KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
25-08-10 21:38  [Relacja] GEKO nr 52 - 29.07.2010r.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Czołem i za późno wstołem bo się przepracowołem....

Za dwa dni kolejne GEKO, więc trzeba nadrobic zaległości relacyjno-fotograficzne, ażeby niejaki Staszek - mistrz ciętej riposty i banana w czołgo nie przyplaskaczyl mi w moja słodka gebuchnę bo spuchnę:-)

Wiadomo, że będzie żenada i ogólne marszczenie... czoła, ale co robić, mniejszośc rządzi większością, a ta mniejszość sle do mnie maile, listy i stare majty, bym nie zaprestawał relacjonować naszych tragicznych w skutkach spotkań na łamach forum - bo tradycyjnie - w ryja:-)

Spotkanie było specyficzne z jednego powodu, małego, ale za to niespodziewanego:-)
Doczekaliśmy się chyba najmłodszego uczestnika w historii - Wiktora, syna SMC. Dzień wczesniej był z kolegami na cięzkim mleku, więc musiał niestety przyjechać z mamusią, bo był lekko w gazie:-)

Tak więc lista uczestników przedstawiała się następująco :

1. SMC
2. Wiktor
3. Stach48
4. Dziadek Ojciec Tadeusz
5. Jańcio
6. Ziga
7. Tede
8. Stug

Jak teraz pisze te listę to sam się dziwię, że w środku wakacji przylazło nas aż tylu:-)

A co się działo? W telegraficznym skrócie... UWAAAAAGAAAAA!


POczątki jak zwykle spokojne, trochę w tym przypominamy polską reprezentację w piłce kopanej. Różnica subtelna, acz zauważalna jest później - u nas akcje sie rozkręcają i trwa ostra walka do ostatniej minuty. A oni... wiadomo... byle dotrwać z jednocyfrowym wynikiem dla Kamerunu:-)


SMC próbuje wytłumaczyć jańciowi, że urynoterapia niekoniecznie polega na piciu uryny...:-) Ale co tam baba wie:-) Ważne, że kopie:-)


Staszek robi zapasy jak zwykle na później. Kiedy już juz mamy kończyć imprezę okazuje się, że Stasiu ma jeszcze 2,5 piwa do wypicia a 3 zamówił, więc będąc bardzo kulturalnymi ludźmi siedzimy dalej. Ale może dlatego zawsze siedzimy do 23:-)?


..."mogę Ci to zrobić tym paluszkiem..."


"...ale nic za darmo...":-)


A to cisisisi bohaterowie spotkania - prawie ukończony WILK Staszka z bombą luzem, kadłub Lublina Tede no i mój różowy lekko szkielet Ha-Gulca:-) Nie można oczywiście zapominac o seksownej reklamówie:-)


Pierwszy siusiak publicznie pokazany na GEKO no i wszystkim Wam myly Państwo:-) Wiktorowi prorokujemy wielka karierę w szeroko rozumianym biznesie rozrywkowym:-) Czas na kolejnego odważnego, tylko nie wiem, czy po tym, co pokazał Wiki, jest jeszcze sens coś pokazywać:-)


Jak zwykle po soczkach robię się niewyraźny, acz zachowuje się identycznie z płynami w środku, z płynami na zewnatrz lub bez płynów:-)


Tymczasem trwała walka o "króla najbardziej luzackiej pozy przy stole". No cóż, nie chwaląc się mam duże szanse na pudło:-)


Wiktor po striptizie postanowił nas dalej zabawiać tańcami na stole:-)


A Staszek jako kierownik GEKOnowskiej szatni niestety nie miał płaszcza tej pani, więc dał płaszcz sąsiedni:-) Bo jak wiadomo "szatniarz za rzeczy pozostawione w szatni nie odpowiada". Nie mamy pani płaszcza i co pani nam zrobi?:-)


Wiktor może i nie ma gabarytów zbyt imponujących ale za to nie musi się schylać by zadać tzw. "Cios zapomnienia" zwany inaczej "ciosem okołojajecznym":-)


Jańcio, Staszek i ręka:-) Do dzisiaj nie mozna ustalić kto ja zapraszał, ale frytki żarła skubana:-) A my potem się dziwimy skąd tyle bulw na rachunku:-)


Typowo medialna morda - nowa gwiazda Wiadomości lub innych specjalnie selekcjonowanych prawd:-)


Tadzio wbrew temu, co zawsze pokazuja zdjęcia jego facjaty, jest bardzo pozytywnie nastawionym człowiekiem:-) Do wszystkich, prócz Stasia, którego jednak miłuje nie licząc się z kosztami:-)


POdwinięcie rekawa, piącha przygotowana, za chwilę cios....


.. po którym nawet Stasiu nieco słabnie i mętnieje mu oko:-)


Od czasu do czasu z mroków wyłaniała się nasza czarna dama z różnymi ciałami - stałymi lub ciekłymi. My rewanżowalismy się natomiast ciałami gazowymi:-) Uczciwa zamiana:-)


Gdyby wydawali jeszcze kultowy Świat Młodych, Ci dwaj byliby zapewne bohaterami komiksu na ostatniej stronie. Roboczy tytuł serii " Włochaty piździk i dolnoszczękowy zgryźliwy pierniczek:":-)

Tak oto w miłej, sielskiej atmosferze, przepełnionym z lekka erotyzmem i poszanowaniem światła w kiblu dotarlismy do szczęśliwego końca relacji. Ci, którzy przezyli, proszeni są oddac krew w najbliższym autobusie MPK oraz wpłacić należna kwotę na konto ogólnopolskiej toruńskiej rozgłośni radiowej szerzącej miłość i braterstwo:-)

Nie pozostaje nic innego jak powtórzyć po raz 800-tny zaproszenie dla niezdecydowanych, by nie bacząc na zaiweje i zmaiecie, ani nie oglądając się za pannami tudzież panami, przybyli w najbliższy piątek do "Casa Austria", byśmy mogli go sfotografować i zrobić mu reklamę negatywną w internecie:-) Zapraszamy!

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
26-08-10 19:22  Odp: [Relacja] GEKO nr 52 - 29.07.2010r.
stach48 

 

Dzięki Grzesiu. Wiktor mnie urzekł co jest zrozumiałe bo mam dwóch byczków i zero wnuków,. chyba adoptuję jakiegoś rumuna ;))))))

 
28-08-10 20:17  Odp: [Relacja] GEKO nr 52 - 29.07.2010r.
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Jak ja lubię relacje ze spotkań GEKO-nów :)))

Są w jakimś innym klimacie niż zapowiedzi...;)

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024