KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
01-07-05 21:14  [relacja] - spotkania Śląsko-Zagłębiowskie zainaugurowane, czyli Sosnowiec 2005.07.01
wloczyk 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Witajcie wszyscy zebrani! Oto właśnie wróciłem ze spotania inauguracyjnego w Sosnowcu. Spotkanie trwalo niemal 4 godziny i w jego efekcie bylismy uczestnikami wymiany wielu myśli i przemyśleń z dziedziny modelarstwa - m.in. w temacie domowego wyrobu... elementów fototrawionych, tachnik nakładania kleju itp.
lista obecnosci"
- 007 - służący dobra radą i wiedzą praktyczną
- Mariusz B - oraz partnerująca mu "Abpopa" (na etapie kadłuba, ale i tak bardzo ładna - tylko sam Mariusz na nia narzekał) - wielkie dzieki za lampę i czekamy na zdjęcia - i moblilność, dzięki której ni musiałem po drodze staczać walk ze złymi mocami polującymi na karton :P
- Mike - a zasługi jego wielkie, acz owiane mgłą tajemnicy
- wloczyk - czyli ja, wraz z HM-14 i BA-64 - mam nadzieje ze zdjęcia wyjdą.
No, to tyle tytułem wstępu, jak Mariusz zgra swoje a mnei sie uda poskanować to będą zdjęcia.

Mam nadzieję że przez to zmęczenie nikogo nie pominąłem ani nie przekręciłem - jeśli jednak, to zaraz poprawie (no, może za dwa...)
No i jednak pokręcilem - ale już poprawione (po raz drugi)

na tapecie: BA-64, Golden Hind, Land Ironclad (na podst. H.G.Wells'a), Caterpillar P-5000

Post zmieniony (01-07-05 21:33)

 
01-07-05 21:21  Re: [relacja] - spotkania Śląsko-Zagłębiowskie zainaugurowane, czyli Sosnowiec 2005.07.01
MariuszB   

Niech będzie, że Marek :-) Imiona w końcu podobne...

Pozdrawiam
Mariusz

 
01-07-05 21:27  Re: [relacja] - spotkania Śląsko-Zagłębiowskie zainaugurowane, czyli Sosnowiec 2005.07.01
MariuszB   

Zdjecia tak jak napisałem w poprzednim wątku będą dopiero jutro wieczorem, albo w niedzile. Niestety mam taki okres że nie mam na nic czas, ledwo co dizs na spotkanie znalazłem "chwilke".

Pozdrawiam
Mariusz

 
01-07-05 21:40  Re: [relacja] - spotkania Śląsko-Zagłębiowskie zainaugurowane, czyli Sosnowiec 2005.07.01
mike 

 

..byłem, potwierdzam :-)

I keep trying...
GG: 1264991

 
01-07-05 22:02  Re: [relacja] - spotkania Śląsko-Zagłębiowskie zainaugurowane, czyli Sosnowiec 2005.07.01
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

Gratulacje!

..,=====,o00o
//__l_l_,\____\,__
l_---\_l__l---[]lllllll[]
_(o)_)__(o)_)--o-)_)___

 
01-07-05 22:51  Re: [relacja] - spotkania Śląsko-Zagłębiowskie zainaugurowane, czyli Sosnowiec 2005.07.01
mike 

 

Jeszcze tylko dodam, że wstępnie zaplanowalismy kolejne spotkanie na 5 sierpnia (a potem pierwszy weekend wrzesnia ze wskazaniem również na piątek), ale zmieniamy miasto na Katowice z nadzieją na obecność większej liczby modelarzy z tamtego brzegu :-) Oficjalna zapowiedź pojawi sie w późniejszym terminie.

I keep trying...
GG: 1264991

 
02-07-05 14:03  Re: [relacja] - spotkania Śląsko-Zagłębiowskie zainaugurowane, czyli Sosnowiec 2005.07.01
007   

Dotarłem i ja szczęśliwie.... ale wiecie... był mecz.... nie mogłem się wpisać. A po za kończeniu to już nie byłem w stanie. Postaram się wyszykać jakiś lokal. Mam nadzieję, że 5 sierpnia będzie nas więcej. Mam również nadzieję, że ŚLAK stanie się tradycją

 
02-07-05 20:43  Re: [relacja] - spotkania Śląsko-Zagłębiowskie zainaugurowane, czyli Sosnowiec 2005.07.01
MariuszB   

Zdjęcia juz są. Jestem poczatkującym uzytkownikiem konta na Photobucket więc mam nadzieję, że uda mi się poprawnie wstawić miniaturki.

Na pierwszych 2 zdjeciach widac obecnych na naszym inauguracyjnym spotkaniu. Na zdjęciu zbiorowym są: po prawej stronie na pierwszym planie 007, w głębi Mike, po lewej stronie Wloczyk a w głębi ja. Na osobnej fotce jest Mike.
Kolejne zdjęcia przedstawiaja nasza twórczość.

Zdjecia przedstawiają HM-14 i BA-64 autorstwa Wloczyka i kadłub mojej Aurory.

Pozdrawiam
Mariusz

 
02-07-05 20:55  Re: [relacja] - spotkania Śląsko-Zagłębiowskie zainaugurowane, czyli Sosnowiec 2005.07.01
mike 

 

Wbrew mojemu wyglądowi na drugiej fotce piłem tylko to co tam stoi.. A w uchwyconej chwili wsłuchiawałem sie w wykład 007 na typowo modelarski temat.. ;-)

I keep trying...
GG: 1264991

 
04-07-05 01:37  Re: [relacja] - spotkania Śląsko-Zagłębiowskie zainaugurowane, czyli Sosnowiec 2005.07.01
Legionista   

buuu :( a ja nie mogłem być z Wami :(( 5 sierpnia zrobie wszystko, żeby się pojawić

Better Dead Than Red

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024