KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
28-06-20 10:34  WAK #199 - 27-06-2020 Wrocław
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

WAK nr 199 odbył się w składzie kwartetu bardzo męskiego.
Następny 25-07-2020 od 17:00 w Barze u Misia, Wrocław ul. Bogusławskiego.

--
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
28-06-20 13:17  Odp: WAK #199 - 27-06-2020 Wrocław
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Panowie i Panie. Bedzie to brutalne co napiszę, ale prawdziwe: WAK umarł śmiercią naturalną już dobry rok temu i tego nikt nie zmieni, chyba, że...

Od dłuższego czasu jak nie ja lub wottek, to nikt nie raczy zrobić wpisu zapraszającego, informacyjnego itp. A później rozczarowanie, pretensje, itp: że ja nie wiedziałem, dowiedziałem się po fakcie, itp. Jako ciekawostkę dodam, że jak już Wak-mani się mnie pytają czy takowy się jeszcze odbywa, odbędzie, to jednoznacznie oznacza to trupa.

Przykro mi to pisać, ale moja wrodzona szczerość, niestety góruje nad taktem. I chciał bym mieć za rok, o tej samej porze, okazje do odszczekania tego co wyżej napisałem. Jednak nie sądzę...

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
28-06-20 21:16  Odp: WAK #199 - 27-06-2020 Wrocław
Stealth 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 24


 - 1

Chopin - wybacz, ale przesadzasz, i to sporo. Trudno nazwać "trupem" spotkania, na które przychodziło ostatnimi czasy nieraz nawet po kilkanaście osób (może gdybyś przychodził przed 20-tą, miałbyś lepszy ogląd sprawy ;-) ). Oczywiście, skład osobowy się zmienia - niektórzy z różnych przyczyn przestają przychodzić, ale cały czas pojawiają się nowe twarze. Że brak zapowiedzi? Fakt, ale czy to akurat ma decydować o istnieniu inicjatywy? Zastanawiałem się, czy WAK wróci po zakazach i cieszę się że tak się stało. Oczywiście szkoda że akurat tym razem nie było zapowiedzi, ale trudno - szykujmy się zatem na lipiec.

--

Post zmieniony (28-06-20 21:16)

 
04-07-20 10:05  Odp: WAK #199 - 27-06-2020 Wrocław
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Koledzy! Pamiętajcie, że macie fantastyczne tradycje! Najznakomitszym jej elementem sà niegdysiejsze czerwcowe zloty forum konradus.com.nie można czegoś takiego zaprzepaścić! Jak już ten cyrk w kraju się zakończy , zewrzyjcie szregi! ;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
07-07-20 15:07  Odp: WAK #199 - 27-06-2020 Wrocław
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

A o której skończyliście? Byłem we Wrocławiu o północy.

--
..,=====,o00o
//__l_l_,\____\,__
l_---\_l__l---[]lllllll[]
_(o)_)__(o)_)--o-)_)___

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024