KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
13-02-11 22:01  [Relacja] GEKO nr 58 - 4.02.2011r.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Zgodnie z zapowiedzią duszpasterską z dziejszego dnia pory wcześniejszej, spróbuję kolejny raz nieudolnie zrelacjonować, cóż to sie działo na kolejnym zlocie żyjątek, którym sie wszystko do łap lepi:-)

Zjawiło się gamoni niewielu, acz stare porzekadło o przewadze jakości nad ilością pasuje akurat w naszym przypadku jak ulał i rękawiczka i jeszcze kilka nylonbojtli, więc smucić sie nie było czym:-) Właściwie zawiódł nas tylko Jańcio, gdyż zdradził nas ukradkiem wymignąwszy się na tajne kuplety w twierdzy Toruń, gdzie wiadomo, kto i po co przesiaduje i hipnotyzuje nasze babcie:-)

Lista obecności więc przedstawiała się krótko, acz seksownie :

1. Stach48
2. Tadek
3. Ziga
4. Kwiatek
5. StuG

Nie powiem - najbardziej ucieszył nas widok numeru 4, gdyz dawno nie widzieliśmy tej ociosanej mordy:-)

Dodatkową atrakcją (dla niektórych, mniej zmotoryzowanych) była wiadomośc, że oto Ziga skończył w styczniu 40 lat i teraz ma już z górki. Oczywiście nie wygląda na swoje lata, ściśle przestrzegając dwóch głównych zasad kierujących jego życiem czyli "nigdy nie marnuj erekcji" i "nie ufaj pierdom":-) Odśpiewaliśmy mu głośne sto lat w myslach, a 3/5 towarzystwa zostało uraczonych wodą nieznanego pochodzenia - aczkolwiek podejrzany był rezerwuar:-)

Modelarstwo zostało troche na drugim planie a honor jak zwykle uratowały moje kółka, które można oglądać już w relacji z budowy posiadacza tych kółek:-) Ale akcencik był:-)


Jak zwykle zaczynamy od wysokiego C, czyli śmichy-chichy i komisja przyjazne państwo:-) Jeszcze nikt nikogo inwektywami nie obrzuca, ale wiadomo, że to cisza przed burzą:-)


Dosyć szybko został uruchomiony brunatnożółty stasiowy palec grzebalec, pięknie zakrzywiony wskutek.... wiadomo:-)


Zapomniałem dodać, że z "rzeczy modelarskich" był też kurz na stole, ale do niego akurat niekt sie nie przyznał, podobno sam wpadł


Nasza stara-młoda znajoma współwłaścicielka jak zwykle została oczarowana przez Staszka, który potrafi zaświecić oczy każdej kobiety, nawet jeśli to będzie tylko sygnalizacją rezerwy paliwa w jej opasłych bukłakach na paliwo:-)


Ponieważ kobieta nie mogła stać tam w nieskończonośc i się zmyła, Staszek swoje pokłady wdzięku i energii miłosnej przerzucił na najbliżej siedzącego... na szczęscie jestem gruboskórny i nie poszedłem za nim jak na bal:-)


Biedny solenizant musiał robic dobrą minę do złej gry popijając sokową breję zamiast tego co stawiał chłopakom:-) Znaczy... bez skojarzeń:-)


Sławetna ustawa o ochronie niepalących przed trującymi wyziewami nieraz wygnała Staszka za drzwi, ale zawsze wracał z morałem, piosenką i kilkoma fraszkami:-)


Mocowanie się z drzwiami koedukacyjnego kibla:-)


"Nie mamy Pańskiego płaszcza i co Pan nam zrobi?" "Ale niech Pan weźmie płaszcz sąsiedni":-)


Po wyjściu tadka i Zigi Kwiatek zaczął atakować z prawej flanki.


Ze Staszkiem jest ciężko... ale bez niego życie jest jak fuzekla bez dziury... po prostu nudne:-)


Wiem, że na pierwszy rzut oka może się wydawać to dziwne, ale... to nie moja reka na Stasiowym kolanie:-)


Tutaj za wcześnie nacisnąłem spust:-) Trzeba będzie poćwiczyć opóźnianie strzału, żeby uchwycić piękno chwili... cokolwiek to znaczy:-)


Niektórzy zapewne pamietają "mordę roku" Kwiatka podczas naszej wuzyty u Gienka w lecie 2009. Sądzę, że ta fotka znowu stawia go w roli faworyta:-) PKP zgłosiło się by wymienić tabliczki z czaszkami z napisem "Uwaga trakcja pod napięciem" na to właśnie zdjęcie:-)


Zabawa Kwiatka i Stasia trwała w najlepsze aż się nam biedactwo zakasłało:-)


Stasiu już już w radosnym pląsie zaczynał fiestę wychodząc z knajpy...


...ale mistrz ciętej riposty nigdy nie marnuje okazji, by komuś dać oralnego prztyczka w nos:-) Skończyło się na połamanej psychice adresata:-)

Tak oto kolejne GEKO, połączone tym razem z Geburstagiem Zigowym przeszło do historii. Acz wszyscy wiedzą, że wiele jej kart jest jeszcze pustych, więc zapraszamy serdecznie na kolejne - 59 już GEKO, swoistą wigilię okrągłej rocznicy. Wiadomo już, że ludzi będzie więcej... na szczęście jakość zawsze pierwsza. Do zobaczenia!

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
14-02-11 19:53  Odp: [Relacja] GEKO nr 58 - 4.02.2011r.
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 17


 - 7

Grzesiu , dzięki za relacje .Chociaż w taki sposób ( czytając ) mogłem być przez chwilę z Wami . Ziga - serdeczne życzenia stu lat życia w gekonowej szczęśliwości i nie tylko a ta zdradziecka gęba z Rzeszowa może mogłaby się częściej zjawiać na rodzinnych śmieciach a nie tylko latać za spódniczkami czego mu szczerze zazdroszczę .No to czekam na 59 Gekonalia nie mylić z genitaliami .

--
Pozdrawiam wszystkich !


Jańcio

HEY HEY!

„Nic z bliska nie wygląda tak dobrze jak wyglądało z daleka. ”

 
14-02-11 21:35  Odp: [Relacja] GEKO nr 58 - 4.02.2011r.
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

U Was jak zwykle wesolo :) Ale ja troche z innej beczki, bo to dawno bylo, jak na spotkanie z Wasza wesola gromadka i Lukaszem do Przeciszowa jechalismy. I kawalek przed Oswiecimiem bodajze udalo mi sie cos takiego telefonem sfocic (dlatego jakosc marna). Przeslanie jednak jasne :) Teraz sie przyznac, ktory maczal w tym paluchy?



--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
14-02-11 21:56  Odp: [Relacja] GEKO nr 58 - 4.02.2011r.
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

To ja, bez bicia się przyznaję...chcialem się w łaski wkupić:P ale nie wypaliło:D tam trzeba mieć jaja!

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
14-02-11 22:00  Odp: [Relacja] GEKO nr 58 - 4.02.2011r.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Teraz oczywiście wszyscy sie będą przyznawać, że to oni są takie chojraki:-) A prawda jest taka, że to my maczaliśmy w tym... no paluchami to tego nie nazwałbym:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
14-02-11 22:16  Odp: [Relacja] GEKO nr 58 - 4.02.2011r.
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

Wiesz StuG że są 3 rodzaje prawdy? ja mówie że to ta trzecia:P Oczywiście teraz będziecie gadać że to wy, no bo porażką dla was jest, że taki gówniaż jak ja wpadł na ten pomysł przed wami:d haha

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
14-02-11 22:32  Odp: [Relacja] GEKO nr 58 - 4.02.2011r.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

To jest po prostu tandetna podróba i nic więcej, wszyscy chcą byc po prostu tacy jak my:-) Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - przyjedziesz na GEKO to Ci zrobimy inicjację na dorosłego mężczyznę:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
14-02-11 22:35  Odp: [Relacja] GEKO nr 58 - 4.02.2011r.
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

Koleś, ja już duży jestem:D wbrew pozorom, mam nadzieję że nie dacie mi do picia tego co Jańcio pił- coś z tymi jakto im jest... pomidorami:D

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
14-02-11 22:41  Odp: [Relacja] GEKO nr 58 - 4.02.2011r.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Na pewne rzeczy niestety nie będziesz miał wpływu - to sa uroki inicjacji made by GEKO:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
14-02-11 22:43  Odp: [Relacja] GEKO nr 58 - 4.02.2011r.
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

Cóż, było jak to na GEKO. Większych zmian nie zauważyłem od ostatniego razu, gdy razem wszyscy maczaliśmy... to były czasy.

A co do IPM - ten typ tak już ma. Mordy nie zmienisz xP

--
Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024