ABC PROJEKTOWANIA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Nauka projektowania przy wykorzystaniu różnych programów, doskonalenie technik i tricków związanych z projektowaniem modeli kartonowych. Zrób To Sam - czyli samodzielne projektowanie dodatkowych elementów. Rozwijanie siatek brył. Zmiana kolorystyki, powiększanie i zmniejszanie.

Uwaga! W tym dziale nie wpisujemy postów: "kartonowych", relacji z budowy (dopuszczalne relacje z procesu projektowania). Informacje o programach wpisujemy wyłącznie w zakresie bezpośrednio związanym z konstruowaniem modeli kartonowych.




 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
01-03-08 16:53  Odp: VectorGrids - kolejny program do rozwijania siatek
Dorsz Odyniec 

 

A ja uważam, że autor powinien "dopieścić" swój produkt i zacząć normalnie go sprzedawać (nie przeginając z ceną) Ilość nowych pomysłów (gratuluje!) i podejście do tematu (w końcu to wektory a nie trójkąty, co prawda pseudo 3d, ale jednak), zasługują na ogromne BRAWO i z pewnością cały produkt nadaje się do operacji "dołożenia do koszyka", mam nadzieję, że wkrótce powstanie wersja komercyjna.

Pozdrawiam

--

Autoryzowany Instruktor Rhinoceros w Polsce

Post zmieniony (01-03-08 16:56)

 
09-03-08 18:57  Odp: VectorGrids - kolejny program do rozwijania siatek
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

BRAWO! BRAWO! BRAWO!
Jeśli ten programik chodzi w Corelu czyli eliminuje skakanie po okienkach i importowanie plików a poza tym faktycznie oferuje to co pokazałeś to będzie to przebój lata ;) Tak czy siak ja się na niego zapiszę!

--
pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
24-03-08 09:36  Odp: VectorGrids - kolejny program do rozwijania siatek
wojtas.r 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3


 - 5

Projekt moim zdaniem godny pochwały.

--
--
Informacje nie wyszczególnione w profilu: Kronprinz, Masumoto

 
11-04-08 20:23  Odp: VectorGrids - kolejny program do rozwijania siatek
Zajonc Poziomka 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Pod jaką wersję Corela zrobione jest to cudo ??

--
Każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem szczególnym dobrem narodu.

 
13-04-08 15:36  Odp: VectorGrids - kolejny program do rozwijania siatek
Raziel 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Program działa pod Corelem 11 i 12. Wymaga niewielkich korekt dla każdej z wersji Corela. Z działaniem programu pod Corelem 10 mogą być problemy w przypadku niektórych modułów ponieważ pewne rozwiązania programowe, które wykorzystuję wprowadzono dopiero w późniejszych wersjach Corela. W chwili obecnej optymalizuję program i eliminuję pojawiające się w pewnych sytuacjach błędy.

--
Nic na siłę, wszystko młotkiem ;-)

 
13-04-08 19:09  Odp: VectorGrids - kolejny program do rozwijania siatek
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

Witam.
A co z wersja X3??
Pozdrawiam z wiosennej dzis Szkocji.

--
Aberdeen Modellers Society member since 2007. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Skończone: Zlin 42M , Kondor D-6 , SG-38 , Stridsbat 90 H , Monitor rzeczny z wojny w Wietnamie CCB , Ironclad z wojny secesyjnej USS Carondelet , Tkp30


Jak ogarnie mnie pracowity zapał, siadam sobie cichutko w kąciku i czekam, aż mi przejdzie.

Jestem KARTONHOLIKIEM. ;)

 
14-04-08 18:04  Odp: VectorGrids - kolejny program do rozwijania siatek
Raziel 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Nie mam Corela X3 więc trudno powiedzieć. Sądzę że nie będzie problemu z uruchomieniem programu w wersji na Corela 12

--
Nic na siłę, wszystko młotkiem ;-)

 
26-04-08 21:20  Odp: VectorGrids - kolejny program do rozwijania siatek
bandi   

Swietny dodatek !!!! tylko że na 11 i 12 ja krzystam z 8 i z tego co widzę nie łapie się na to a szkoda.
Jak będzie wersja na Corel 8 to biore odrazu!!!(oby w cenie np. programu "siatki")

--



Post zmieniony (04-05-08 09:59)

 
23-05-08 20:51  Odp: VectorGrids - kolejny program do rozwijania siatek
bandi   

Hej , jak tam prace ???? - od "siatek" dostaje już białej gorączki !

--

 
26-05-08 16:35  Odp: VectorGrids - kolejny program do rozwijania siatek
Raziel 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Prace idą powoli do przodu. Muszę mieć pewność, że wszystko będzie działało poprawnie. Niestety Corel mi w tym nie pomaga. Zdarza mu się zachowywać niestabilnie i program czasem głupieje dając nieprzewidziane rezultaty. Jak dobrze pójdzie to gdzieś pod koniec czerwca postaram się wypuścić wersję demo.

--
Nic na siłę, wszystko młotkiem ;-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024