ABC PROJEKTOWANIA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Nauka projektowania przy wykorzystaniu różnych programów, doskonalenie technik i tricków związanych z projektowaniem modeli kartonowych. Zrób To Sam - czyli samodzielne projektowanie dodatkowych elementów. Rozwijanie siatek brył. Zmiana kolorystyki, powiększanie i zmniejszanie.

Uwaga! W tym dziale nie wpisujemy postów: "kartonowych", relacji z budowy (dopuszczalne relacje z procesu projektowania). Informacje o programach wpisujemy wyłącznie w zakresie bezpośrednio związanym z konstruowaniem modeli kartonowych.




 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
10-02-04 11:22  Re: Darmowa alternatywa dla Siatek
Akavel (Fur.) 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

no pieknie :)
mala rzecz, a cieszy :)

______
. (__/-----* śmigłem do góry!!! :-)
Mateusz Cz.
członek-założyciel KKL :)
Klejady - Katalog Klejów Modelarza Kartonowego

 
11-02-04 08:25  Re: Darmowa alternatywa dla Siatek
Vegelus   

jezeli jest potrzeba to mam opisane standardy DXF i chyba cos cadowskiego

moj mail vegelus@ow.pl

----------------
Vegelus

 
11-02-04 08:45  Re: Darmowa alternatywa dla Siatek
Krzys 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2


 - 2

A może tak jeszcze dodać zaznaczanie środków okręgów małym krzyżykiem?

 
11-02-04 09:51  Re: Darmowa alternatywa dla Siatek
angus   

Krzys - dokladnie o tym myslalem, nowa wersja bycmoze w sobote.

Wielkie dzieki dla KubaZ

pozdrowienia
angus

 
12-02-04 12:30  Re: Darmowa alternatywa dla Siatek
angus   

Witam

Wrzucilem na strone pare informacji, niestety o klopotach :-(

pozdrowienia
angus

 
12-02-04 12:39  Re: Darmowa alternatywa dla Siatek
orinoko 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Vegulusie,
chętnie bym na to spojrzał...
Tomek

 
12-02-04 12:59  Re: Darmowa alternatywa dla Siatek
kierownik 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Nic z tego nie kapuję - szkoły kończyłem w ubiegłym wieku. Ale to piękny programik!
A jak juz będziesz dalej go komplikował i męczył - to dodaj funkcję rysowania stożka/stożka ściętego z górnym środkiem nie w osi obrotu. Potem mały krok do podstaw w kształcie elipsy, i ... komin okrętu gotowy! Trzymam kciuki !

 
14-02-04 09:44  Re: Darmowa alternatywa dla Siatek
angus   

Niestety nie bedzie dzisiaj nowej wersji. Wczoraj nie mialem czasu zeby cokolwiek zrobic, dodatkowo problemy z plikami DXF mnie troche zniechecily. Jednak nie ustaje i na poczatku tygodnia cos podrzuce. Narazie bez DXF, chce poczekac az program sie trochu 'ustabilizuje' i wtedy wezmie sie mocniej za ten format. W tej chwili gotowe jest juz rozrysowanie Ostroslupa i zaznaczanie srodkow okregow. Jesli ma ktos jakies materialy dotyczace wykreslania siatek bryl przestrzennych to prosilbym o namiary lub wrzutke na skrzynke.

pozdrowienia
angus

 
19-02-04 11:03  Re: Darmowa alternatywa dla Siatek
angus   

Dzisiaj wkoncu jakies oznaki zycia programu, wersja 1.0.1b do sciagniecia na stronie. Kilka drobnych zmian, niestety nie ma jeszcze tej bryly ktora chcialem dodac. Ponawiam prosbe o informacje o wykreslaniu siatek w szczegolnosci sfery. Co prawda mam swoja teorie na ten temat ale chcialbym skorzystac ze starych, pewnych i sprawdzonych sposobow. Jeszcze raz zapraszam na strone i zassania programu.

pozdrowienia
angus

 
28-09-07 21:24  Odp: Darmowa alternatywa dla Siatek
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Wyciagam na swiatlo dzienne, bo szkoda zeby temat umarl. Zapowiadalo sie tak ciekawie. Czy jest szansa na rozwoj programu?

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024