KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
28-09-20 12:41  15 Konkurs-wystawa o Grand Prix dyrektora Gok w Gołęciu 5-6 grudnia 2020r ODWOŁANY
caped 

Na Forum:
Galerie - 5


 - 2

Witam, chciałem ogłosić że przygotowania do imprezy idą pełną parą, mimo niesprzyjających okoliczności. Planujemy konkurs w niezmienionej formie, taki jak w poprzednich latach. Jednak możemy zostać zmuszeni do zmiany formuły konkursu, o czym będę informował na bieżąco. Pozdrawiam i trzymam kciuki żeby sytuacja się uspokoiła ;)

--

Post zmieniony (30-10-20 08:21)

 
28-09-20 17:46  Odp: 15 Konkurs-wystawa o Grand Prix dyrektora Gok w Gołęciu 5-6 grudnia 2020r
Wydawnictwo WAK   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Mam nadzieję, że w tym roku dojdzie do skutku ta zapowiadana wycieczka do browaru ;-)

--
-----------------------------------------------
http://www.wak.pl
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
28-10-20 20:11  Odp: 15 Konkurs-wystawa o Grand Prix dyrektora Gok w Gołęciu 5-6 grudnia 2020r
caped 

Na Forum:
Galerie - 5


 - 2

Witam, chciałem poinformować, że ze względu na panującą sytuacje epidemiologiczną konkurs w tym roku zostaje ODWOŁANY.

--
pozdrawiam!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024