ABC PROJEKTOWANIA   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Nauka projektowania przy wykorzystaniu różnych programów, doskonalenie technik i tricków związanych z projektowaniem modeli kartonowych. Zrób To Sam - czyli samodzielne projektowanie dodatkowych elementów. Rozwijanie siatek brył. Zmiana kolorystyki, powiększanie i zmniejszanie.

Uwaga! W tym dziale nie wpisujemy postów: "kartonowych", relacji z budowy (dopuszczalne relacje z procesu projektowania). Informacje o programach wpisujemy wyłącznie w zakresie bezpośrednio związanym z konstruowaniem modeli kartonowych.




 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
23-04-04 10:45  Re: [Projektowanie] Siatki 3.1 - zapowiedź
Wojciech Cięciwa   

A mozna gdzies znalezc to co JUZ jest ??
Nawet jesli jest to wersja "alfa" ...

 
23-04-04 12:14  Re: [Projektowanie] Siatki 3.1 - zapowiedź
KubaZ   

Na razie jest to kod źródłowy, nad którym pracuję w KYLIX - program nie daje się jeszcze skompilować. Zbyt dużo używa komponentów, których wersje mam tylko dla Windows. Muszę więc w pierwszej kolejności przerobić je na CLX'y... Niestety niektóre wykorzystują specyficzne mechanizmy Windows, tak więc nie jest to prosta wymiana odwołań do innych bibliotek i typów.

Pozdrawiam,

Kuba

 
09-06-04 13:00  Re: [Projektowanie] Siatki 3.1 - zapowiedź
MZX 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Doszły mnie słuchy, że czas oczekiwania na klucz rejestracyjny programu jest strasznie długi (miesiąc i dłużej), co strasznie martwi bo mam go właśnie zamiar kupić.

W związku z tym pytanie
KubaZa - co się dzieje? No i czy jest sens zawracać Tobie teraz głowę jakąś rejestracją?

Byłbym wdzięczny, za możliwie szybką i wyczerpującą odpowiedź.

----==MZX==----

 
09-06-04 14:27  Re: [Projektowanie] Siatki 3.1 - zapowiedź
KubaZ   

MZX napisał:

> Doszły mnie słuchy, że czas oczekiwania na klucz rejestracyjny
> programu jest strasznie długi (miesiąc i dłużej), co strasznie
> martwi bo mam go właśnie zamiar kupić.
>

Mnie również martwi taka informacja - jeżeli ktokolwiek opłacił program i nie otrzymał klucza, to proszę o bezpośredni kontakt ze mną - natychmiast postaram się wyjaśnić tę sprawę. MZX - jeżeli masz konkretne informacje, to daj proszę znać na priv. Klucz wysyłany jest natychmiast po potwierdzeniu dokonania wpłaty na konto bankowe. Czas nie powinien przekroczyć kilku dni. Przy przelewie internetowym - jednej doby. Jeden raz rzeczywiście zdarzył się taki wypadek (na początku 2003 roku) ale został wyjaśniony. Aby uniknąć w przyszłości takich sytuacji proszę oprócz przesłania wiadomości rejestracyjnej o przesyłanie informacji o dokonaniu wpłaty - zdarza się, że otrzymuję wiadomości rejestracyjne, ale wpłaty nie są dokonywane tak więc jedno nie jest jednoznaczne z drugim. Sugeruję również, aby w opcjach takiej wiadomości zaznaczyć żądanie potwierdzenia dostarczenia i przeczytania wiadomości - wtedy wysyłający będzie miał pewność, że wiadomość dotarła do mnie.

Pozdrawiam,

Kuba

 
09-06-04 14:36  Re: [Projektowanie] Siatki 3.1 - zapowiedź
MZX 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Dzięki za odpowiedź ;-)

Myslę, że zainteresowane osoby czytają to forum i niebawem odezwą się do Ciebie

----==MZX==----

 
09-06-04 14:48  Re: [Projektowanie] Siatki 3.1 - zapowiedź
Wojciech Cięciwa   

KubaZ,
Czy cos wiadomo juz o wersji Linuksowej ?

 
09-06-04 15:40  Re: [Projektowanie] Siatki 3.1 - zapowiedź
KubaZ   

Sas napisał:

> Czy cos wiadomo juz o wersji Linuksowej ?

Bez zmian :-(

Pozdrawiam,

Kuba

 
09-06-04 20:57  Re: [Projektowanie] Siatki 3.1 - zapowiedź
Wojciech Cięciwa   

Troche przykro...... :)
Ale rozumiem, ze wersje komercyjne maja pierszenstwo - za cos trzeba zyc

 
11-06-04 19:40  Re: [Projektowanie] Siatki 3.1 - zapowiedź
KubaZ   

MZX - nikt nie odezwał się... Będę wdzięczny gdy dasz znać kto się skarżył. Wtedy ja się skontaktuję z tą osobą (osobami).

Pozdrawiam,

Kuba

 
14-06-04 08:15  Re: [Projektowanie] Siatki 3.1 - zapowiedź
MZX 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Przenoszę się na priv

----==MZX==----

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024