Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych i Zloty Forumowiczów   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach


       Na stronie znajdziesz:


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
05-06-16 17:45  [WSMK 2016] Powroty i podziękowania.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Witam,
Pozwolę sobie zacząć wątek o powrotach z WSMK. Tak więc melduję, że dotarłem do domu. Dziękuję wszystkim za wspaniałą atmosferę na zlocie,znowu było wspaniale, a w szczególności dziękuję Piterpanzerowi za dopieszczenie mojego Shermana, Rajkubowi za transport oraz ekipie z Łodzi za wyróżnienie.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
05-06-16 18:32  Odp: [WSMK 2016] Powroty i podziękowania.
Rafael 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Lodz w skladzie Rafael, Emes i Majkel juz w domach. Z mojej strony wielkie podziekowania dla wszystkich Organizatorow za cudownie spedzony czas. Kolejny raz przyjechalem na zlot i mam baterie naladowane na 300% :-) A hitem byly chyba w tym roku jazdy na symulatorach Rosomaka :-) Moja zaloga byla the best (Berp za kierowce, Woy-tek za strzelca), jak juz troche skumalismy, jak to wszystko dziala. O modelach i ich poziomie, jak zwykle wysokim powiedza zdjecia... Do zobaczenia na nastepnym Zlocie ;-)
Edit. Wlasnie poprawilem te nieszczesne kolka w He-178 :)
--

Post zmieniony (05-06-16 19:13)

 
05-06-16 18:48  Odp: [WSMK 2016] Powroty i podziękowania.
Maverick33 

Na Forum:
Relacje w toku - 17
Relacje z galerią - 8
Galerie - 11
 

Choć byłem tylko w sobotę - atmosfera jak zwykle super. Postrzelałem, pojezdzilem na sym. Rosomaka, bardzo milo spędzilem czas. Za rok szykuje modele :)

--
Maverick33

Zapraszam do galerii http://www.adwproject.opole.pl - dział galeria

Skończone : Wagon 202L, Px4, EP09 , Pt47 , Pu29 , Wagon 120A , OKz32 , SP45-142 , Wagon 401R , Wagon 401Z , Wagon 401 Ka"Gags" , Wagon 408s , EU07, ET22-243 , Sm48-060 , SU45-217

Na warsztacie:

TY51 1:25 - 80%
Ty5 1:25 - 55%


 
05-06-16 19:20  Odp: [WSMK 2016] Powroty i podziękowania.
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Szczecin w dom, lokalizacja na WSO jak dla mnie osobiście dużo fajniejsza niż w MDKu. Było na co popatrzeć ( nie tylko modele mam na myśli ;)) z kim pogadać, z kim pozwiedzać....i z kim wypić lemoniade w Misiu:) Pozytywny weekend baterie naładowne.

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
05-06-16 19:45  Odp: [WSMK 2016] Powroty i podziękowania.
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Poznań też już w domu. Lokalizacja jest świetna tyle że na pierdziszewie. Za to wszystko co potrzeba jest na miejscu a do tego sklep z parkiem w zestawie zaraz za BP :) Jak by się dało połączyć wystawę z "dniami otwartymi", do tego jakieś atrakcje dla dzieciaków, pokazy itd to by była petarda :) Co najważniejsze działo się u Misiów ale na wystawie też było co pooglądać. Jak by kto jeszcze nie wiedział to tegoroczne spotkanie sponsorowała cyfra 217 co nie Piter? ;)
Pozdrówka i do następnego.

--
GG 6801515

 
05-06-16 19:47  Odp: [WSMK 2016] Powroty i podziękowania.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Naczelny GEKOn w domu:>
Mało się spało, ale co się naoglądało i nawyrabiało przez cały weekend to nasze:-)
Dziękuję wszystkim, z którymi miałem się znowu przyjemność spotkać i nadwyrężyć niektóre parte ciała:>
Może i poprzednia formuła WSMK się wyczerpała, ale ta nowa jest nie mniej atrakcyjna:-) Super weekend, dzięki!

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
05-06-16 20:06  Odp: [WSMK 2016] Powroty i podziękowania.
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Hello!
Jestem od dłuższej chwili w domu.
Wszystkim dziekuję za wspólne spotkanie, Organizotorom za trud przygotowń, Rajkubom za dach nad moją siwą głową.
Nowe miejsce ma potencjał i fajnie , że udało się zgromadzić tak pokaźną ilość modeli.
Liczę na to, że Ekipa z Wrocławia złapała drugi wiatr w żagle.
Powodzenia i do zobaczenia przy kolejnej okazji.

--

Post zmieniony (05-06-16 20:09)

 
05-06-16 20:33  Odp: [WSMK 2016] Powroty i podziękowania.
DarkLord 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 1

Warszawa także wróciła do domu jakiś czas temu. Dzięki za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia.

--
Ukończono:
PzKpfw I Ausf. A, 4TP, Sturmtiger(99%), E-10
Na warsztacie:
Sd.Kfz. 9 FAMO

 
05-06-16 22:29  Odp: [WSMK 2016] Powroty i podziękowania.
CIDER 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Witam .
Ale to jest heca sparować twarze i ludzi na żywo z ich konradusowymi publikacjami :)
Fajnie pogadać na żywo z autorami na temat ich relacji , z projektantami na temat ich wydanych modeli . Dziękuje wszystkim za poświęcony czas :)
Sama wystawa , modele , jej miejsce i atmosfera - dla mnie rewelacja !!!

--
POZDRAWIAM
DRUCIAKOTFURCA - AMATOR :)

PFALZ E.1 - FOKKER D VII -
AVIATIK-BERG 30.40 -
ALBATROS D XI -
MORANE SAULNIER L -
LUBLIN R XIII D -
PO - 2 WS(LNB)

 
05-06-16 22:38  Odp: [WSMK 2016] Powroty i podziękowania.
Sprudin 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6
 

Srebrna Szczała też już od dłuższej chwili w domu. Zawartość żyje, nawet już widzi wszystkie kolory :) Niektóre nawet podwójnie :)))

Wrocławiaki po raz kolejny udowodnili, że się da. I to jak :) Dla mnie ten wyjazd szczególnie obfitował w niespodzianki (np pół StuGa, Święty Mikołaj, podróże w czasie i przestrzeni czy "wieczór z piątku do niedzieli" :D). Generalnie, spodziewałem się, że będzie cacy, ale że aż tak? Czesiu, to już się robi nieprzyzwoite :D Dzięki!!!

PS: A Wrocławianki...mmmm... :)))

--
Hope is the first step on road to disappointment.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024