KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
20-08-13 23:17  Konkurs w Rudzie Śląskiej - czy się odbędzie? a jeśli tak to kiedy?
Zeppelin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Jak w temacie. Kiedy planowany jest konkurs ? Wiem że wrzesień jest dość mocno obłożony imprezami, ale szkoda by zaniechano organizacji wystaw w Rudzie. Dlatego prosiłbym, jeśli to oczywiście możliwe czy? i ewentualnie kiedy.

 
25-08-13 21:22  Odp: Konkurs w Rudzie Śląskiej - czy się odbędzie? a jeśli tak to kiedy?
daroo761 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 5
 

Witam mnie też bardzo interesuje ta impreza a tu nic w temacie.

 
18-10-13 20:43  Odp: Konkurs w Rudzie Śląskiej - czy się odbędzie? a jeśli tak to kiedy?
Zeppelin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Szkoda ,że nie ma żadnego odzewu. Różne plotki do moich uszu dotarły. Przydałoby się by napisać o co chodzi, czy konkurs będzie "reaktywowany"?

 
23-10-13 18:22  Odp: Konkurs w Rudzie Śląskiej - czy się odbędzie? a jeśli tak to kiedy?
modellot1 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 47
 

Bo na rudzie fajno jest .
I cisza .

 
03-11-13 17:32  Odp: Konkurs w Rudzie Śląskiej - czy się odbędzie? a jeśli tak to kiedy?
tofiki 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Witam. Dawno nie odwiedzałem Konradusa więc jestem trochę do tyłu. Przykro mi ale w tym roku musiałem zrezygnować z organizacji konkursu w Rudzie śląskiej z powodu choroby.
W czerwcu trafiłem do szpitala aby podreperować zdrowie i gdy wróciłem do formy zostało za mało czasu aby zorganizować konkurs na odpowiednim poziomie. Nie miałem głowy aby myśleć o modelarstwie i umkło mi także kilka innych konkursów. Obiecuje wszystkim zainteresowanym że nie porzuciłem idei organizacji wystawy i w przyszły roku zorganizujemy konkurs przy uciesze całego grona modelarzy.

--
IN-NY Dom Kultury Ruda Ślaska

 
03-11-13 22:33  Odp: Konkurs w Rudzie Śląskiej - czy się odbędzie? a jeśli tak to kiedy?
Zeppelin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Życzę zdrowia, a jak go będzie w nadmiarze to i konkurs wydarzyć się może.
Jeszcze raz dużo zdrowia !!!

 
15-11-13 13:13  Odp: Konkurs w Rudzie Śląskiej - czy się odbędzie? a jeśli tak to kiedy?
PD 



Na Forum:
Galerie - 25
 

Zdrowia i pomyślności !
PD

--
MODELmaniak.pl - strona wrocławskich modelarni
- strona MODELmaniak.pl na FB

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024