Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych i Zloty Forumowiczów   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach


       Na stronie znajdziesz:


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 14Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
03-10-12 20:36  [WSMK 2013] 7-9 VI 2013 VIII Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Na pytania zadawane od zakończenia ostatniej wrocławskiej imprezy i powtarzana na braterskim zlocie w Przeciszowie możemy już udzielić twierdzącej odpowiedzi.

VIII Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych i X Zlot Uczestników Forum Konradusa oraz 100 spotkanie pewnej Sjesty Modelarskiej ( chyba mi nie urwą głowy za zdradzenie tej tajemnicy ;-) ) odbędą się w dniach 7-9 VI 2013 roku.

Miejsce, główne zasady jak od lat.

Wystawa tematyczna urządzana w mniejszej sali to ŚWIAT KOLEI .
Chcemy na niej pokazać kolejki duże i małe, kartonowe , ale i gościnnie plastikowe, metalowe itd. Lokomotywy, parowozy, wagony, osprzęt kolejowy, pociągi pancerne, działa kolejowe i co tylko jeszcze jesteście w stanie przygotować i przywieźć do Wrocławia.

Tradycyjnie warsztaty, giełda, tłok u Misia i inne wydarzenia towarzyszące.

Prosimy o zgłaszanie propozycji dotyczących przebiegu spotkań, nowych rozwiązań itp.

Zapraszamy do przygotowywania modeli i do zbierania sił i chęci na przyjazd :-)

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
03-10-12 21:49  Odp: 7-9 VI 2013 VIII Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

;-) bardzo dobra wiadomość, naprawdę dobra. ;D

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
03-10-12 21:51  Odp: 7-9 VI 2013 VIII Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych
Stealth 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 24


 - 1

Tak, tak, koleje!... Trzeba się będzie sprężyć, coby coś więcej tym razem pokazać :-) Wpisane w kalendarz. Na czerwono.

--
Na półce m. in.:
SSys 1:25, Inka II 1:33, BD-41 1:25, Demoiselle 1:33, V-1 1:33, PZL P.11c 1:33, SZD-18 Czajka 1:33, V-2 1:33, Slingsby T-21b 1:33, Sopwith Tabloid/Schneider 1:33, PZL P.7a 1:33, Morane Saulnier M.S. 30 E1 1:33, Nieuport 11 Bebe 1:33 GPM, Fokker Dr I 1:33 MM, Fokker E V 1:50 KEL, Aviatik-Berg D I 1:50 KEL, Lublin R XIII D 1:50 KEL, Pfalz D XII 1:50 KŚ, Fokker Dr I 1:50 KŚ

 
03-10-12 21:59  Odp: 7-9 VI 2013 VIII Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych
Rafael 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Czesiu, Ala sie mnie pytala, co Ci zrobilismy w Przeciszowie :)

Mysle, ze sie nie pomyle, jak powiem, ze duza grupa Lodzkiej Sjesty Modelarskiej bedzie wyjazdowo swietowac swoja setna miesiecznice we Wroclawiu. Mam nadzieje, ze przy tej okazji postaramy sie cos, jako Sjesta, zmajstrowac, ale moze nie uprzedzajmy faktow... W kazdym razie jestesmy z Wami i termin juz w kalendarz wpisany.

Kolej powiadasz? No to trzeba jakas ciuchcie ulepic :)

A tak w ogole, to czulem, ze tak bedzie ;)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
03-10-12 22:14  Odp: 7-9 VI 2013 VIII Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych
Wojtuś 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Yeah!! Tańcze z radości nad trupem mojego wyjazdu do Przeciszowa. W przyszła sobotę lecę robić awanturę w dziekanacie żebym w tym terminie nie miał zajęć :) Rajkub, poprawiłeś mi humor tą wiadomością, DZIĘKI SERDECZNE!! :D

--


"Tak tak, nie tylko żuczki potrafią ulepić z byle g.... cos ciekawego:-) Modelarze to ich bliscy pobratymcy:-)" - StuG

 
03-10-12 22:39  Odp: 7-9 VI 2013 VIII Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych
Krystian 



Na Forum:
Relacje z galerią - 38
Galerie - 31


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7


 - 3

Hura!
Będzie tank, będzie i ciuchcia ;-)
Czas rozpocząć sklejanie na przyszły rok by świeżą makulaturę przytaszczyć.
Pozdrawiam.

--
First comes smiles, then comes lies. Last is gunfire

ŁSM

 
03-10-12 22:56  Odp: 7-9 VI 2013 VIII Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych
Rafael 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Krystian, Ty to pewnie zrobisz polaczenie tanka z ciuchcia i jakis pociag pancerny przytargasz :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
04-10-12 10:51  Odp: 7-9 VI 2013 VIII Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych
MARIUSZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Powtórzę za BeBe - bardzo dobra wiadomość!
Też wpisałem do kalendarza.Jedyną niewiadomą jest mój stan psychofizyczny związany z pracą...;-(

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
04-10-12 11:22  Odp: 7-9 VI 2013 VIII Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Właśnie po to są spotkania. Oderwać się od pracy, zapomnieć o kłopotach i przez 2-3 dni przebywać wyłącznie w pozytywnej atmosferze :-).

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
04-10-12 12:07  Odp: 7-9 VI 2013 VIII Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Ja się piszę obowiązkowo, tylko muszę coś ulepić nowego, może coś na parę z paleniskiem ale musowo ze skrzydełkami. :-)))

--

Post zmieniony (04-10-12 12:08)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 14Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024