Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych i Zloty Forumowiczów   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach


       Na stronie znajdziesz:


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
16-06-16 22:22  [WSMK 2016] Wyniki, podsumowania, uwagi i spstrzeżenia ;-)
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Chyba gdzieś w ferworze walki umknęło, a i sam jestem ciekaw, bo w trakcie ogłaszania obwieszeń, referatów, fanfar i wyników, oraz rozdania nagród, sprzątałem bałagan po małych modelarzach (ile to to potrafi ścinków naprodukować, z jednego małego modelu) 8-O ;-D

Czy może ktoś podać listę laureatów wraz z informacja za co? ;-)

No i może koledzy maja jakieś uwagi, spostrzeżenia, sugestie na przyszłość. Żeby nie było, że znowu jakiś niedźwiedź obudzi się ze snu zimowego za 5 dwunasta, gdy już na organizację i zmiany jest zdecydowanie za późno ;-P

Z mojej strony: warsztaty dla najmłodszych powinny, niestety, być prowadzone przez co najmniej dwie osoby. Gdyby nie pomoc ze strony jednej z mam (bardzo atrakcyjnej kobitki, nawiasem mówiąc) ;-P, w krytycznym momencie, mogło by być krucho i zbierali byśmy małe palce z pod stołu ;-/ Jedna osoba nie ogarnie piątki psotników z ostrymi narzędziami w raczkach. A w godzinie szczytu kręciło się 10 brzdąców.

Pojawiały się też takie wyrośnięte jednostki, ale w stosunku do nich wystarczyły środki przymusu bezpośredniego i grzecznie kleiły Garbusa dalej :-D

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
17-06-16 08:07  Odp: [WSMK 2016] Wyniki, podsumowania, uwagi i spstrzeżenia ;-)
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Rafał, jak pamiętasz, była przewidziana jeszcze jedna osoba, ale niestety nie dotarła na zlot.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
17-06-16 14:06  Odp: [WSMK 2016] Wyniki, podsumowania, uwagi i spstrzeżenia ;-)
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Rajkub wiem i pamiętam, ale na przyszłość trzeba zanotować i zabezpieczyć taką sytuację parą dyżurno-rezerwową. Tym razem było to do ogarnięcia mniej lub więcej. Ale przy większej ilości dzieciaków, może być lekka samowolka z ich strony.

No i gagatki trochę kręciły nosami, że któryś rok z rzędu te same modele. Ale tutaj to już bez przesadyzmu. Nie dogodzimy wszystkim...

A kto ma notatkę z wynikami? ;-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024