KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
07-03-12 17:05  [Relacja] GEKO nr 71 - 24.02.2012
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Stało się - puknęła nam siedemdziesiątka i teraz zostaje nam tylko laska (do podpierania, bo inne to już tylko w filmach), ławeczka i snucie różnych dupereli z cyklu "co bym ja to robił, gdyby mi nie szczykało w krzyżu i kolanie":>

Ale nadal uskuteczniamy spotkania, którego najgorszym przykładem jest te ostatnie, odbyte i to w jakim stylu. Powiedzieć, że się było na GEKO to jak pierdnięcie na pustkiowiu - niby śmierdzi, ale tylko lokalnie i efektu brak:-) Czas więc na fotorelację:>

Zbiorowisko kartonowych szumowin było tego wieczora dośc liczne i omsknęło się okolicy frekwencyjnego rekordu wszechczasów. Jakość w naszym przypadku jest dość problematyczna, zatem przemilczmy ją. Chyba, że juz ktoś musi to jedyne co się ciśnie na usta, to słowa klasyka - szpaka żabie oczko "o jezus maria!".

Na spotkanie przylazło i przyjechało poniższe grono :

1. Stasiu48
2. And
3. Jańcio
4. Ziga
5. Lazarus
6. Biały
7. donzibi (zaskoczenie i kupa w majtach)
8. Tadek
9. Ramm
10. Andreas
11. Roland
12. Renata
13. Taron78
14. Tede
15. StuG

Ciężko dociec, co było powodem tak licznej obecności - może pogłoski o tem, że imć StuG będzie pił piwo, albo Ramm przyjedzie quasi-autem? Nie dochodzimy... jak w życiu:>

Nie pamietam, czy ktoś coś bąkał o modelarstwie, ale zapewne ponarzekaliśmy i obsmialiśmy wszystkich prócz siebie:> Bo my jesteśmy mruki i z nas śmiać się nie należy... bo w ryja, wiadomo:>


Impreza jak zwykle zaczęł asię od gremialnego "zasiądzięcia" przy wspólnym stole, acz nikt nie siedział w prześcieradle, o myciu nóg czy winie nie wspominając:> Lazarus jak widać dośc szybko dostał dziwnej mordy:> Tak mu zostało w porywach do końca:>


Ci, którzy modelarstwo traktują jeszcze jako tarczę, żeby nie dostać w czoło za głupią gadkę, przynieśli co nieco, by inni, którzy tylko mielą ozorem, mogli tym ozorem pomlaskać i użyć go do innych celów niż mielenie frytek z kucharskim sosem:> Przydało się nam w tym celu światło z roweru Rolanda, którego oczywiście zapomniał, przez co pewnie miał utrudnioną przygodę w ubikacji PKP.


Andreas nie czekał długo, zaczął szybko schodzić do parteru przy piskach gawiedzi...


... i wydatnej pomocy łopaty do chleba, którą And nazywa swoja ręką:> Dalszy ciąg zdjęc tylko po wykupieniu abonamentu lub na ...tube:> Wiadomo którym i w jakim dziale:> W każdym razie jest to jedna z wersji człowieka, który sie kulom kłaniał:>


Stasiu tymczasem był bardzo spokojny, wyważony jak ruski niszczyciel. Może to ten zielony golfik uwierał nieco po pachami, a może było to body, które uwiera nieco niżej.


Jedyny biały czło0wiek w tym towarzystwie, który dośc perfidnie zalicza kolejne GEKO z modelem... tym samym:> Statystyka przede wszystkim:>


Buzi buzi w progu WC damsko-męskim:> Dla tych, którzy nie rozróżniają fałdów tłuszczu za Stasiem... macie szczęście:>


Częstochowski dziubek Rolanda, który dla zmyłki wsiadł do pociągu kierującego się do Wrocławia. A dotarłwszy do domu po 2 tygodniach narzekał pewnie na kolej:>


Zdarzały się momenty nieco poważniejsze, chociaż obsada tych moemntów była ni przypiął ni wypiął do sytuacji:> Z twarzy podobni zupełnie do nikogo:>


Za to z drugiej strony stoła czuc już było powiew wiosny - pierwsze namiętności, uczucia i głupie ryje:>


Po namiętnościach wiadomo - drzemka:>


Niektórych zadowala nawet lizanie szyby... byle być w telewizji:>


Ten egzemplarz nie dawał się uchwycić w normalnej pozie. Powychodziły same takie słit focie na fejsksiążkę, żeby bajerować małolaty i te stare też:>


Pierwsze ciała zbierały się do chałupy, przyodziewając się w damskie swetry w modnym wtenczas kolorze grej:>


Jeszcze uścisk dłoni prezesa sprawnych inaczej i można udać się na zasłużony odpoczynek:> Bez latarki rzecz jasna.


Przypadkowo świeczka została najlepszą aktorka pierwszoplanową. W niektórych filmach faktycznie długo występuje:>


Nie jest to może chwyt komara w rekawicach bokserskich, ale można stwierdzić z dużą dozą prawdopodobieństwa, że te palce mogą wiele namieszać w środowisku dżungli tropikalnej:>


Rzadka chwila, gdy nie ma o czym gadać, albo po prostu nikt nie ma nic głupiego do powiedzenia. Albo wszystkim jedzie z mordy czosnkiem z kucharza:>


"Stasiek ręce, które leczą" zwany także "palcówkowy dżoł":>


Niektórym trudno pewnie to będzie pojąć, ale ten czerwony to Jańcio:> Taron juz jak widać ma wątpliwości... a może obawiał się, że on do pożegnań będzie następny?:>


Tak sie dmucha w hucie szkła:> A powaznie to stoi to to dumnie na swoim miejsce jako pierwszy prezent na nowym miejscu pobytu Stuga:>

Już w wątku zapowiedziowym wspomniałem, że GEKO było poważnie rozciągnięte w czasie, bo przesiedzieliśmy do dnia następnego, wychodząc po północy. Mało tego - wśród ostatnich wychodzących osoby były nie te co zwykle:> No - nie wszystkie. A pewne gekony nie bez wstydu i zażenowania, przykrywając brudnymi szmatami twarze wsiadło do wehikułu Ramma i dotarło 300 metrów dalej na śniadanie tureckie. Po czym w radnosnym pląsie i resztkach mięsa miedzy zębami udaliśmy się do swych zagród i pieczar... zalezy co na kogo czekało w domu:>

GEKO 71 za nami, przed nami kolejan okrągła rocznica, więc zapraszamy serdecznie na niewypowiedziane spotkanie modelarskie, gdzie zazwyczaj więcj papieru jest zwykle w ubikacji niż na stole:> Ale atmosfera i kompanija rzadka... jak wiadomo co:> Koloru nie wspomnę:>

Do nastepnęgo - na zakończenie film krótkometrażowy - epliog:>



--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
07-03-12 22:03  Odp: [Relacja] GEKO nr 71 - 24.02.2012
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 18


 - 7

Grzesiu , cholero , Moja to zobaczyła i o mało nie dostałem po ryju . Teraz nie wiem czy dostanę przepustkę na następne GEKO ! ;-)))

Pozdrawiam .


Jańcio



HEY HEY !

Post zmieniony (07-03-12 22:44)

 
08-03-12 11:31  Odp: [Relacja] GEKO nr 71 - 24.02.2012
donzibi 



Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Nie sądziłem, że moja niezapowiedziana wizyta spowoduje awarię zwieracza u tylu obecnych ale teraz już wiem dlaczego poza Gekonami nie było w lokalu innych gości:-)

 
08-03-12 17:52  Odp: [Relacja] GEKO nr 71 - 24.02.2012
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Przede wszystkim wielkie podziękowania dla kierowcy który umożliwił mi pozostanie o kilka godzin dłużej niż zwykle!

Było zabawnie i tak spokojnie że ani policja ani straż miejska nie interweniowała. Może dlatego że wszyscy inni klienci uciekli, a kelnerki bały się Lazarusa, po tym jak jedną ręką wniósł pełną beczkę do środka :)

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
08-03-12 19:12  Odp: [Relacja] GEKO nr 71 - 24.02.2012
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Właśnie czułem, że o czymś zapomniałem... kulanie beczki to już powoli nowa gekonowska świecka tradycja:-) Jak picie i bicie po ryjach:>

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
08-03-12 21:18  Odp: [Relacja] GEKO nr 71 - 24.02.2012
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

Kulanie beczki? Grześ - muszę Cię nauczyć jak ją nosić w jednej dłoni;-)

--

 
08-03-12 22:06  Odp: [Relacja] GEKO nr 71 - 24.02.2012
Taron78 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


No cóż Renatko, dobrze że Ci się udało skorzystać bo nie myślę drugi raz tego błędu powtarzać i na sucho wasze facjaty podziwiać - następnym razem zaczniemy imprezę w "80-ce". :-)

--
Zapraszam na stronę internetową wydawnictwa Świat z Kartonu http://www.swiatzkartonu.eu
oraz do naszego SKLEPU , gdzie prócz naszych znajdziecie wiele innych modeli !!!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024