KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
02-05-06 11:39  Re: [29.04-1.05.2006] Wschowa - Mistrzostwa Polski klas C NAVIGA i VII konkurs Modeli Kartonowych
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

Pare zdjęć ze Wschowej:






--
PozdrawiamKojak

 
02-05-06 13:04  Re: [29.04-1.05.2006] Wschowa - Mistrzostwa Polski klas C NAVIGA i VII konkurs Modeli Kartonowych
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

Kojak - ze skromności się nie przyzna, ale pragnę wszystkich poinformować że w Mistrzostwach Polski Nawigi jego Alaska zdobyła srebrny medal i kwalifikuje się do reprezentacji Polski na MIstrzostwa Świata w Dubrowniku.....
Robert - moje gratulacje!!

--

____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

Post zmieniony (03-05-06 00:17)

 
02-05-06 13:05  Re: [29.04-1.05.2006] Wschowa - Mistrzostwa Polski klas C NAVIGA i VII konkurs Modeli Kartonowych
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

No "piknie", moje gratulacje ;-D

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
02-05-06 17:49  Re: [29.04-1.05.2006] Wschowa - Mistrzostwa Polski klas C NAVIGA i VII konkurs Modeli Kartonowych
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

A`propos Kojak`a : jak mawiał Grzegorz Halama "Oklasky" - "Ja wiedziałem, że tak będzie"
Wielkie gratulacje Kojak!!!!!!!

CinekZ

--
..,=====,o00o
//__l_l_,\____\,__
l_---\_l__l---[]lllllll[]
_(o)_)__(o)_)--o-)_)___

 
02-05-06 19:14  Re: [29.04-1.05.2006] Wschowa - Mistrzostwa Polski klas C NAVIGA i VII konkurs Modeli Kartonowych
daro   

Przez skoromnośc nie ma chyba zdjęcia Alaski Kojaka :)...to srebro to chyba przez dwie nitki na olinowaniu...:)....

 
02-05-06 19:42  Re: [29.04-1.05.2006] Wschowa - Mistrzostwa Polski klas C NAVIGA i VII konkurs Modeli Kartonowych
Kojak 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 6
 

Ehhhhh nie żartujcie sobie ze mnie. przez Was się muszę dziś ukrywać. Ja naprawde nic nie zrobiłem. A jak zobaczyłem modele we Wschowej to mi dech zaparło i miałem ochotę zabrać Alaskę i uciekać. Ehhhh dużo by tu opowiadać i mówić. Tu pisząc nie da się wyraźić tego wszystkiego co czuję i myślę. Ale wszystkim dziekuję za dobre słowo.

--
PozdrawiamKojak

 
02-05-06 19:56  Re: [29.04-1.05.2006] Wschowa - Mistrzostwa Polski klas C NAVIGA i VII konkurs M
panAdas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Elegancka impreza, można by w ramkę oprawić i pokazywać jako wzorcową :) Tylko deszczu organizatorzy nie umieli opanować, ale podejrzewam, że i na to coś wymyślą :))

--
------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów

 
02-05-06 23:57  Re: [29.04-1.05.2006] Wschowa - Mistrzostwa Polski klas C NAVIGA i VII konkurs Modeli Kartonowych
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

rozumiem że organizator odpoczywa po konkursie i nie będziemy mu teraz marudzić, ale przydało by się aby ktoś jeśli takowym dysponuje to informator z wynikami wstawił...
jak wiadomo we Wschowie odbyły się dwa konkursy - na poczatek ten o Puchar Burmistrza....
liczby modeli nie podam, bo nie znam (powód j.w.), mogę tylko powiedzieć że w tym co sędziowałem - figurki- było łącznie szt 15 we wszystkich grupach wiekowych w dość wyrównanym poziomie..oczywiście klasę zdominowały figurki z GPM a najczęściej zwyciężał husarz - ale z pamięci wiecej szczegółów nie podam
było sporo modeli pancernych, sporo samolotów,ale w porównaniu np. do ubiegłorocznego konkursu w Porąbce mało w klasie S3 i S4 - dominowały S1 i S2
jednym z najciekawszych modeli dla mnie była B 17 Tadeusza Gawrona w całości pokryta folią aluminiową na której wykonano stosowne przetłoczenia, sporo było pierwszej wojny - w tym nowości z Answera (Morane L i Curtiss Jenny), pojawił się też śliczny Me 162 Komet z Orlika
pancerki też było sporo (na tym sie już tak nie znam, to w razie czego proszę o porawki) - jeden z najładniejszych modeli to Kraz w wykonaniu (chyba) Jacka Garbacza, oprócz tego jeszcze kilka modeli na podobnym poziomie - znane juz wcześniej Star 266, Dragon Wagon czy Leopard A4
inne ciekawe modele dla mnie to Cromwell z MM z bebechami, T 70 i IS 2 z MM stare, ale ładnie wykonane, zestaw samochodów strażackich i komplet 4 mikro (hehe) czołgów
sporo było modeli wiatraków, zn helikopterów, jak zwykle najbardziej podobał mi sie Hind z AH i ślicznie wykonany Mi 2 z MM z wnętrzem - co z tego modelu zrobiono to po prostu szok!! że cos takiego można zrobić (oczywiście in plus)
było też troche kolejek, rakiet - modele efektowne, ładne ale na tym się nie znam więc nic więcej nie mogę powiedzieć (oprócz tego że skusiłem się na Deltę II), podobnie i z budowlami
szybowców raczej niewiele, kilka z GPM i kilka z KELek, poziom sredni
okręty - na Pucharze Burmistrza - klasie Op BERP zajął 2 miejsce- gratulacje, hmmm .... tym , amerykańskim Jakimśfishem 1:100, oprócz tego było i Ohio i Dzik i jakiś U-boot i Sourcof (czy jak sie to francuskie duże pisze ;-) i chyba koniec na tym, poza tym w klasie O pojawił się i PoW śliczny i sporo niszczycieli polskich i brytyjskich (np.HMS Saumarez otrzymał Grand Prix wydawnictwa WAK), śliczniutka była też Aurora od Frytka (szara)
żaglowców dość mało, ledwie chyba wystarczyło na obsadzenie klas..

drugi konkurs - Nawiga - mam nadzieję że może jaki inny, bardziej "okętowy" Grześ jakieś słowo napisze, ja mogę oprócz tego co o modelu Alaski napisałem dodać tylko że byłem pod wrażeniem....
najładniejsze dla mnie to modele żaglowców... nazw nie spamiętałem,bo na większości język można sobie połamać ale modele śliczne...
te inne też, ale jak mówię - nie znam się na tym, nie chcę nikogo wprowadzać w bład

z kroniki towarzyskiej...
odnotowano wydawców:
Modelik, Hobby Model, WAK i Modelarstwo Okrętowe, przewinęło się kilku projektantów, stanowiska miały firmy i sklepy modelarskie, z kolegów Konradusowców to oprócz wyżej wpisujacych się był jeszcze Janisz, Kermet i ......... proszę uzupełnić listę..

generalnie - impreza na 5 z dużym + (bo na 6 umie nauczyciel ;D), sala wystawowa zapewniała bardzo dobre warunki prezentacji i oceny prac, jeśli tylko się da to za rok Wschowę odwiedzę
jedyne co... to ta deszczowa pogoda, ale tyle gąb sie jarzyło że w środku panowało słońce :D:D:D

niestety, jeśli o kimś lub o czymś zapomniałem napisać to proszę o uzupełnienie - pamięć ludzka jak wiadomo jest zawodna, a z niej to korzystałem opisując swoje wrażenie z tego konkursu
aha - pojawiły się też zapowiedzi był to Scud i DH 9

--
____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 
03-05-06 00:09  Re: [29.04-1.05.2006] Wschowa - Mistrzostwa Polski klas C NAVIGA i VII konkurs Modeli Kartonowych
Krzychu74 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
Galerie - 4
 

Witam!
Kojak; moje gratulacje!

Pozdrawiam.

--
Blog

Sklepik

 
04-05-06 13:22  Re: [29.04-1.05.2006] Wschowa - Mistrzostwa Polski klas C NAVIGA i VII konkurs Modeli Kartonowych
Leeon 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Kojak !

1- Gratuluję pięknego, mistrzowskiego modelu !
2- Dziękuję za pozdrowienia ze WSCHOWY...
... ale trzymaj też mistrzowską klasę również w deklinacji ( dopełniacz kogo, czego - Wschowy )
Wszak po Przeglądzie Modelarstwa w PKiN-ie nie będziesz pozdrawiał z Warszawej a po innych wojażach np z Ostrawej czy Piławej :)
( O "Wschowej" była już na tym forum mowa )

Pozdrawiam ... i proszę bez urazy !
Leon

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024