Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych i Zloty Forumowiczów   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach


       Na stronie znajdziesz:


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
30-04-16 22:22  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Rozkaz!
Sprzęt naziemny biorę na siebie. Z racji tego, że planuję się pojawić z rodziną czy znajdą się chętni by się zaopiekować lotnictwem i marynarką?
Jest jeszcze jedna sprawa ale to Ci na gg opisałem.
Zdrów!

--
GG 6801515

 
07-05-16 23:17  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Czołem!
Panowie, jako, że mianowano mnie komisarzem wystawy tematycznej a ja nie zamierzam zawieść moich mocodawców, chciał bym ogłosić co postanowione:
Sprzęt naziemny planuję poustawiać bez podziału na kołowe, gąsienicowe itd... Tylko tak, jak zostało przedstawione wcześniej- latami. Każdy z nas wie najlepiej jaki okres jego model reprezentuje i liczył bym na Waszą współpracę by nie było potem zgrzytów. i zbędnej bieganiny. Jeżeli ktoś ustawi swój sprzęt w innym przedziale a nie uda się na bieżąco ustalić właściciela, zastrzegam sobie prawo przeniesienia modelu na odpowiednie miejsce. Wiem ile pracy modelarstwo kosztuje więc bez obaw ;) swoje bym połamał, ( co niektórzy mi do dziś wypominają III LSM hehe :) ale cudzego nie uszkodzę. Aby jednak uniknąć niepotrzebnych napięć. Postaram się stanowiska oznaczyć tak by każdy wiedział gdzie jego miejsce.
Przydał by się jeszcze ktoś do współpracy w dziedzinie Sił Powietrznych:
Pewnie mnie zatłuką, ale pomyślałem o Ryszardzie i Adasiu- "Sturmoviku" Ale każda inna osoba czująca się na siłach, która chciała by ten temat pociągnąć będzie mile widziana :D
I Marynarki Wojennej.... w tym temacie jestem zielony.... Kogo ten temat kręci, śmiało zgłaszajcie się bo Organizatorzy i tak wybiorą i możecie się zdziwić słysząc na miejscu "Siema, tam jest Twój dział, naprzód" ;)
W końcu robimy wspólną imprezę dla samych siebie ;)

--
GG 6801515

 
08-05-16 12:05  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

I to się nazywa solidne podejście :-)

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
14-05-16 23:27  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Czesiu, sprawdź pocztę ;)

--
GG 6801515

 
16-05-16 12:34  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Czołem!
Pozostaje sprawą problematyczną ustawienie (być może) części sprzętów, głównie latających...Jak wiadomo MarWoj posiada własne lotnictwo i tu się rodzi pytanie? Czy gdyby pojawiła się "Bryza", MI-14 czy cokolwiek innego w barwach MarWoj. ustawimy je pod egidą "Sił Powietrznych" jako sprzęt latający? Czy między okrętami? Ja bym je podpiął pod SP bo jak by nie spojrzeć to piloci mają stalowe barwy choć służą w MarWoj. Podobnie się sprawa ma w przypadku zestawów OPLot... niby naziemne ale jednak w strukturach SP... Żeby jednak nie było, że jaką dyktaturę wprowadzam, liczę na Wasze opinie ;) W razie gdyby nikogo to nie interesowało to sam zdecyduję, trudno ;)
Zdrów!

--
GG 6801515

 
16-05-16 19:54  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

Według mnie lepiej by było pogrupować według tego gdzie służą. Nie każdy wie, że stalowy mundur to nie tylko samoloty. Tak jak czasami budzi zdziwienie, że np śmigłowiec ratunkowy na morzu to Marynarka Wojenna a nie Siły Powietrzne.

--
..,=====,o00o
//__l_l_,\____\,__
l_---\_l__l---[]lllllll[]
_(o)_)__(o)_)--o-)_)___

 
16-05-16 21:03  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Cinek, tylko czy wtedy nie wypadało by pójść głębiej w las? Rozdrabniać się na broń pancerną, wojska inżynieryjne, desant...to już było by za dużo Choć nie ukrywam, że Twoja propozycja ma sens i się z nią zgadzam.

--
GG 6801515

 
17-05-16 15:50  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

W takich przypadkach można próbować robić płynne przejście - latadała lotnictwa morskiego jako elementy przejściowe pomiędzy lotnictwem, a marynarką .

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
17-05-16 20:31  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ze spraw różnych:
Istnieje możliwość zwiedzania (najdogodniejszy termin to sobota) zabytkowego Fortu Piechoty, dzieła Pierścieniowej Twierdzy Wrocław z lat 1891-1914, i w latach 2wojennych zmodyfikowanego. Fort brał czynny udział w walkach o obronę Festung Breslau. Aktualnie jest rekonstruowany dzięki staraniom Wrocławskiego Stowarzyszenia Fortyfikacyjnego.

Więcej informacji na temat Stowarzyszenia i samej Twierdzy:

Dla facebookowiczów: https://pl-pl.facebook.com/fortwroclaw

Dla tradycjonalistów i wolących www: http://www.fortwroclaw.pl/

Procedure organizowania tej wycieczki już rozpocząłem. Wstępnie zaklepałem termin na sobotę 4.06.2016 około godziny 12.00, dla grupy około 20 osobowej, ale limitu jako takiego nie ma i może być spokojnie więcej. Na miejscu jest przewodnik, który oprowadzi i przedstawi dokładna historię Fortu i Festung Breslau. Przy odrobinie szczęścia będzie można załapać się na manewry Grupy Rekonstrukcji Historycznej 609 Division. Ale tego nie mogę obiecać ;-) Czas zwiedzania to około 1 godzinki.

Czy są chętni i drążyć temat dalej?

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
18-05-16 08:59  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

Jarku mi bardziej chodzi o pokazanie tym, którzy mogą tego nie wiedzieć, że lotnicy czasami mają na stanie np. czołg, marynarze samolot a czołgiści drona (coś co lata). Głębsze podziały to według mnie przerost formy, ale stojący śmigłowiec ratunkowy obok kutra patrolowego to już może być ciekawe.

--
..,=====,o00o
//__l_l_,\____\,__
l_---\_l__l---[]lllllll[]
_(o)_)__(o)_)--o-)_)___

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024