KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
25-06-07 15:32  [Zaproszenie]-GEKO nr 17-29 czerwca 2007
stach48 

 

Uszanowanie. Panowie ostatni piątek miesiąca już za kilka dni. Wiem że czołówka "gekonów" jeszcze przeżywa zjazd we Wrocławiu, zachłystując się wrażeniami i zdobytymi tam nagrodami ale życie toczy się dalej ;)))))) Spotykamy się więc w starym miejscu o stałej porze. Case Austria godz. 18.00 w dniu 29.czerwca 2007 r. w XXI wieku(to dla nowicjuszy;))))) Tym razem zarezerwuję miejsca.
Żółwikiem= i do zobaczenia!!!!!! NAJLEPSZEGO=
p.s.=mam nadzieję że Jancio, Chaton i Stug pochwalą się przywiezionymi z Wroclawia zdobyczami.

 
25-06-07 16:00  Re: [Zaproszenie]-GEKO nr 17-29 czerwca 2007
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

Cztery dni, aby wyrobić się ze skończeniem podwozia T-40... Myślę, że da radę się wyrobić choć moja 'etyka' pracy pozostawia wiele do życzenia ;-) Nie mniej czuje się zaproszony.

--
Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

 
25-06-07 23:30  Re: [Zaproszenie]-GEKO nr 17-29 czerwca 2007
Ziga 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
 

Mnie niestety nie będzie :( Jutro wylatuję na tydzień do Francji. Bawcie się dobrze, no i mam nadzieję, że pojawi się relacja (ze zdjęciami).

--
Pozdrowienia
Kaz

"They say hard work never hurt anybody, but I figure why take the chance" - Ronald Reagan

 
25-06-07 23:55  Re: [Zaproszenie]-GEKO nr 17-29 czerwca 2007
Chaton 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 14
 

Powinienem byc.

--
__________________________________________________________________________________________
Rammer ; Ju-87B ; Mapei ; Wasserfall W5 ; Airwolf ; Ta-183 - 5% ; Jagdpanther - 75% ; Pioneer ; Jeffery-Poplavko
Galeria modeli

 
26-06-07 10:11  Re: [Zaproszenie]-GEKO nr 17-29 czerwca 2007
Pit Blank 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

Ze mną będzie ciężko
dziś wyprowadzam się z akademika więc teraz będe miał trochę utrudnione pojawianie się na GEKO
Ale spróbuję się pojawić może się uda

--
Yamata i Bismarki czekaja w kolejce ...

 
27-06-07 16:16  Re: [Zaproszenie]-GEKO nr 17-29 czerwca 2007
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 17


 - 7

Myślę że i ja się pojawię

_ _


Tydzień na działce - poradnik narkomana .

 
28-06-07 09:14  Re: [Zaproszenie]-GEKO nr 17-29 czerwca 2007
stach48 

 

Zarezerwałem stoliki. W ostatniej cześci knajpy, po lewej stronie. Mogę się żdziebko spóznic. Do zobaczenia.

 
28-06-07 14:49  Re: [Zaproszenie]-GEKO nr 17-29 czerwca 2007
Chaton 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 14
 

A ja już teraz nie wiem. Prawdopodobnie czeka mnie wyjazd do Tarnowskich Dziur i nie wiem czy zdąze na GEKO. W kazdym razie jak bym jednak byl to wezme - jak znajde - "geszenki" dla Jancia i StuGa. Grzesiu - wez dla mnie ten Gienkowy projekt.

--
__________________________________________________________________________________________
Rammer ; Ju-87B ; Mapei ; Wasserfall W5 ; Airwolf ; Ta-183 - 5% ; Jagdpanther - 75% ; Pioneer ; Jeffery-Poplavko
Galeria modeli

 
29-06-07 23:50  Re: [Zaproszenie]-GEKO nr 17-29 czerwca 2007
Kwiatek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 5

Jak zawsze było nudno, mało ciekawie, wszystko w atmosferze zastraszania, a głównym zajęciem było naśladowanie Tinky'ego Winky'ego ;-)

Prócz tego, że od gościa z WAK-u dostaliśmy upominki, ten wieczór nie miał żadnych pozytywnych zwrotów akcji [ładnie to brzmi, nie?]. Nic, a nic. Młodzież między takim Stugiem a Stachem może się tylko stoczyć... czyli robić model znajdujący się na niecałych trzech arkuszach A3 przez rok i dłużej... Nie mniej jednak zapraszamy na następne GEKO. Jak się staczać, to wspólnie :D

--
Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024