Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych i Zloty Forumowiczów   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach


       Na stronie znajdziesz:


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 
10-06-13 00:23  [WSMK2013] Apel w sprawie relacji zdjęciowych oraz filmów z WSMK
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 




Witajcie!

Bardzo proszę wszystkich tych, którzy robili zdjęcia oraz filmy we Wrocławiu i chcą umieścić swoje osobiste galerie na oficjalnej stronie WSMK (wak.konradus.com) o zgłaszanie się w tym wątku do mnie w tej sprawie. Mechanizm będzie taki jak w zeszłym roku - po zgłoszeniu daję delikwentowi wygodny dostęp do konta FTP gdzie przegrywa wszystko co chce umieścić w swojej galerii. Resztą zajmuję się ja.
Dla przypomnienia, galerie z WSMK wyglądają tak:

VII MWSMK 2012 - FOTOGALERIA
VI MWSMK 2011 - FOTOGALERIA
V MWSMK 2010 - FOTOGALERIA


Chciałbym również bardzo prosić o przesyłanie filmów! :-) Jeśli ktoś będzie miał nawet krótkie filmiki, to też super i niech wysyła - jak je dostanę to bez problemu zmontuję je w jeden. Wszystkie filmy trafiają w dwa miejsca - na stronę WAK tak jak zdjęcia oraz na nasz forumowy kanał youtubowy. Mechanizm taki sam jak przy fotkach - zgłoszenie w tym wątku, wrzutka "towaru" na FTP, a reszta na mojej głowie.

Z góry bardzo dziękuję :-)

Pozdrawiam,
konradus


Mała instrukcja przesyłania relacji zdjęciowych z WSMK.

Dla tych, którzy wiedzą jak korzystać z FTP

1. Zgłoszenie w tym wątku lub na maila me@konradus.com
2. Mailem dostajecie dane do logowania na FTP
3. Po przesłaniu zdjęć informujecie mnie o tym w tym wątku lub mailem.


Dla tych, którzy nie wiedzą jak korzystać z FTP

1. Zgłoszenie w tym wątku lub na maila me@konradus.com
2. Mailem dostajecie dane do logowania na FTP
3. Możecie skorzystać z eksploratora windowsowskiego (nie Internet Explorera!) i w oknie w pasku adresu (musi być widoczny, co zależy np. od ver. windowsa - można włączyć go w menu: widok - paski narzędzi - pasek adresu) wpisać nazwę (adres) hosta, później w okienku logowania - login i hasło. Wszystko dostaniecie mailem.

Możecie skorzystać również z klienta FTP np. z popularnego Total Commandera (pobrać Total Commander). Poniżej instrukcja postępowania na przykładzie tego programu.


Po instalacji i uruchomieniu wybieracie z menu "Sieć" i "FTP Nowe połączenie"




W okienku FTP podajecie nazwę hosta, którą dostaniecie ode mnie w mailu oraz odhaczacie "połączenie anonymous"




Dalej podajecie użytkownika (login), który również będzie w mailu ode mnie




I na końcu hasło, oczywiście też z maila




Po zalogowaniu na FTP okno programu powinno wyglądać tak jak poniżej.
W jednym panelu pusty katalog FTP na serwerze, a w drugim to co chcecie przegrać czyli katalog ze zdjęciami lub filmami na dysku.




Zaznaczacie pliki, które chcecie wysłać (insertem, gwiazdką z klawiatury numerycznej, myszką) i naciskacie klawisz "F5" czyli kopiowanie (wysyłanie)




Przegrywanie zdjęć na serwer:




4.Po przesłaniu zdjęć informujecie mnie o tym w tym wątku lub mailem.


pozdr,
k.

 
10-06-13 00:37  Odp: [WSMK2013] Apel w sprawie relacji zdjęciowych oraz filmów z WSMK
Rafael 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Hej,

Poprosze o dostep. W ciagu paru dni wrzuce co mam...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
10-06-13 06:53  Odp: [WSMK2013] Apel w sprawie relacji zdjęciowych oraz filmów z WSMK
wottek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 11

Ja także poproszę o dostęp.

Pozdrawiam,
W.

--
Na warsztacie: | HM Bark Endeavour [SY] (25%) | Cutty Sark [MM] (10%)

 
10-06-13 07:47  Odp: [WSMK2013] Apel w sprawie relacji zdjęciowych oraz filmów z WSMK
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

W domu będę dopiero w piątek wieczorem, więc o dane do transferu odezwę się dopiero w sobotę.

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
10-06-13 08:39  Odp: [WSMK2013] Apel w sprawie relacji zdjęciowych oraz filmów z WSMK
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

I ja poproszę o dostęp,będą dwa filmy z wystawy i pokazu woda dzwiek światlo.

Sturmovik
mam dla Ciebie wyróżnienie i nagrody (pokazna siata ) za dorożkę. Gratuluje

--

Post zmieniony (10-06-13 14:22)

 
10-06-13 08:49  Odp: [WSMK2013] Apel w sprawie relacji zdjęciowych oraz filmów z WSMK
Sturmovik 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Grupa: WLKP

Dzięki Jorzik, odezwę się po powrocie. Pozdrowienia z Moraw :-)

--
Adam - ffulmar2@gmail.com ==== Skype: adams-1970 ==== GG: 2629637 <--- uprzedź mailowo, nie przyjmuję wiad. od nieznajomych
Ostatni skończony: dorożka Hansom'a z fragmentem Baker Street (CSSH, 1:24)
Obecnie na warsztacie: PZL M-18 Dromader (GPM) i inne

 
10-06-13 10:46  Odp: [WSMK2013] Apel w sprawie relacji zdjęciowych oraz filmów z WSMK
ROBO 

 - 10

...i ja poprosze jak co roku :)

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
10-06-13 14:37  Odp: [WSMK2013] Apel w sprawie relacji zdjęciowych oraz filmów z WSMK
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

jestem prawie gotowy ze zdjęciami. Proszę o dostęp.

Konrad czy sposób logowania opisany poniżej też zadziała?

"Klikamy mój komputer a następnie w pasku adresu wpisujemy adres serwera ftp i klikamy enter.
Wyskoczy nam okienko logowania i tu w pasku "Nazwa użytkownika:" wpisujemy (coś co poda Konrad) następnie w pasku "Hasło:" wpisujemy (hasło) i klikamy enter."

--

Post zmieniony (10-06-13 14:40)

 
10-06-13 21:46  Odp: [WSMK2013] Apel w sprawie relacji zdjęciowych oraz filmów z WSMK
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 


Wątek postanowiłem wpisać już teraz żebyście sobie spokojnie przygotowali materiały, ale dostępy będę dawał dopiero w czwartek, po moim powrocie do domu. Tak więc czekajcie cierpliwie - Ci co się tu wpisali, a pozostali chętni niech się dalej dopisują :)

MarcinekZ napisał:

> Konrad czy sposób logowania opisany poniżej też zadziała?

Marcin, wydaje mi się, że tak. Dogramy wszystko, nie martw się ;)

pzdr,
k.

 
11-06-13 12:30  Odp: [WSMK2013] Apel w sprawie relacji zdjęciowych oraz filmów z WSMK
Pablos 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 6
Galerie - 4
 

To ja również poproszę o dostęp na emaila. Czy zdjęcia z kobietami typu jak na górze też mile widziane? Aktualnie nie mam, ale na następny rok pewnie każdy cos wychwyci i dorzuci :-)

--
Model udany, to model który sprawił nam przyjemność i nauczył nas czegoś nowego

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 4Strony:  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024