ABC PROJEKTOWANIA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Nauka projektowania przy wykorzystaniu różnych programów, doskonalenie technik i tricków związanych z projektowaniem modeli kartonowych. Zrób To Sam - czyli samodzielne projektowanie dodatkowych elementów. Rozwijanie siatek brył. Zmiana kolorystyki, powiększanie i zmniejszanie.

Uwaga! W tym dziale nie wpisujemy postów: "kartonowych", relacji z budowy (dopuszczalne relacje z procesu projektowania). Informacje o programach wpisujemy wyłącznie w zakresie bezpośrednio związanym z konstruowaniem modeli kartonowych.




 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
07-02-04 13:18  Darmowa alternatywa dla Siatek
angus   

Witam

Na stronie http://angusek.webpark.pl/kreski umiescilem program Kreski mojego autorstwa. Program sluzy do rozrysowywania siatek itp. Program jest oczywiscie FREEWARE. Nie ma zbyt wielkich mozliwosci, ale mysle, ze z czasem trohu sie 'nauczy'. Nie chce powielac programu Siatki, zreszta sporo mi jeszcze brakuje, natomiast program jest dla tych osob, ktore nie moga pozwolic sobie na zakup Siatek i jednoczesnie nie potrzebuja tak zaawansowanej aplikacji. Nie pisze wiecej bo nie ma co pisac, wiecej na stronie. Zapraszam.

http://angusek.webpark.pl/kreski

pozdrowienia
angus

 
07-02-04 14:52  Re: Darmowa alternatywa dla Siatek
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

wygląda nieźle, Wielkie Dzięki!!

____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 
07-02-04 15:20  Re: Darmowa alternatywa dla Siatek
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Gratulacje przez duże G
Dziękuję przez duże D
bardzo dobra robota!

Pozdrawiam!
Michał

 
07-02-04 20:19  Re: Darmowa alternatywa dla Siatek
KubaZ   

Angus - gratuluję! Program prosty, dobry i szybki. No i kółko! Że też ja na to nie wpadłem wcześniej! Mam nadzieję, że nie obrazisz się, jeżeli skorzystam z tego pomysłu i wzbogacę rozprowadzane wersje Siatek o tak tworzoną bryłę.

Serdeczmie pozdrawiam i życzę powodzenia!

Kuba

 
08-02-04 10:19  Re: Darmowa alternatywa dla Siatek
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Zgadza się.... Mnie też satysfakcjonowałby inny format.

Pozdrawiam!
Michał

 
08-02-04 15:08  Re: Darmowa alternatywa dla Siatek
angus   

Witam

Dzieki wielkie za dobre slowa - to napedza mnie do roboty :-) KubaZ - nie ma sprawy. Co do zapisu do plikow 'wektorowych' - bede probowal, narazie wkrotce lekko ulepszona wersja. Jak bedzie to dam znac w tym temacie.

pozdrowienia
angus

 
08-02-04 21:14  Re: Darmowa alternatywa dla Siatek
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Popieram pomysl z wzbogaceniem ozapis do formatu wktorowego. Jednak rastry w projektowaniu pewnych detali sie srednio sprawdzaja. To fakt. A tak to naprawde super!!!

Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
09-02-04 09:34  Re: Darmowa alternatywa dla Siatek
angus   

Witam

Udalo mi sie rozgryzc format DXF, wiec wkrotce mozliwosc zapisu do tego formatu.

pozdrowienia
angus

 
09-02-04 09:57  Re: Darmowa alternatywa dla Siatek
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Juz dodalem do ulubionych :)

Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
09-02-04 15:36  Re: Darmowa alternatywa dla Siatek
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

angus napisał:
"Udalo mi sie rozgryzc format DXF, wiec wkrotce mozliwosc zapisu do tego formatu."

JEEEAAAAAAA!

Pozdrawiam!
Michał

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024