KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
03-08-13 11:40  Mosina - Jarmark ''Szeroko na Wąskiej 2013'' 11.08.2013
MAREK 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 17


 - 11

Witajcie , zapraszam na Jarmark Artystyczny - Szeroko Na Wąskiej 2013 w dniu 11 sierpnia w godz. 9;00 - 18;00 w Mosinie na ul. Wąskiej , gdzie będzie można obejrzeć stanowiska z własnymi wyrobami artystycznymi , rękodziełem i przedmiotami kolekcjonerskimi . Między tymi stoiskami będę ja prezentował swoje modele kartonowe . Zapraszam wszystkich tych co będą mogli przybyć aby wspólnie propagować modelarstwo kartonowe .Wiem że jest to okres wakacyjny , kto będzie miał możliwość być choć na parę minut to zapraszam , pozdrawiam MAREK .

--

Post zmieniony (04-08-13 12:07)

 
03-08-13 20:59  Odp: ,,Szeroko Na Wąskiej 2013 ,,
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

W temacie zapowiedzi wpisujemy miejsce i datę. OBOWIĄZKOWO ;)
Proszę popatrz jak wyglądają inne zapowiedzi i popraw temat.

pzdr,
k.

 
04-08-13 12:11  Odp: 11/08/2013-Mosina ,,Szeroko na Wąskiej 2013 ,,
MAREK 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 17


 - 11

Witaj , temat poprawiny, dzięki za uwagę , pozdrawiam MAREK .

 
08-08-13 09:06  Odp: Mosina - Jarmark ''Szeroko na Wąskiej 2013'' 11.08.2013
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Jak dobrze policzyłem to będzie już trzecia edycja imprezy w której Marek będzie uczestniczył.
Impreza godna polecenia, wielu ciekawych ludzi, możliwość poznania ich pasji, lokalne potrawy itd.
W imieniu Marka zapraszam wszystkich chętnych na spędzenie ciekawie wolnego czasu.
Mnie tym razem nie będzie, sprawy rodzinne.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
12-08-13 21:13  Odp: Mosina - Jarmark ''Szeroko na Wąskiej 2013'' 11.08.2013
MAREK 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 17


 - 11

Witajcie , w dniu 11/08/2013 odbyła się w MOSINIE 9 edycja Jarmarku ,, SZEROKO na WĄSKIEJ" . Moja obecność to już trzeci raz , impreza pod wieloma patronatami których tu nie wymienię , bo jest ich wielu . Niestety obecność kolegów mnie rozczarowała , po za jedną osobą która z góry zapowiedziała iż nie może przybyć , no ale to wakacje . Oto relacja zdjęciowa w kilku odsłonach .







Wzorując się na ostatnim konkursie w Wrocławiu 2013 postanowiłem obdarować najmłodszych moimi modelami , aby zwolnić miejsce na pólkach na kolejne modele . Przy tej okazji było trochę zamieszania , bo przychodzili rodzice z pociechami myśląc , iż mały gwiznoł mi model z stołu . Po wyjaśnieniu była ogólna radość z posiadania modelu oraz wolnego miejsca na półce .



Na pierwszym zdjęciu chłopak kilkanaście razy przychodził dziękować za model , myślę że tej nocy z wrażenia nie spali , wrażenia BEZCENNE !
Teraz kilka fotek z tego co się działo w wokół mnie .







Na tym Jarmarku nie byłem jedynym modelarzem , był też modelarz który klei modele z plastiku



Jeszcze parę zdjęć aby was zachęcić do odwiedzenia Mosiny za rok na 10 jubileuszową imprezę SZEROKO na WĄSKIEJ 2014 .



I to na tyle , jestem po całym dniu pracy i wstawieniu relacji zdjęciowej zrąbany idę spać , wszelkie zapytania dopiero jutro po 20/00 , pozdrawiam MAREK .
Zapraszam do relacji telewizyjnej www.itvwielkopolska.pl

Post zmieniony (14-08-13 17:13)

 
13-08-13 19:20  Odp: Mosina - Jarmark ''Szeroko na Wąskiej 2013'' 11.08.2013
Matti 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Miałem zamiar wpaść bo przecież nie daleko ale zatrzymały mnie niespodziewanie sprawy rodzinne; cóż szkoda bo zawsze miło pogadać i pooglądać.

--
"To że nic nie mówię, nie znaczy że nie mam nic do powiedzenia"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024