różnych programów, doskonalenie technik i tricków związanych z projektowaniem modeli kartonowych. Zrób To Sam - czyli samodzielne projektowanie dodatkowych elementów. Rozwijanie siatek brył. Zmiana kolorystyki, powiększanie i zmniejszanie.

Uwaga! W tym dziale nie wpisujemy postów: "kartonowych", relacji z budowy (dopuszczalne relacje z procesu projektowania). Informacje o programach wpisujemy wyłącznie w zakresie bezpośrednio związanym z konstruowaniem modeli kartonowych.




 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
19-12-08 13:39  Eksport pliku z cada.
domek   

Jak plik wyeksportowa z cada.. Mam problem bo mi wychodza schody .A chcialem opracowac darmowy model. Tyle ze chyba lepiej w jakims bardziej przyswajalnym formacie np. tiff , jpg.Bo cada to raczej nie da sie otwierac tak normalnie :((


pozdrawim :)

 
19-12-08 16:48  Odp: Eksport pliku z cada.
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Żaden problem. Pliki .dwg i .dxf otwierają sie w niemal każdym programie wektorowym (Corel, Illustrator, dawniej Freehand). Z ACada można zupełnie spokojnie zapisać do .eps i .pdf, i nie stanowi to raczej, żadnego problemu. Wszystkie opcje są jasno opisane i niemal pod ręką w zakładce "files". Po za tym ACad ma rozbudowaną do gigantycznych rozmiarów pomoc. Wystarczy tylko otworzyć zakładek "pomoc" (z ang. "help") ;P

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
22-12-08 00:36  Odp: Eksport pliku z cada.
klaymen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 8
Galerie - 26
 

Można wyeksportować jako .wmf , a potem w Corelu zaimportować. Najlepiej całość otoczyć ramką o znanych wymiarach, a potem sprawdzić czy Corel ich nie nie zmienił. Można też zapisać jako dxf, a potem zaimportować w Corelu.

 
19-03-09 12:39  Odp: Eksport pliku z cada.
wojtan   

No a jednak mam z tym kłopot. Narysowalem rzut w Acad 2000, a Corel 12 za Chiny nie chce zaimportować ani dwg, ani dxf, bo zgłasza, że plik nieodpowiedni. Probowalem zapisac w Acadzie pliki dwg i dxf w wersji 13, ale ciągle Corel się burzy. Zalezy mi na postaci wektorowej.

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024