KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
17-07-10 16:27  [Relacja] GEKO nr 51 - 2.07.2010r.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Z prawie niezauważalnym poślizgiem, spowodowanym nałożeniem na StuGa kapitalistycznych obowiązków pilnowania wszelkiej maści robotników niewykwalifikowanych i innych gamoni, postaram się w ten skwar spłodzić cos na kształt relacji z kolejnej kultowej imprezy na Śląskim łez i potu śmierdzącego padole:-)

Uczestnicy stali od wielu lat, ale dla porządku wypada ich przedstawić :

1. Stach48
2. Gienek
3. Tede
4. Jańcio
5. Ziga
6. Renata
7. StuG

Tym razem szczęśliwa siódemka, elita elit:-) Tak jak przypuszczaliśmy szumne zapowiedzi tych, co niby się nas nie boją, poszły w peezdoo i tyle ich widzieliśmy:-) No cóż, dane nam będzie czekać kolejne dni na naszego dzielnego rycerzyka na białym koniu herbu zielona pietruszka, by wniósł świeży powiew nowego cielska na naszych spotkaniach. Mycie naszych już coraz mniej pomaga a i lizać pach już nikt sobie nawzajem nie chce:-)

Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się w 100% modelarsko :

Właściwie nie ma się czym chwalić, ale gdyby nie ja, to w ogóle na spotkaniu nie było by niczego, jak mawiał niedoszły prezydent -elekt Kononowicz:-) 220 ogniw do Ha-Go, trzy modele w 2D... i tego by było na tyle:-) Dziatwa jednak, żeby mi nie robić przykrości, udawała, że ja to interesuje:-)


Gienek nawet dostał dziwnego "ryja";-) Trochę jak ginekolog tuż przed "wejściem w pierwsza pacjentkę";-)


Jańcio objawił się nieco później, ale za to z pięknymi zakolami potu pod pachami. A przypominam, ze o takim piekle, jak teraz mamy, wtedy jeszcze nikt nie myślał, nie marzył wręcz:-) Dostał biedaczyna kubek, którego szukał dwie godziny po różnych torbach - swoich i cudzych we Wrocku. A to jam się nie chwaląc się - zaiwanił kubala, by Jańciowi go wręczyć w stosownej chwili krzycząc "mój Ci on!";-)


Rolexik, koszula Bahama, mętny wzrok.. na modelkę nie wystarcza, ale na model jak najbardziej:-)


Nasz brunet łysy jak kolano (jak to zwykle bywa w wakacje, takie jego EuroPride:-) również był zainteresowany modelarstwem 2D.

te spotkanie było specyficzne z powodu dużej ilości zdjęć do Izby Pamięci Mordy, która żąda od nas coraz więcej dowodów w wiadomej sprawie, chociaż już dawno wiadomo "kto zabił";-) Aby utrudnić śledczym wskazanie tego chama i gbura fotograf potraktował cymbałów nieco z góry:-)




Można zgadywać kto jest kto:-) Ułatwieniem może być liczba wszy, salmonelli i karaluchów na każdej z łepetyn:-) Drugiego zdjęcia proszę nie mylić z filmem "RING", bo to nie ten odcień włosów:-)


Ghana grała z Urugwajem, a u nas zabawa trwała w najlepsze:-) Jak już kończyliśmy, to akurat te dwa zespoły urządziły sobie najlepsza zabawę w karne i poprzeczki:-)


Modlitwa przed każdą porcją frytek i napojów chłodzących bądź rozgrzewających jak najbardziej wskazana:-)


Chociaż niektórzy nie zawsze dosłyszeli "Amen":-)


A inni po zgodnie z naukami Suworova i innych po prostu brali i chlali:-)


Kolejny raz dostaliśmy prezenty od obsługi naszej mordowni:-) Mieliśmy podpalić budynek KC w Łabędach, ale rozkaz i materiały przyszły z 30-letnim opóźnieniem. Poczta...:-)


Stasiowi było mało nagród...


...a skończyło się prawie na zaręczynach:-) Do ślubu jednak nie doszło z powodu odmiennych orientacji politycznych tych dwoje:-)

A na koniec coś specjalnego dla naszych najwierniejszych fanów i fanek:-)

Polecam wydrukować sobie te zdjęcia w wysokiej rozdzielczości i wieszać na każdym słupie wysokiego napięcia i na przejazdach kolejowych. Wtedy na pewno ludzie się zatrzymają przed szlabanem:-)

GEKO 51 to już historia, znowu naznaczona mieszanką modelarstwa, bezeceństw i skisłymi wyziewami z różnych otworów:-) Tym niemniej jak zwykle było odlotowo, co - mam nadzieję - potwierdzą wszyscy uczestnicy:-) Zdajemy sobie sprawę, że jednak wszyscy smolą w gacie przed przyjściem na GEKO, szczególnie pierwszy raz, ale pamiętajcie - majty można zmienić, dobrego towarzystwa - NIGDY!:-)

To do następnego spotkania, już za 2 tygodnie:-0


--

Post zmieniony (17-07-10 18:43)

 
19-07-10 16:44  Odp: [Relacja] GEKO nr 51 - 2.07.2010r.
Chaton 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 14
 

choć raz ja pierwsza, czyli SMC :)))
mogę skomentować ten wpis w karty konradusa i dyskretnie spytać:

A GDZIE SĄ FOTY????

--
__________________________________________________________________________________________
Rammer ; Ju-87B ; Mapei ; Wasserfall W5 ; Airwolf ; Ta-183 - 5% ; Jagdpanther - 75% ; Pioneer ; Jeffery-Poplavko
Galeria modeli

 
19-07-10 16:53  Odp: [Relacja] GEKO nr 51 - 2.07.2010r.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Hmmm... przyanam, że pytanie osobliwe i nie wiem o co chodzi:>

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
20-07-10 00:01  Odp: [Relacja] GEKO nr 51 - 2.07.2010r.
Chaton 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 14
 

bo nic mi się nie otwierało ... o a teraz się otwiera...
ale numer...
no to już nie mam pytań :)))

podpisała SMC :)

--
__________________________________________________________________________________________
Rammer ; Ju-87B ; Mapei ; Wasserfall W5 ; Airwolf ; Ta-183 - 5% ; Jagdpanther - 75% ; Pioneer ; Jeffery-Poplavko
Galeria modeli

 
20-07-10 08:14  Odp: [Relacja] GEKO nr 51 - 2.07.2010r.
stach48 

 

Wracam sobie z małego wypadu na wiochę a tu taka niespodzianka. Dzięki nasz drogi Kadłubku.;))) Było jak zwykle czyli wspaniale. Jak tak patrzę na piekną panią która siedzi obok starego siwego *******y to wspominam wszystkie szprotki schrupane 30-40 lat temu. "to se ne wrati". Trudno, trzeba znać swoje miejsce w szeregu;))))NAJLEPSZEGO
P.S,- to co spotykamy się 30 b,m, ?????
znowu coś cenzura wykropkowała więc napiszę wspak -yłodreip- ;)))))

Post zmieniony (20-07-10 08:18)

 
20-07-10 21:24  Odp: [Relacja] GEKO nr 51 - 2.07.2010r.
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 17


 - 7

Jeszcze raz wielkie dzięki za kubeczek i za relacje .

Pozdrawiam .

Jańcio .

HEY HEY !

 
21-07-10 13:11  Odp: [Relacja] GEKO nr 51 - 2.07.2010r.
gienek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Fajna relacja. A miał być konkurs "Przyporządkuj głowę z gory do osoby"?

--
gienek

 
21-07-10 13:59  Odp: [Relacja] GEKO nr 51 - 2.07.2010r.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Gieniu - jaka ekipa, taki konkurs:-) Przecież napisałem, że można zgadywać:-) No, ale nie dodałem nic o nagrodach, więc oczywiście chętnych brak:-) Zresztą pytania były od początku tendencyjne:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
04-08-10 07:37  Odp: [Relacja] GEKO nr 51 - 2.07.2010r.
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Kuuuuurde Stachu ja Ci powiem, że za tą panią to masz u mnie +5 do szacunu. Ja nie wiem, co ten gość w sobie ma, ze wszystkie laski tak do niego lgną...
Tak btw ta pani to z obsługi może jest........?

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
04-08-10 10:08  Odp: [Relacja] GEKO nr 51 - 2.07.2010r.
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

Pół klaty widać Stasiowi - pewnie na to zwabił niewiastę w czerni. Choć wiadomo nie od dziś, iż Stasiu to, ogólnie rzecz charyzmatyczny i przykuwający uwagę otoczenia :-)

--
Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024