Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych i Zloty Forumowiczów   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach


       Na stronie znajdziesz:


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
18-04-15 08:49  [WSMK 2015] Wystawa ''Lotnictwo II Rzeczpospolitej"
Homik 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Jak wszystkim wiadomo idée fixe Lecha Kołodziejskiego jest ogólnie rozumiane lotnictwo IIRP postanowił on zorganizować w "małej sali" wystawę tematyczną z tym motywem przewodnim. Planuje urządzić ekspozycję modeli kartonowych (ale może nie tylko?), a także fotografii, rysunków, planów, instrukcji obsługi, książek etc z okresu dwudziestolecia międzywojennego. W tym miejscu apelujemy do wszystkich, którzy posiadają oryginalne materiały z epoki lub w każdy inny sposób chcą się przyłożyć do tej pod-wystawy o kontakt na mejla lech.kolodziejski(małpa)modele-kartonowe.com lub wak@konradus.com.

--
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
20-06-15 12:00  Odp: [WSMK 2015] Wystawa ''Lotnictwo II Rzeczpospolitej"
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Lechowi podziękowania za temat a w szczególności za te unikatowe knigi, obejrzałem sobie te otwarte strony i jest to zródło wiedzy bezcennej. Także plansze z dużymi rysunkami zawierały ciekawe tematy.
Mam nadzieję, iż przynajmniej paru kolegów to zainteresowało, bo to przecież historia naszych skrzydeł.
Dzięki.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
23-06-15 22:57  Odp: [WSMK 2015] Wystawa ''Lotnictwo II Rzeczpospolitej"
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jorzik trzeba było Lech-a przycisnąć gdzieś na boku ;-) Życia nie nastarczy żeby choć jakiś mały procent zrealizować modelarsko z dokumentacji, które On posiada :-) I to w stopniu najwyższej detalizacji! :-) To nawet warto tylko przejrzeć dla samej satysfakcji, że coś takiego się w rękach miało!

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024