Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych i Zloty Forumowiczów   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach


       Na stronie znajdziesz:


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
02-04-17 14:40  [WSMK 2017] Warsztaty.
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

W tym roku warsztatów jako takich nie przewidujemy. W zamian jednak urządzamy dwudniowy pokaz sklejania prostego modelu. Oczywiście jak Piotrek Piterpanzer psiknął bym coś sobie, wyrazi tylko chęć, znowu będziemy malować modele na zamówienie ;-) Jeżeli koś z kolegów i koleżanek chciał by zaprezentować jakieś ciekawe techniki, swoje pomysły racjonalizatorskie, triki itp, proszę się zgłaszać, a my przyszykujemy miejsce :-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
02-04-17 23:10  Odp: [WSMK 2017] Warsztaty.
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Zadymić się z Wami oparami Humbrola to sama przyjemność, tym bardziej, że trzeba skończyć Dorchestera Cześka.
Jeśli Jemu przypomnisz także, że miał także przygotować firefly`a do dalszych prac poprzez uplastycznienie kilku elementów i wzmocnienie wózków glutem to pójdziemy za ciosem i zrobimy także czołg.
Chemię zabiorę, ale fajnie by było gdyby ktoś zadbał o aerograf i sprężarkę ze zbiornikiem.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
03-04-17 00:21  Odp: [WSMK 2017] Warsztaty.
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Aerograf i sprężarka się znajdą ;-) Tylko, że aerograf to taki bez fajerwerków niestety... :-(

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
11-05-17 07:07  Odp: [WSMK 2017] Warsztaty.
ROBO 

 - 10

Witam...

- czy przewidziano jakieś "atrakcje " ?
- czy 2-go też będzie można zerknąć na modele [3-go mam wesele] ,czy tylko 3-4 ?

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
11-05-17 11:27  Odp: [WSMK 2017] Warsztaty.
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Drugiego raczej niewiele zobaczysz. To dzień organizacyjny, czyli ustawianie stołów itp. Modeli racze będzie jeszcze niewiele. W poprzednich latach większość modeli docierała w soboty, do południa.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
12-05-17 02:56  Odp: [WSMK 2017] Warsztaty.
ROBO 

 - 10

.....no cóż ,przykro,że w tym roku nie obaczem tych wspaniałych "wypieków" kartonowych :/

pozdrawiam serdecznie wszystkich :)

robo...

PS.są sprawy ważne i ważniejsze ...

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
13-05-17 21:55  Odp: [WSMK 2017] Warsztaty.
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

ROBO my tak od około 15-stej, będziemy 2 czerwca, i jakieś tam modele się pojawią. A nawet jak się pojawisz tylko w celach towarzyskich, to przecież też dobrze ;-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
14-05-17 09:16  Odp: [WSMK 2017] Warsztaty.
andre   

Mam pytanie w dniach 3-4 w jakich godzinach wystawa będzie otwarta? .Mieszkam niedaleko i jak bym miał wolne od roboty to bym się wybrał pooglądać arcydzieła :)

 
15-05-17 08:42  Odp: [WSMK 2017] Warsztaty.
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

andre akurat to nie ten wątek, ale tu są wszystkie odpowiedzi:

http://wak.konradus.com/materialy/plakat2017.jpg

;-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
01-06-17 15:57  Odp: [WSMK 2017] Warsztaty.
ROBO 

 - 10

..niestety nie będę wstanie przybyć ,bo 2 -go pracuję do 19.00 :( Jak to się mawia - coś za coś ...:)

Życzę udanej [jak zawsze] imprezy i proszę o pozwolenia do posciagania sobie waszych fotek [nie dużo jeno ciut,ciut] oraz użycia niektórych w celach reklamowych naszego forum i tej wspaniałej wystawy .
Oczywiście nie w jakimś niecnym prywatnym celu ,ale jak w ub.roku ,co zostanie udokumentowane linkami.

pzdr. robo

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024