KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
12-01-11 10:35  [Spotkanie] ISMR Inowrocławskie Spotkania Modelarzy Redukcyjnych 1/2011
24Hobby 

 

Co prawda wczoraj wróciłem, ale musiałem ogarnąć swoją kuwetę.

Dzisiaj więc zapraszam wszystkich na kolejne spotkanie modelarzy które odbędzie się w sobotę 15 stycznia 2011 od godziny 15:30 w lokalu Biura Podróży "altur" przy ulicy Św. Ducha 23.

W pobliżu znajduje się sklep modelarski i modelarze miejscowi, którzy z uporem będą chcieli dokonać zakupu w czasie spotkania, będą mieli taką możliwość bez przysługującego im rabatu. (jeżeli jednak internetowo zaklepią sobie produkt, towar zostanie wydany i rabat zostanie zachowany) [taki myk, aby życie nie stało się łatwiejsze].

--
Niech cię nie zraża myśl moja prosta smutny efekt reform szkolnictwa
Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych

 
14-01-11 13:22  Odp: [Spotkanie] ISMR Inowrocławskie Spotkania Modelarzy Redukcyjnych 1/2011
24Hobby 

 

Z powodu ciężkiej choroby nie będę jutro [15.01.2011] na spotkaniu, w związku z tym albo będziecie musieli znaleźć lokal zastępczy albo przełożyć spotkanie o tydzień.

Sorry Gregory


Post zmieniony (14-01-11 13:25)

 
14-01-11 20:23  Odp: [Spotkanie] ISMR Inowrocławskie Spotkania Modelarzy Redukcyjnych 1/2011
MiSza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Czyli przekładamy. Ale coś mi się widzi, że to chyba będzie więcej niż jeden tydzień.

--
MiSza

 
19-01-11 08:34  Odp: [Spotkanie] ISMR Inowrocławskie Spotkania Modelarzy Redukcyjnych 1/2011
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ciężka chorba brzmi bardzo niepokojąco... Czy wiadomo co się dzieje w rzeczy samej z Wojciechem K.?

--
MacGregor

 
19-01-11 10:12  Odp: [Spotkanie] ISMR Inowrocławskie Spotkania Modelarzy Redukcyjnych 1/2011
MiSza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Jest w domu. Gorączki brak, już ale zapalenie płuc to nie przeziębienie wyleżeć trzeba. Spotkanie będzie najprawdopodobniej 29 stycznia.

--
MiSza

 
20-01-11 00:40  Odp: [Spotkanie] ISMR Inowrocławskie Spotkania Modelarzy Redukcyjnych 1/2011
volsebix   

Dobrze , dobrze. Wylezec. :-) Wiem co mowie w zeszlym roku bagatelizowalem i 3 razy ladowalem w lozku z tym ze 3-ci raz na 3 tygodnie. ZDROWIA WOJCIECHU !!!!!

 
26-01-11 11:44  Odp: [Spotkanie] ISMR Inowrocławskie Spotkania Modelarzy Redukcyjnych 1/2011
puchacz 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 12

Witam! Jak tam zdrówko, nadal Wojciechu leżycie w niemocy ?W dawnych czasach to by wam krwi upuścili , a mój znajomy z pola tulipanów śp. Pan Danek powiedział by: cóś mnie sie zdawa ze za mało rumjanka żeście w życiu używali [ rum w gardło , Janka do łóżka] dlatego was rozłożyło. To kiedy to spotkanie bo może tą obiecana farbkę Andrzejowi w końcu dostarcze.

 
26-01-11 12:02  Odp: [Spotkanie] ISMR Inowrocławskie Spotkania Modelarzy Redukcyjnych 1/2011
24Hobby 

 

Sobota, 16:00 nawet na czworaka ale dotrę.

Andrzej farbkę już dawno ma.

Co do rumianku to rzeczywiście może i robiłem błąd, że od 3 do 10 stycznia wypiłem porównywalną ilość tej rudej na myszach, a nie rumu.

--
Niech cię nie zraża myśl moja prosta smutny efekt reform szkolnictwa
Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024