Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych i Zloty Forumowiczów   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach


       Na stronie znajdziesz:


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
07-03-16 15:38  [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Zastanawiamy się nad dotychczasową formuła przebiegu spotkań.
Jak wielu z Was wie , w założeniach Zlot ma być przede wszystkim spotkaniem pasjonatów, część konkursowa staraliśmy się maksymalnie uprościć. Myślimy o likwidacji klas konkursowych , pozostawiając oczywiście sponsorom prawo do nagradzania wyróżnionych przez siebie modeli. Dla nas, modelarzy jeżeli już jakaś forma nagradzania, to maksimum jeden model wybrany przez wszystkich uczestników zlotu.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
12-03-16 20:35  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Temat przewodni to... Bo muszę projekt machnąć, a nie wiem jaki temat ;-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
12-03-16 22:45  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Czesiu, jako, że miejsce związane z Wojskiem Polskim, to może Wojsko Polskie będzie tematem przewodnim?

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
13-03-16 00:30  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Rafael 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Czyli sprzet uzytkowany przez Polakow, z ewentualnym rodowodem, jakby ktos nie wierzyl? ;) Mnie sie podoba...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
13-03-16 22:52  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Może Oręż Żołnierza Polskiego ?

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
14-03-16 19:28  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Czyli mogę przyjąć na 99,9% jako temat przewodni: Oręż Żołnierza Polskiego? Czy wstrzymać się do jakiejś bardziej oficjalnej decyzji?

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
14-03-16 19:33  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Celem rozwiania niejasności:

- wystawa tematyczna nie jest żadnym kryterium doboru przywożonych modeli;
-KAŻDY model witamy z radością i otwartymi ramionami ( miejscem na stołach wystawowych) ;
-wystawa tematyczna polega wyłącznie na tym, że modele związane z nią zostaną zaprezentowane w jednym miejscu, a nie w poszczególnych kategoriach.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
14-03-16 20:26  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Rafael 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

No i fajnie :) Jestem za :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
30-04-16 15:45  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jeżeli "Oręż Żołnierza Polskiego" to nie może mnie zabraknąć :) Taka luźna propozycja: A gdyby tak rozstawiać się na stołach epokami? Nie jak leci tylko po kolei od lewej do prawej. Od pionierskich konstrukcji po współczesność? tak by można prześledzić rozwój na przełomie lat?

--
GG 6801515

 
30-04-16 21:36  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Jarku, możemy to zrobić np. w ramach "Oręża Żołnierza Polskiego' . Od lat dwudziestych do współczesności.

Czuj się komisarzem tej części ;-)

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
30-04-16 22:22  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Rozkaz!
Sprzęt naziemny biorę na siebie. Z racji tego, że planuję się pojawić z rodziną czy znajdą się chętni by się zaopiekować lotnictwem i marynarką?
Jest jeszcze jedna sprawa ale to Ci na gg opisałem.
Zdrów!

--
GG 6801515

 
07-05-16 23:17  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Czołem!
Panowie, jako, że mianowano mnie komisarzem wystawy tematycznej a ja nie zamierzam zawieść moich mocodawców, chciał bym ogłosić co postanowione:
Sprzęt naziemny planuję poustawiać bez podziału na kołowe, gąsienicowe itd... Tylko tak, jak zostało przedstawione wcześniej- latami. Każdy z nas wie najlepiej jaki okres jego model reprezentuje i liczył bym na Waszą współpracę by nie było potem zgrzytów. i zbędnej bieganiny. Jeżeli ktoś ustawi swój sprzęt w innym przedziale a nie uda się na bieżąco ustalić właściciela, zastrzegam sobie prawo przeniesienia modelu na odpowiednie miejsce. Wiem ile pracy modelarstwo kosztuje więc bez obaw ;) swoje bym połamał, ( co niektórzy mi do dziś wypominają III LSM hehe :) ale cudzego nie uszkodzę. Aby jednak uniknąć niepotrzebnych napięć. Postaram się stanowiska oznaczyć tak by każdy wiedział gdzie jego miejsce.
Przydał by się jeszcze ktoś do współpracy w dziedzinie Sił Powietrznych:
Pewnie mnie zatłuką, ale pomyślałem o Ryszardzie i Adasiu- "Sturmoviku" Ale każda inna osoba czująca się na siłach, która chciała by ten temat pociągnąć będzie mile widziana :D
I Marynarki Wojennej.... w tym temacie jestem zielony.... Kogo ten temat kręci, śmiało zgłaszajcie się bo Organizatorzy i tak wybiorą i możecie się zdziwić słysząc na miejscu "Siema, tam jest Twój dział, naprzód" ;)
W końcu robimy wspólną imprezę dla samych siebie ;)

--
GG 6801515

 
08-05-16 12:05  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

I to się nazywa solidne podejście :-)

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
14-05-16 23:27  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Czesiu, sprawdź pocztę ;)

--
GG 6801515

 
16-05-16 12:34  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Czołem!
Pozostaje sprawą problematyczną ustawienie (być może) części sprzętów, głównie latających...Jak wiadomo MarWoj posiada własne lotnictwo i tu się rodzi pytanie? Czy gdyby pojawiła się "Bryza", MI-14 czy cokolwiek innego w barwach MarWoj. ustawimy je pod egidą "Sił Powietrznych" jako sprzęt latający? Czy między okrętami? Ja bym je podpiął pod SP bo jak by nie spojrzeć to piloci mają stalowe barwy choć służą w MarWoj. Podobnie się sprawa ma w przypadku zestawów OPLot... niby naziemne ale jednak w strukturach SP... Żeby jednak nie było, że jaką dyktaturę wprowadzam, liczę na Wasze opinie ;) W razie gdyby nikogo to nie interesowało to sam zdecyduję, trudno ;)
Zdrów!

--
GG 6801515

 
16-05-16 19:54  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

Według mnie lepiej by było pogrupować według tego gdzie służą. Nie każdy wie, że stalowy mundur to nie tylko samoloty. Tak jak czasami budzi zdziwienie, że np śmigłowiec ratunkowy na morzu to Marynarka Wojenna a nie Siły Powietrzne.

--
..,=====,o00o
//__l_l_,\____\,__
l_---\_l__l---[]lllllll[]
_(o)_)__(o)_)--o-)_)___

 
16-05-16 21:03  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Cinek, tylko czy wtedy nie wypadało by pójść głębiej w las? Rozdrabniać się na broń pancerną, wojska inżynieryjne, desant...to już było by za dużo Choć nie ukrywam, że Twoja propozycja ma sens i się z nią zgadzam.

--
GG 6801515

 
17-05-16 15:50  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

W takich przypadkach można próbować robić płynne przejście - latadała lotnictwa morskiego jako elementy przejściowe pomiędzy lotnictwem, a marynarką .

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
17-05-16 20:31  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ze spraw różnych:
Istnieje możliwość zwiedzania (najdogodniejszy termin to sobota) zabytkowego Fortu Piechoty, dzieła Pierścieniowej Twierdzy Wrocław z lat 1891-1914, i w latach 2wojennych zmodyfikowanego. Fort brał czynny udział w walkach o obronę Festung Breslau. Aktualnie jest rekonstruowany dzięki staraniom Wrocławskiego Stowarzyszenia Fortyfikacyjnego.

Więcej informacji na temat Stowarzyszenia i samej Twierdzy:

Dla facebookowiczów: https://pl-pl.facebook.com/fortwroclaw

Dla tradycjonalistów i wolących www: http://www.fortwroclaw.pl/

Procedure organizowania tej wycieczki już rozpocząłem. Wstępnie zaklepałem termin na sobotę 4.06.2016 około godziny 12.00, dla grupy około 20 osobowej, ale limitu jako takiego nie ma i może być spokojnie więcej. Na miejscu jest przewodnik, który oprowadzi i przedstawi dokładna historię Fortu i Festung Breslau. Przy odrobinie szczęścia będzie można załapać się na manewry Grupy Rekonstrukcji Historycznej 609 Division. Ale tego nie mogę obiecać ;-) Czas zwiedzania to około 1 godzinki.

Czy są chętni i drążyć temat dalej?

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
18-05-16 08:59  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

Jarku mi bardziej chodzi o pokazanie tym, którzy mogą tego nie wiedzieć, że lotnicy czasami mają na stanie np. czołg, marynarze samolot a czołgiści drona (coś co lata). Głębsze podziały to według mnie przerost formy, ale stojący śmigłowiec ratunkowy obok kutra patrolowego to już może być ciekawe.

--
..,=====,o00o
//__l_l_,\____\,__
l_---\_l__l---[]lllllll[]
_(o)_)__(o)_)--o-)_)___

 
18-05-16 10:13  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ok. Tak zróbmy.

--
GG 6801515

 
20-05-16 12:23  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Witam,
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy zgłoszenia modeli można dokonać na formularzach z poprzednich lat, czy będzie nowy formularz?

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
23-05-16 10:40  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

LuZaK raczej tak, bo co tu zmieniać ;-) Jak przyślesz na zeszłorocznym, nikt ci głowy za to nie urwie, i nie zdyskwalifikuje modeli do wystawy ;-) Ewentualnie, ewentualnej nagrody nie dostaniesz ;-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
25-05-16 08:12  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Jeśli mogę zasugerować: zamiast jechać do Misia do centrum ze "zmechu" to znacznie bliżej jest "ryneczek" na Psim Polu z ogródkami restauracyjnymi, albo nieco dalej pałac Pawłowice z kawiarenką i parkiem nadającymi się na tzw "atrakcje wieczorno-konferencyjne". A na Psim Polu mamy dodatkowo na terenie LZNu dwa MIGi-21 (w tym jedna wersja 2 miejscowa szkolno-treningowa, Iskrę, dwupłatowy ANT (koledzy z klasy składali go lata temu jako pracę dyplomową po przetransportowaniu w częsciach z Mirosławic), śmigłowiec i chyba się jeszcze uchowały Limy.

--
Sven

HMS Ark Royal

 
25-05-16 08:21  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Sven, brutalnie powiem pogięło Ciebie ???
Wieczory u Misia to nierozerwalny element naszych spotkań. Przestań cudować.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
25-05-16 09:03  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Nie pogięło mnie, jeno to taka "praktyczna" sugestia wynikająca z znacznej bliskości ww miejsc niż Miś w centrum, oraz atrakcyjności tychże, więc Twoje stwierdzenie "cudowanie" Rajkubie jest nietrafione. Ale niech tam, jak ktoś chce to zgodnie z tradycją niech jedzie gdzie chce, swoją drogą klub na Kołlątaja to też niejako wieloletnia "tradycja" a mimo tego tegoroczną edycję w "zmechu" nikt nie określa jako "pogięło Was i nie cudujcie" ;) Sugeruje tylko dla tych co chcą co jest ciekawego na bliskim Psim Polu i Pawłowicach, bardziej przyjaznych, bliższym spokojnym wiejskim, zielonym klimatom od parnego, zamurowanego centrum od którego my wrocławianie uciekamy jak najdalej ;)

PS: w ostatnich dniach mieliśmy w centrum aż 4 alarmy bombowe, z czego 3 fałszywe. Nie chodzi tyle o bezpieczeństwo, ale o to, że w takich przypadkach praktycznie wszystko staje w korkach. Ludzie widząc na przystankach czy w autobusach, tramwajach pozostawione plecaki, walizki zgłaszają to na policję i zaczyna się akcja. To też trzeba mieć na uwadze.

--

Post zmieniony (25-05-16 09:46)

 
25-05-16 11:06  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Rafael 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Zlot bez "Misia" i plackow z "Misia" to nie bylby zlot. Herezje szerzycie, panie Sven ;)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
25-05-16 11:10  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Poza tym Misie z "Misia" to członkowie naszej ekipy:-) jak to tak bez nich?:>
A jak staną tramwaje z powodu zagubionej reklamówki, to się doturlamy pieszo, czasu jest mnóstwo:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
25-05-16 11:28  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Dobra, dobra, jak tam chceta ;) A może chce ktoś zobaczyć samoloty na terenie LZNu? A w psim-polowskim ryneczku większa oferta restauracyjno-kawiarniana, taniej i przyjemniej niż w nasypie kolejowym pod pociągami na Bogusławskiego ;) Misie zawsze można zabrac ze soba ;)

--
Sven

HMS Ark Royal

 
25-05-16 12:01  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Misie zawsze można zabrac ze soba ;)
Całą knajpę??!
No bo jak bez infrastruktury zrobią placki? Na kocherze?

 
25-05-16 12:04  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Sven,weź się w garść, skrzyknij znajomych i za rok zrób Zlot według swoich pomysłów, nawet w środku Borów Tucholskich, a dlaczego nie robimy na Kołłątaja,doskonale byś wiedział odrobinę interesując się tematem i życiem WAKu, a nie tylko przejawiając uwagę od wielkiego dzwonu.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
25-05-16 12:16  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Rajkub, spokojnie, nie musisz tak reagować na sugestie, to nie jest nawet krytyka, ale właśnie sugestie, dodatkowe informacje szczególnie dla nie wrocławian, informacji nigdy dość. Jak kto je wykorzysta to jego sprawa. I tylko tyle. Przejawiasz tzw nadinterpretację i/lub niezrozumienie moich intencji: czujesz się atakowany, krytykowany? Nie ma takich intencji, rozumiesz?

--
Sven

HMS Ark Royal

 
25-05-16 21:07  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Nie rozumiesz , ze rozmieniasz temat Zlotu na drobne ?
Takich pomysłów jak Twój można we Wrocławiu znaleźć setki, wiec trzymajmy się organizacji imprezy i jej przesłania, a nie róbmy festiwalu co by tu jeszcze.

Róbmy mniej, ale dobrze, a nie łapmy stu srok za ogon.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
25-05-16 21:23  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Rajkub, czy rozumiesz i co mi chodzi? Na pewno nie o rozmienanie się na drobne, każdy zrobi jak zechce, a goście spoza miasta zadecydują czy chcą to czy tamto co jest bliżej czy dalej. To nie tyle pomysły na zlot tylko informcje dla zainteresowanych co i gdzie można przy okazji, zlot róbcie sobie jak chcecie, a decyzję i tak każdy podejmie sam, czy aktywny uczestnik, gość czy przypadkowy zwiedzacz, nie tylko w sztywnych ramach zlotu.

--
Sven

HMS Ark Royal

 
25-05-16 23:44  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Panowie, pojazdy zostały odgórnie podzielone na okresy : 1918- 1939, 1939-1945 i 1945- 2016 Jakieś propozycje odnośnie lotnictwa i marynarki? Zwłaszcza w marynarce może być cienko z frekwencją toteż wolę zapytać Was o zdanie. Ostatecznie w sprzęcie naziemnym można jeszcze by dodać podzielnik 1989 ale nie wiem czy jest sens się rozdrabniać.Jutro pod wieczór będę szykować ostateczne wersje winiet więc proszę wszystkich zainteresowanych o opinie.

--
GG 6801515

 
26-05-16 12:37  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

Sven - powiem wprost bo aluzje do Ciebie nie docierają.

Takich jak Ty objawiających się trzy sekundy przed Zlotem i dających tylko sugestie co by jeszcze My, zaangażowani (chociaż trochę) w organizację imprezy mamy dość (myślę, że sporo osób podziela moje zdanie chociaż głośno tego nie powie).

Twoje sugestie byłyby cenne, ale na na naszych spotkaniach roboczych, które gdzie i kiedy się odbywają to wiesz.

Rzucanie pomysłami typu ryneczek na Psim Polu świadczy o Twojej nie wiedzy i ignorancji co do tego co się dzieje przez cały dzień i wieczór na naszej imprezie. Co niby mieliby robić nasi goście po 22 na Psim Polu? Stać pod monopolowym? To jedyny lokal czynny po godzinie ciszy nocnej. Jak by się dostali na nocleg, który większość będzie miała w centrum? Pomyślałeś o tym?
Pomyślałeś też o tym, że wrzucanie pomysłów. Powtarzam pomysłów a nie konkretnych działań na forum na chwilę przed imprezą może wprowadzać zamieszanie w głowach tych co przyjadą z daleka? Nie wspomnę ot braku jakiejkolwiek konsultacji z organizatorami.

XI WSMK miało nie być, bo z tych czy innych względów dotychczasowa formuła się wyczerpała.
Na szczęście wsparcie Kolegów z Polski i "świeża krew" na miejscu pozwoli nam cieszyć się kolejną edycją.

Na koniec. Każdego kto ma nie tylko pomysły, ale zechce się ZAANGAŻOWAĆ w ich realizację chętnie powitamy i wesprzemy na ile tylko to możliwe.
Także działaj. Przychodź na WAK i mów co byś chciał zrobić, albo po prostu zamilknij.....

--
..,=====,o00o
//__l_l_,\____\,__
l_---\_l__l---[]lllllll[]
_(o)_)__(o)_)--o-)_)___

 
26-05-16 17:58  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Jest lokal nowy Tu i tam, czynny znacznie dłużej, Il comandante itd. Pod bokiem postój taksówek, autobusy, nawet stacja kolejowa niedaleko: dojazd z niej na Główny. Te pomysły to raczej informacja dla niewiedzących co mają pod bokiem zmechu. Masz dość? Nic nie musisz jak i inni sami zadecydują podobnie każdy ma swoje powody i sytuację osobistą która pewne rzeczy uniemożliwia. Pomyślałeś o tym?

--
Sven

HMS Ark Royal

 
26-05-16 18:10  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Sven, mam wrażenie, że umknął Ci początek przygotowań tegorocznych.
Przypomnę - zaczęło się od deklaracji, że niezależnie od tego, czy ktoś coś gdzieś zorganizuje w temacie modeli, wiele osób przyjedzie celem posiedzenia i pogadania u Misiów.
Nie w jakimś Tu czy tam ale właśnie u Misiów.
Może jestem sentymentalny, ale chyba nie tylko dla mnie ten zlot bez Misiów u Misiów nie istnieje.
To, co proponujesz to jakaś wystawa modeli. Na pewno ciekawa, ale inna bajka ;-)

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
27-05-16 16:11  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Na pewno w czasie dnia wystąpi potrzeba by coś zjeść, np obiad i wrócić, zobaczyć np samoloty w LZNie, zresztą nie trzeba nawet na psiaka, Korona z restauramą jest bliżej. W czasie wystawy jest rotacja, goście mogą krążyć. Więc więcej spokoju i dystansu a nóż widelec ktoś skorzysta;)

--
Sven

HMS Ark Royal

 
27-05-16 16:51  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Sven tylko twoje informacje w ten sposób podane, to o kant kuli potłuc. Wcinasz się w wątki jak majtki w krągłości Maryny, zaburzając ich sens i logikę. Robisz po prostu bałagan. Załóż temat np. Atrakcje Wrocławia/bary, restauracje i opisz wszystko jak należy. A nie jak teraz, wyskakujesz jak Filip z konopi, i podrzucasz jakieś szczątkowe informacje ni z gruchy/ni z pietruchy. Albo rób coś porządnie, żeby był z tego pożytek faktycznie. Albo po prostu nie przeszkadzaj i odpuść sobie. Bo na większość twoich propozycji jest co najmniej pół roku za późno, żeby wcielić je w życie w formie zorganizowanej.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
27-05-16 16:54  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Sven, drążysz ten temat jak byś miał tam jakiś swój biznes ;) Będziemy chcieli to zjemy coś za dnia na mieście a wieczorem i tak będzie tradycyjny spęd u Misiów i tu nie ma pola do dyskusji w ogóle. Są inne aspekty w których mógł byś się wykazać inicjatywą, chociażby nie zagłuszając zapytań w sprawie wystawy tematycznej ;) Wczoraj winiet nie porobiłem więc pytanie nadal aktualne. A jakie pytanie? To dzięki Tobie właśnie wszyscy mogą sobie teraz szukać :/

--

Post zmieniony (27-05-16 16:57)

 
27-05-16 20:34  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jaroslav no właśnie! Winiety!! Bo o ile z moja cepelią czasokresowo można się podpiąć to tu, to tam, to już np. z opisem historycznym może być kłopot ;-) Możesz pokazać wzór tej winietki?

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
27-05-16 20:43  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Daj maila to Ci wyślę próbkę

--

Post zmieniony (27-05-16 20:44)

 
29-05-16 22:59  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jaroslav już się wyjaśniło ;-) Więc zdezaktualizowało ;-) Ale dzięki za szybką reakcję :-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
02-06-16 12:31  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
MichalR 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 19
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Jakoś tego nie mogę znaleźć. W jakich godzinach nasze impreza oficjalnie odbywać się będzie? Do której jutro można dostarczać modele?

--
Gotowe: ASU 85,Orzeł, Putiow-Garford, M113 A1, Type 94, SU-101, Ka-Mi Type 2

 
02-06-16 12:51  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Michał, jako że żadnej "odprawy sędziów" rodem z PRL nie będzie to o której się zjawisz to o tej będziesz ;) Wiadome, że na terenie wojskowym capstrzyk obowiązuje więc nie będziemy regulaminów gospodarza naruszać ;) W razie czego zawsze możesz być pod tel.

--
GG 6801515

 
02-06-16 14:56  Odp: [WSMK 2016] Sprawy różne, formuła itp.
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

W piątek i sobotę na terenie WSOWL funkcjonujemy do 18,00

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024