Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych i Zloty Forumowiczów   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach


       Na stronie znajdziesz:


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
02-04-17 15:02  [WSMK 2017] Wjazd/wejście na teren WSOWL.
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Małe sprostowanie: w związku z tym, że wystawa odbywa się na terenie wojskowym, jak by nie było, a zeszłoroczne wydarzenia na świecie wymusiły wzmożoną czujność resortów mundurowych, co do aktualnego sposobu wjazdu/wejścia na teren Wyższej Szkoły Wojsk Lądowych, będziemy informować w nieco późniejszym terminie. Okazało się, że mogą jednak zaistnieć zmiany w stosunki do roku poprzedniego. Za wprowadzenie niepotrzebnej dezinformacji przepraszam zainteresowanych.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Post zmieniony (03-04-17 21:04)

 
03-04-17 21:06  Odp: [WSMK 2017] Wjazd/wejście na teren WSOWL.
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Podbijam bo zaistniały nowe okoliczności (patrz wyżej).

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
01-05-17 15:18  Odp: [WSMK 2017] Wjazd/wejście na teren WSOWL.
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

OK. Mam oficjalne potwierdzenie, że w stosunku do poprzedniego roku, zasady wstępu na teren WSOWL się nie zmieniły.
Czyli dla przypomnienia:

Dla osób wchodzących na teren obiektu będą przygotowane identyfikatory, z dwuczęściowym blankiecikiem. Na jednej części proszę wpisać imię i nazwisko, ewentualnie nick forumowy, na drugiej, która pozostanie na biurze przepustek tylko imię i nazwisko. Przy opuszczaniu terenu szkoły zwracamy identyfikator.

Będzie możliwość , tak jak było obiecane wjazdu samochodem, celem dostarczenia modeli, pod samo wejście do budynku.
W celu wjazdu na biurze przepustek otrzymacie blankiet ( również dwuczęściowy), na którym należy wpisać numer rejestracyjny samochodu i ewentualnie telefon kontaktowy. Większa część blankietu "wjeżdża" z Wami, węższa pozostaje na biurze. Na odwrocie blankietu jest schemat dojazdu pod budynek dydaktyczny, w którym jest wystawa.

Część samochodów w ciągu dnia będzie mogła zaparkować na terenie Uczelni na parkingu koło basenu, wtedy przepustkę proszę położyć na podszybiu.
Samochody, dla których ewentualnie zabraknie miejsca będą musiały zaparkować na parkingu zewnętrznym , lub na okolicznych uliczkach.
Proszę tylko zwrócić uwagę na fakt, że na odcinku ul. Czajkowskiego w pobliżu wjazdu na teren jednostki jest zakaz zatrzymywania i postoju i straż miejska niech nie ma z Was pożywienia


Jeżeli coś by się miało zmienić, będziemy informować na bieżąco.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
02-05-17 12:51  Odp: [WSMK 2017] Wjazd/wejście na teren WSOWL.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

W zeszłym roku była możliwość pozostawienia samochodu na terenie WSOWL (parking na trawie po innej stronie kompleksu) praktycznie przez cały okres trwania WSMK.
Rozumiem, że w tym roku będzie mozna również pozostawić samochód na noc/2 noce?

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
02-05-17 16:51  Odp: [WSMK 2017] Wjazd/wejście na teren WSOWL.
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

StuG prawdopodobnie na 99,9% tak. Ale upewnię się i jeszcze dam znać. Ogólnie ustalenia były takie, że w zasadzie w stosunku do zeszłego roku nic się nie zmieniło w zasadach wjazdu i parkowania. Ale wiadomo: minął rok i różnie to bywa.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
09-05-17 09:38  Odp: [WSMK 2017] Wjazd/wejście na teren WSOWL.
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

StuG, ale temat zainteresuje pewnie i innych:
Sprawa parkowania aut na czas całej wystawy (włącznie z godzinami nocnymi), będzie rozpatrywana na bieżąco z ochroną obiektu w trakcie trwania imprezy. To jest jakby nie było teren wojskowy i pewne obostrzenia jednak istnieją, uwarunkowane daną chwilą. Wydaje mi się, że jeżeli w tym czasie nie będzie manewrów czołgowych lub piechoty zmotoryzowanej, mobilizacji i ataku bojówek separatystycznych, to wzorem ubiegłego roku, będzie to prawdopodobnie do załatwienia.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
09-05-17 21:05  Odp: [WSMK 2017] Wjazd/wejście na teren WSOWL.
MARIUSZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Mam propozycję powołania "oficera łącznikowego" ze strony WAK'u , który będzie mógł pomagać uwierzytelniać przybywających uczestników zlotu na biurze przepustek. Myślę,że usprawni ot nasze poruszanie się na terenie jednostki...Nie musi siedzieć na wartowni, wystarczy,by był swobodnie dostępny pod telefonem.
Można ustalić z wojakami hasło i odzew - jak tak to lubią ;-)
Jeśli o mnie chodzi, to zamierzam pojawić się w jednostce koło południa, wyładować modele, pogadać i wyściskać się ze znajomymi, a potem "idę w miasto", by pojawić się na gali w Misiu ;-)
Na drugi dzień, po śniadaniu przybywam ponownie do jednostki i zostaję tam do zakończenia zlotu.
Proszę o uwzględnienie takiego scenariusza w odniesieniu do większości uczestników...

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
09-05-17 22:10  Odp: [WSMK 2017] Wjazd/wejście na teren WSOWL.
MARIUSZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Po umyciu zębów przyszło mi jeszcze coś do głowy:
A może, jeśli robimy już wcześniejsze ustalenia, zrobić listę uczestników pragnących wjechać i ( choć czasowo) parkować na terenie jednostki?
Listę taką zostawić na wartowni / biurze przepustek i wszystko pójdzie sprawnie?
Co o tym myślicie?
Jeśli widzicie sens to dajcie odpowiedź , i robimy listę ( imię,nazwisko, nr.rejestracyjnt auta).

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
10-05-17 00:25  Odp: [WSMK 2017] Wjazd/wejście na teren WSOWL.
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

MARIUSZ jest brane coś takiego pod uwagę. Tylko jak to w wojsku: "zmiana decyzji świadczy o ciągłości dowodzenia". Tu niestety nie możemy założyć nic z góry na 100%. Nawet organizatorzy są tu niestety tylko gośćmi i trzeba się dostosować do zasad gospodarza. Ogólne zasady wstępu i poruszania się po terenie, jako takie się nie zmieniły. Reszta jest uzgadniana i negocjowana na bieżąco. Tu trzeba niestety uzbroić się w cierpliwość :-( Wydaję mi się, że nie będzie problemu, ale oficjalnej odpowiedzi jeszcze nie dostaliśmy.

Co do oficera łącznikowego pomysł wart rozpatrzenia ;-) Panowie WAK-mani?! Co wy na to?

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
10-05-17 09:18  Odp: [WSMK 2017] Wjazd/wejście na teren WSOWL.
MARIUSZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

...aaale listę pojazdów mogących wjechać i zaparkować na terenie jednostki jej Dowództwo może przyjąć i rozpatrzyć...?

Może by wtedy nie był tak potrzebny oficer łącznikowy WAK?

--

Post zmieniony (10-05-17 09:56)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024