KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
30-08-09 12:29  [Relacja] GEKO 41 bis - czyli powtórka z degrengolady:-)
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Witam... albo no naszemu GEKOnowsku.. "Stul pysk":-)

Wiem, że co za dużo to niezdrowo, jak mawiali Majowie i Czerwcowie, ale nie można pozostać obojętnym na kwik napalonych niewiast i innych stworów z siusiakiem, mieniących się modelarzami:-) Relacja być musi, inaczej połowa się udusi:-)

28 sierpnia 2009 roku, tuż przed 29 sierpnia, nasza kakaowa gormadka zebrała się po raz kolejny, by przekonac się, czy rzeszowskie nauki nie poszły w las... szczególnie dotyczyło to pewnego rodzaju miłosnego uniesienia - w skrócie seksu:-) No i musieliśmy sobie przypomniec, jak wyglądamy na trzeźwo... trzeźwym okiem patrząc:D

Przybyli na spotkanie :

1.Stach48
2.Jańcio
3.Tadek
4.Tede
5.Ziga
6.Renata Opałek
7.Kwiatek
8.StuG

Skład zatem dośc pokaźny, chociaz uwzględniając jedynie zsumowane IQ, pewnie nieznacznie przekroczylibyśmy magiczna liczbę 69:-) Zawsze szliśmy na jakośc, nie na ilość:-)

Relację zaczniemy od pojawienia się...

...zasłużonego w walce z faszyzmem (zgodnie z oficjalnym pismem z IPNu), tajemniczego breloka o pieknie wyrzeźbionym lotnisku na czubku głowy:-) Pas startowy wyglancowany, odbijający wszelkie promienie UV i U2:-)
Mam wrażenie, że taki obrazek już kiedyś widziałem... zamiast teleranka...:-)


Jego najbliższy współpracownik, minister spraw dziur wewnętrznych GEKO - poszukiwany Stanisław D. wręcza dyplom za noszenie modeli w nylonbojtlu:-)


Pamiątkowe kakowe zdjęcie :-)


Sytuacja wymknęła się szybko spod kontroli, gdyż zaczęliśmy dyskutować na tematy stricto modelarskie. Nasz niepokój wzbudził fakt, że trwało to nieprzerwanie przez 15-20 minut, co właściwie powinniśmy zgłosić do księgi rekordów Guinessa:-) (popijając Guinessa:-)


A oto kartonowi bohaterowie piatkowej orgii :-) Savoia Marchetti w stanie zygoty autorstwa Tede, Stasiu ukazujący w pełnej krasie swoja klatę a'la Pudzian i to, co zaczyna przypominać już powoli Łosia Jańcia, dwa bliźniaki Hurasie różniące się jedynie rurami (podobnie jak u ludzi:-)) oraz dwa najnowsze modele prasolotów Zigi, wykonywanych testowo na zamówienie imperialisty:-)


"...Masz, nażryj się, pińcet mam takioch w domu jeszcze, masz...". "... i stul pysk...";-)


Kwiatek uczy sie nakładać prezerwatywę na kopyto:-) I to, i to jest Jańciowe... ciekawe co na to Jańcio:-) Niestety nie uchwyciłem jego twarzy:D


Niektórzy po seksie palą, a jak jest wyjątowo fajnie, to po... wszyscy okoliczni sąsiedzi wychodzą na balkon na papierosa:-) Kwiatek natomiast dziubie kawałki drewna:-) Moze lubi deski?:>


Brygada Kryzys w swoich charakterystycznych pozach:-)


Ziga zwyczajowo znalazł jakieś podejrzane plamy na rozpoczętym modelu tede... zebrane próbki substancji poszły do szeroko pojętej analizy kakaowej:-)


Parcie na szkło autora relacji jest jak widać większe niż jego napęd płciowy:D A to już dośc duży wyczyn:D


"...patrz, te głąby nie wiedzą nawet, że Suworov była kobietą...";-) A może Curie-Skłodowska też!??...


"... o czym oni pier...."? - Powiedział Stachu, po czym pociągnął duży łyk piwa i zaklął szpetnie:-)


Dzisiaj mam tylko dwa złote...


W poprzedniej relacji Kwiatek zdeklasował wszystkich swoją mordą, więc IPM zamknęło konkurs, ale zgłoszenia fotograficzne napływają nadal:-) Te dwa akurat dośc podobne w swym wyrazie:)


Spójrz na lewo, spójrz na prawo, nic nie jedzie, ruszaj żwawo:-)


Żeby zadać kłam naszym homo zdolnościom... mała minetka dla Włoszki:D


Cieszymy się szczęsciem Kwiatka:-)


Serdeczności made by Ziga:-) Pozdrowienia dla wszystkich oglądających:D


I opstatnia przebitka na tych, co w zeszłym tygodniu zapisali się na naci pietruszki:-)

Tak, kolejne spotkanie - już w sumie 44, chociaż numerycznie 41 bis, dobiegło końca:-) Tym razem dośc długo nie mogliśmy opuścić lokalu. Co ciekawe, niedaleko nas zainstalowali się jacyś chłopcy (tak 30-40 lat) w liczbie 4, którzy grali w grę planszową Shogun:-) Jak widać Casa Austria staje się powoli przystanią dla hobbystów różnej maści:-) Czekamy na onanistów i nimfomanki:-)

Pozdrawiamy i czekamy na Was za miesiąc!:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
30-08-09 16:01  Odp: [Relacja] GEKO 41 bis - czyli powtórka z degrengolady:-)
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 17


 - 7

No i proszę kolega StuG nabiera rozpędu . Niedługo zacznie prowadzić relacje w trakcie spotkań na żywo .Gratuluję .

Pozdrawiam .


Jańcio


HEY HEY !

 
31-08-09 10:28  Odp: [Relacja] GEKO 41 bis - czyli powtórka z degrengolady:-)
stach48 

 

No i znowu przy Was ubyło mi trochę lat. Jak tak dalej pójdzie to będę żył wiecznie ;)))))
Modele pokazane na GEKO-prawie perfekcyjne. Ziga poszedł śladami mistrza Rajkuba i do swoich "żelazek" żurawiki i olinowanie robi z bibulki papierosowej. Na plus należy rownież zaliczyć fakt że Opałek-Renata dołączył do nas na zawsze. NAJLEPSZEGO.
p.s.- ulżyjcie mi w końcu z tym kakao bo ma jeszcze ok 80 kg. i SMS zaczyna burczeć;)))

 
01-09-09 11:41  Odp: [Relacja] GEKO 41 bis - czyli powtórka z degrengolady:-)
gienek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Jak tak patrzę na zdjęcia, to zauważam, że sie nic nie zmieniliście. No chyba, że więcej powagi modelarskiej na fotkach. Pozdrawiam i do zobaczenia w najbliższym, nieokreslonym czasie.
PS. Tajemniczy obiekt dotarl już do adresata. Następny się przygotowuje

--
gienek

 
01-09-09 13:28  Odp: [Relacja] GEKO 41 bis - czyli powtórka z degrengolady:-)
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

StuG - Ty Gandalfie - uwielbiam to co piszesz!!!!

--

 
01-09-09 16:49  Odp: [Relacja] GEKO 41 bis - czyli powtórka z degrengolady:-)
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Lazarusie, to co, we wrześniu śmigamy na GEKO? Dla mnie to może być ostatnia okazja przez jakiś czas na "modelarskie" wypady, bo w Przeciszowie to się już chyba nie zjawię w tym roku.

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
01-09-09 20:22  Odp: [Relacja] GEKO 41 bis - czyli powtórka z degrengolady:-)
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Jeśli tylko chopaki nas zechcom?;-))) Jestem jak najbardziej za...

--

 
01-09-09 20:29  Odp: [Relacja] GEKO 41 bis - czyli powtórka z degrengolady:-)
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Po paru piwach jakoś Was zniesiemy... ze schodów:-)
Wpadajcie, bo w ryja:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
01-09-09 20:29  Odp: [Relacja] GEKO 41 bis - czyli powtórka z degrengolady:-)
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

A co "majom" do chcenia. Wpadniemy rozwalimy imprezkę i pojedziemy z powrotem ;)

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
01-09-09 21:20  Odp: [Relacja] GEKO 41 bis - czyli powtórka z degrengolady:-)
stach48 

 

A to się małolaty rozbrykały.;) Zapraszam serdecznie, najlepiej jakbyście zostali do soboty, po się tłuc po nocy ???? Mam duży wigwam i mogę Was przechować. Pewnie moja staruszka już na rurze nie zatańczy ale inne atrakcje zapewnione.;))) Weżcie też jakieś wiaderka to dostaniecie prawdziwe holenderskie kakao. NAJLEPSZEGO.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024