ABC PROJEKTOWANIA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Nauka projektowania przy wykorzystaniu różnych programów, doskonalenie technik i tricków związanych z projektowaniem modeli kartonowych. Zrób To Sam - czyli samodzielne projektowanie dodatkowych elementów. Rozwijanie siatek brył. Zmiana kolorystyki, powiększanie i zmniejszanie.

Uwaga! W tym dziale nie wpisujemy postów: "kartonowych", relacji z budowy (dopuszczalne relacje z procesu projektowania). Informacje o programach wpisujemy wyłącznie w zakresie bezpośrednio związanym z konstruowaniem modeli kartonowych.




 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
12-02-09 14:38  Blender - rozwijanie brył
robal 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

Takie małe pytanko zadam - ponieważ ostatnio trochę powalczyłem z Blenderem w kwestii rozwijania siatek i działa to całkiem znośnie to chciałem się zorientować czy istnieje zainteresowanie tematem i małym tutorialem? Podstawową zaletą Blendera jest oczywiście jego dostępność i cena :D co w połączeniu z możliwościami rozwijania brył wydaje się być opcją nie do pogardzenia.

--
**********************
Space - The Final Frontier
Gene Roddenberry - StarTrek
**********************

 
13-02-09 01:19  Odp: Blender - rozwijanie brył
AGRUM   

Witam

Osobiście od bardzo niedawna zacząłem interesować się Blenderem i myślę że taki tutorial ułatwił by mnie i nie tylko pracę z tym programem, tym bardziej, że zamierzam z pomocą Blendera stworzyć model, który chciałbym przenieść na papier, wyciąć i skleić.
pozdrawiam

 
13-02-09 22:03  Odp: Blender - rozwijanie brył
Dorsz Odyniec 

 

Blender to potężny program - zdecydowanie pomysł warty jest realizacji.

--
Autoryzowany Instruktor Rhinoceros w Polsce

 
18-02-09 04:56  Odp: Blender - rozwijanie brył
Jac 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Popieram !!!
Jak najwięcej z Blendera (właśnie cena).

--
DUILIO

"Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz."

Kat

"Życie jest zbyt poważne, żeby je brać na serio".
Ja ;-)

"King Crimson"....i cała reszta.

 
27-02-09 06:21  Odp: Blender - rozwijanie brył
Monwolph 

 

Bardzo popieram!

 
06-03-09 23:31  Odp: Blender - rozwijanie brył
darko79 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Jestem całym sercem za. Wszystko co związane z wolnym oprogramowaniem powinno być wspierane.

--
----------------
Gotowe (od 2005 r.): Citroen 5HP , Kosciół neogotycki w Szczecinie-Dąbiu, EMF (Studebaker) 30 Roadster - WAK #1, Hanomag (Komissbrot) - WAK #5, Hans Lody Z-10, Zamek Neuschwanstein
Zapraszam na moją stronę: www.kartoniarz.mojserwer.info

 
21-03-09 19:32  Odp: Blender - rozwijanie brył
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

Miesiąc mija ja niczyja - bedzie ten tutorialik?

--
pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
23-03-09 11:00  Odp: Blender - rozwijanie brył
robal 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

No tutorialik się zaczął pisać, niestety po drodze są kłopoty z komputerem (jak zwykle :P) i trochę się sprawa przeciąga, ale coś tam powstaje powoli i nadzieję trzeba mieć ;)

--
**********************
Space - The Final Frontier
Gene Roddenberry - StarTrek
**********************

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024