KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
04-06-06 14:04  Re: Salezjański Klub Modelarski w Mińsku działa
damdam 



Na Forum:
Galerie - 11
 

Witam po kolejnym spotkaniu. Dzisiaj piłki nie było (może ze względu na ostatni mecz reprezentacji i pamiętną bramkę?). Wykonaliśmy za to kawał dobrej roboty (tylko Korsarz słabo:) ale za to pomagał młodszym).

Była też inna atrakcja - model na gumkę. Zobaczcie sami:
AAAAA.... ten model kota tak się przypadkiem zawieruszył. Ale to "Tygrys", a w zasadzie "Tygryska"! Obok leżą bardzo archiwalne numery Modelarza i MM.

--
Kali kochać latać, grajcie w Sturmovika!!!!!!!!!!! Motoparalotnie są wszędzie.

 
06-06-06 03:55  Re: Salezjański Klub Modelarski w Mińsku działa
Jac 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 1

Wspaniałe, jak tylko coś zgromadzę, to podeśle - "Sys" swiadkiem ;-)
Pozdrawiam.

 
13-06-06 08:52  Re: Salezjański Klub Modelarski w Mińsku działa
Lech 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


damdam, na naszej stronie (www.modele-kartonowe.com) jest do pobrania model PWS-50. Z założenia miał to być prosty model dla początkujących. Może Ci się przyda. Będzie kolejny (jeszcze prostszy) model, tym razem Me-109E, ale na "meszerszmita" trzeba jeszcze trochę poczekać. (U mnie "trochę" potrafi zamienić się w pół roku - niestety :-) )
Lech

 
16-06-06 20:28  Re: Salezjański Klub Modelarski w Mińsku działa
damdam 



Na Forum:
Galerie - 11
 

Wtam serdecznie. Po pierwsze dzięki za link do modelu. Chłopaki dostaną go na wakacje.
Nie odzywałem się długo bo mnie wirusy zaatakowały i nie mogłem sobie dać rady (konkretnie to "virut" cośtam, cośtam - system musiałem stawiać od nowa). Ale to temat na inne forum. Młodych modelarzy coraz więcej (może ze względu na piłkę po zajęciach?). Ostatnio wszyscy nowicjusze kolej uprawiają :)))).
Atoi kilka fotek:
Ten bałagan na gazecie, to mój stary Ford T, który nie może doczekać się ukończenia.

--
Kali kochać latać, grajcie w Sturmovika!!!!!!!!!!! Motoparalotnie są wszędzie.

 
19-06-06 13:21  Re: Salezjański Klub Modelarski w Mińsku działa
damdam 



Na Forum:
Galerie - 11
 

Odbyły się przedostatnie zajęcia w tym roku szkolnym. Część modelarzy już żyje wakacjami ale wzieli modele do domów (zobaczymy co przyniosą we wrześniu?). Wszyscy chętni dostali Spirit of St..... i po płytce CD z różnymi modelami ( nie nazywajcie tego piractwem, to w celach edukacyjnych). Nastroje i chęci są dobre, a nawet bardzo dobre.

--

Kali kochać latać, grajcie w Sturmovika!!!!!!!!!!! Motoparalotnie są wszędzie.

Post zmieniony (19-06-06 16:58)

 
19-06-06 17:02  Re: Salezjański Klub Modelarski w Mińsku działa
damdam 



Na Forum:
Galerie - 11
 

Zapomniałem o fotkach:

A to spakowane na wakacje walizki:


--
Kali kochać latać, grajcie w Sturmovika!!!!!!!!!!! Motoparalotnie są wszędzie.

 
21-06-06 21:59  Re: Salezjański Klub Modelarski w Mińsku działa
damdam 



Na Forum:
Galerie - 11
 

Wakacjee!!!
Chłopaki dostali modele do domu (ten kto się pojawił) i odpowiednie BCU. Mam nadzieję, że pojawią się we wrześniu. KORSARZ ODEZWIJ SIĘ, WAŻNE!!!

--
Kali kochać latać, grajcie w Sturmovika!!!!!!!!!!! Motoparalotnie są wszędzie.

 
03-08-06 00:26  Re: Salezjański Klub Modelarski w Mińsku działa
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

odzywam sie... przepraszam ze tak pozno no ale bylem za granica zarabiac a potem na mazurach itd... o, a wyjechalem wlasnie 21. 06. a i mam kilka modeli dla klubu... jutro zapewne zadzwonie...

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 
05-09-06 14:46  Re: Salezjański Klub Modelarski w Mińsku działa
damdam 



Na Forum:
Galerie - 11
 

Witamy ponownie w Klubie.
Pierwsze zajęcia odbędą się prawdopodobnie w czwartek 14-go września (godzinę podamy na forum i na stronie u Salezjanów oraz na ogłoszeniu przy bramie Liceum).
Mam nadzieję, że jesteście pełni energii i pomysłów na nowe modele. Ciekaw jestem co powstało w trakcie wakacji?
Korsarzu - jeżeli nie dostałeś emilia to odezwij się na forum(musimy się spotkać).
Acha - Jeśli macie znajomych, którzy chcą się pobawić w modelarstwo i nie tylko, to serdecznie zapraszamy!!!

--
Kali kochać latać, grajcie w Sturmovika!!!!!!!!!!! Motoparalotnie są wszędzie.

 
12-09-06 18:16  Re: Salezjański Klub Modelarski w Mińsku działa
damdam 



Na Forum:
Galerie - 11
 

UWAGA! UWAGA! UWAGA!
PIERWSZE POWAKACYJNE SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ W CZWARTEK, 14-TEGO WRZEŚNIA O GODZINIE 16.00.
OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!! :-)) ZAPROŚCIE KOLEGÓW I KOLEŻANKI ZAINTERESOWANYCH MODELARSTWEM KARTONOWYM I NIE TYLKO.

--
Kali kochać latać, grajcie w Sturmovika!!!!!!!!!!! Motoparalotnie są wszędzie.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024