KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
25-10-09 23:39  [Relacja] GEKO nr 43 - 23.10.2009r.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Ku chwale kakale wszystkim razem i z osobna!

Wielu z Was zapewne przebiera nogami i innymi ciekawymi członkami seksownych, przepoconych modelarskich ciał w oczekiwaniu na relację z orgii GEKOnów z szeroko rozumianym wieczorem panieńskim:-) Dlaczego szeroko rozumianym... zaraz wszystko stanie się jasne:-)

Najsampierw jednak przedstawię uczestników-swingersów naszego 43 już spotkania o zabarwieniu kawy bez mleka:-)

1. Stach48
2. Tede
3. Renata
4. Pit Blank ścichapęk
5. Ziga
6. StuG

Jak widać sama śmietanka, której jeszcze starczyło zapasów smietanki, by ochoczo zabrać się za 40 ponętnych... pań:-)
Zachęceni przez Stasia i mający w pamięci ostatnie popisy Boba Budowniczego, według Stasia przebranego za górnika i rozbierającego się przy pisku wyposzczonych mężatek i nie tylko, ochoczo stawilismy się zwarci i gotowi na wszystko, szczególnie kakao:-)

No cóż, zdjęc wesołej gromady babeczek nie udało mi się zrobić, ale grzebiąc w czeluściach internetu, znalazłem odpowiednik tego co zobaczyliśmy :


... i to w dodatku razy 40...!!!
Takiej zgrai roztytych baleronów, much tse-tse i kalafiorów nie dane nam było oglądać przez całe dotychczasowe życie i to niezależnie od metryki:-) Zgroza, hańba i kleks w gaciach nie są w stanie oddać naszych odruchów żołądkowych tego wieczora:-) Staralismy się z tym walczyć pochłaniając 3 tony frytek smażonych na oleju sprzed trzech lat:-)
Jak tylko zobaczyliśmy, cóż nasze dwie kelnerki (jedna Renata - znana juz nam i bardzo miła, a druga młoda w wieku rozpłodowym - ładna, mająca waruny, ale jakaś drętwa - jak to zwykle bywa w takich wypadkach) przeynoszą tym kaszalotom na stoły, to od razu oczami wyobraźni widzielismy te udawane dbanie o linię w domu w postaci zeżarcia na sniadanie listka mięty cienkiego jak opłatek:-) Kotleciska, faszerowane tłuste piergi giganty, golonki i inne równie znane odchudzające potrawy były wsysane przez towarzystwo:-)
W tej sytuacji stało się jasne, że żaden Bob, Snob, Kolec czy Stolec się nie pojawi, bo nawet żaden z nas by sie nie rozebrał przy nich za 50 milionów EURO:-) Człowiek musi mieć swoją godność:-)
Już nie muszę dodawać, że szybko zapomnielismy o tańcach i w ogóle skupilismy się na modelarstwie:-)


Najbardziej zaskoczył nas Stasiu, który przyniósł prawie gotowy kadłub Wilka oraz jeden big problem do rozwiązania przez smrodliwe pospólstwo:-) Wszystkiemu winny jest Jańcio, który polskim zwyczajem wlazł Staśkowi na ambicję, ze on jest **** i nie da rady zrobic wnętrza nosu samolotu:>
No i oczywiście problem powstał - wklejenie szybki:-) Każdy z nas coś doradził, ale obawiam się, że Stasiek może wymysleć coś zupełnie innego:P


Długo grzebałem w domu po szafkach i szafach, by znaleźć coś, co bym mógł przynieśc na GEKO - wszystkie dwa modele już widzieli 4 razy wszyscy, a na płasko nie miałem nowości, więc przylazłem z ciekawymi gazetami francuskimi, które najpierw wchłonął oczami Opałek-Renata, po czym ograbiając mnie z reklamówy, zaiwanił se je do domu:P


A tak wygląda dzieło Stacha w trakcie budowy - jesteśmy zbudowani jego zacięciem:-)


Jako ostatni przylazł Tede i jak widać głęboko się skłonił... a może po prostu przygnębienie jego po zobaczeniu wielorybów sięgnęło zenitu:-) W każdym razie na pewno się martwił, ze mamy za mało harpunów:P


Pit Blank pojawił się jak pół dupy zza krzaka znienacka, co bardzo nas ucieszyło, chociaż nie na tyle, by pozostawić na tyle i przodzie naszych spodni znaczące plamy:-) Najwyżej lekkie ejakulacje:P


...przylazł z platformą... jeszcze nie ustalili daty ślubu:D


Tede za to przyniósł banana:-) Jego porywista natura objawiająca się bujna czupryną i brutalnym traktowaniem chomików wenezuelskich spłatała mu figla i wyrabała w kosmos symetrię kadłuba Savoii. No cóż, znów o sobie dała znać podstawowa zasada modelarzy kartonowych - trzy razy przymierz i wywal do kosza:-)


Z powodu braku innych rozrywek dyskusje trwały:D


...i to niezależnie od malującej się w twarzy tęsknoty za rozumem:-)


Były jakies nieśmiałe próby przykumania kocich ruchów i pokazywania kaloryfera...:-) Stasiek na okazję wieczoru panieńskiego przyoblekł się w szare garniakowe spodnie w kant i białą koszulę:P A tu ZONK:P


"Dziewczyny, które mam na myyyyyśli, powychodziły za mąż juuuuuż":D W aspekcie tego wieczoru słowa nadzwyczaj aktualne:P Aczkolwiek jak widać, jeszcze istnieją zdesperowani faceci:P


GEKO bez choćby jednego świeżego ujęcia na potrzeby IPMu jest jak żołnierz bez prezerwatywy:D


Trudno tutaj coś skomentować ... piją, śmierdzi im z ryja i się śmieją... kwintesencja GEKOnów:D


Tede pierwszy nie wytrzymał napięcia i stwierdził, że woli łowic krewetki:-) Waleni ma już dość:D


Ostatnie podsumowania i usciski na zewnątrz:-) Białe adidasa Stasia i spodnie w kant przypomniały nam słodkie lata początku kapitalizmu w Polsce... gdziez te dawne zabawy i dyskoteki:D Gdzież te egzaminy:D

No cóż - GEKO 43 sie odbyło i mimo niesmacznego żartu, jaki nam zgotował los w postaci człekokształtnych purchawek, znowu było świetnie, a kawał o podrywaniu laski na tzw. "bajer" wejdzie na stałe do kanonou naszych powiedzonek:-)
Z tego miejsca pragne też w imieniu wszystkich GEKOnów życzyć Jańciowi szybkiego powrotu do zdrowia, gdyż bidula musiał akurat w tym terminie być na zabiegu, a właściwie po zabiegu typu takiego, któremu nikomu nie zyczymy, choc jest on nam bliski ideowo:-)

Ku chwale kakale więc i do następnego razu!

Byc może fajne wieczory panieńskie zdarzają się co drugi raz:D Oby!:-)

Pozdrawiam!

--

StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

Post zmieniony (26-10-09 19:34)

 
25-10-09 23:50  Odp: [Relacja] GEKO nr 43 - 23.10.2009r.
Sprudin 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6
 

Eeee no widzę że impreza niezła była :-) Dlatego żeśta cudaki nie objawili się w Lublinie :-) StuG, a jużech miał nadzieję obaczyć Twą kaprawą facjatę i jakie piwsko spić bez pierwszopoznaniowego stresa ;-) Mam nadzieję że będą okazje :-)

Pozdrawiam!!

--
Hope is the first step on road to disappointment.

 
26-10-09 00:08  Odp: [Relacja] GEKO nr 43 - 23.10.2009r.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Sprudin, kałamarnico forumowa, przeca myśmy się widzieli (co prawda nie gadali, ale zawsze) chyba z dwa razy już:-) Powąchaj rękę, na pewno sobie przypomnisz:P Acz piwka wspólnego jeszcze nie było, to jest oczywista do nadrobienia:D

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
26-10-09 09:23  Odp: [Relacja] GEKO nr 43 - 23.10.2009r.
stach48 

 

Dzięki Grzesiu. Dodam jedynie że takiego zbiorowiska kaszalotów w życiu nie widziałem. To chyba musiał być wieczór jakiejś kierowniczki " Biedronki". Nawet nie próbowałem startować bo przecież swojego małego nie znalazłem na śmietniku ;))))))
Prawem seniora dyplom I.P.M przyznaję Piotrowi i pewno nie muszę wskazywać za jaką minkę. Piotr zostaje również Królem Wieczoru za dowcip kończący się zdaniem .....długo Cię nie było, ****aś ????? ;))))) NAJLEPSZEGO-do zobaczenia.

 
26-10-09 11:12  Odp: [Relacja] GEKO nr 43 - 23.10.2009r.
gienek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Dzięki za typowo modelarską relację. I IPM jest .... i modele ........ Tylko mój nos podpowiada, że ta relacja to na użytek żon, mam, teściowych, narzeczonych, koleżanek z pracy, kochanek itp..... Takie typowe, normalne spotkanie modelarskie GEKONóW. Co??????????????

--
gienek

 
26-10-09 14:59  Odp: [Relacja] GEKO nr 43 - 23.10.2009r.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Gienek, nie bądź niedowiarkiem, lecz wierzącym:-)
Trzeba było przyjechać i samemu się przekonac co czują mieszkańcy wybrzeży, na których znajdowane sa stada wielorybów:> Ty lepiej podziękuj losowi, że nie mogłeś byc na tym GEKO, bo ekonomicznie byłaby to stracona szansa:D

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
26-10-09 16:12  Odp: [Relacja] GEKO nr 43 - 23.10.2009r.
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Hmm , no mi także jakoś trudno uwierzyć ze to były kaszaloty :):) z tego co widziałem wcześniej na spotkaniu to nie przepusczacie niczemu co ma 36,6 i nie ucieka do wody i na drzewo , i jakoś żadnego zdjęcia na potwierdzenie że wszystkie takie były .
do następnego ,pozdro Andrzej

 
26-10-09 16:30  Odp: [Relacja] GEKO nr 43 - 23.10.2009r.
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Jeszcze raz powtarzam - trzeba było przyjśc i się na własne oczy przekonać:-) Jest to test waszej wierności GEKO:D

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
26-10-09 16:54  Odp: [Relacja] GEKO nr 43 - 23.10.2009r.
stach48 

 

Potwierdzam. Uwierzcie mnie,( wszak jestem krynicą prawdomówności .). Prędzej bym się rzucił na pustą, puszczoną z górki puszkę po konserwach niż na którąś z tych dam;))))
NAJLEPSZEGO

 
26-10-09 20:17  Odp: [Relacja] GEKO nr 43 - 23.10.2009r.
Pit Blank 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

Heja

Dzięki za IPM ;)
Następnym razem też się postaram.
Co do imprezy konkurencyjnej to u nas raczej było o wiele zabawniej, i długo będzie pamiętane "pytanie nieśmiałego podrywacza" s....ś ;) i po ilu latach olej się wymienia ;)

--
Yamata i Bismarki czekaja w kolejce ...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024