KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
11-12-05 21:08  Re: [relacja] Łódzka Sjesta Modelarska Nr 11
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Też was chciałem nawiedzić,ale mój bolid zastrajkował i musiałem wlozyć w niego parę groszy.Ostrzę zęby na następne spotkanie,a póki co dawajcie fotki.

 
12-12-05 14:13  Re: [relacja] Łódzka Sjesta Modelarska Nr 11
valpurgius 

 

> relacja jutro, sjesta zakończona :)

Ekhm... :D

 
12-12-05 15:36  Re: [relacja] Łódzka Sjesta Modelarska Nr 11
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Cos sie maciek doczekac nie mozesz :)

Ok, zeby nie bylo, ze nic nie bylo, to cos napisze, bo tez sie fotek nie moge doczekac... Przynajmniej co poniektorych, bo mam nadzieje, ze cenzura zadziala ;)

Powoli zastanawiam sie, czy nie ebdziemy znowu musieli lokalu zmieniac, bo co Sjesta, to coraz wiecej uczestnikow :) Mala lista obecnosci:
- OZ Grzegorz (W) Nowak
- OZ Rafael (tak nieskromnie na samym poczatku :) )
- AT-ST
- BERP
- Jeson
- _Grzesiek_
- Valpurgius z ekipa ze Zgierza (ja imion chlopakow nigdy nie pamietam, a ich trzech dodatkowo bylo)
- Syjek (po raz pierwszy)
- MacGregor !!!!!!!! (po raz pierwszy)
- Emes
- elessar.telc (po raz pierwszy)
- Pawel Homerski from GPM :) (tez po raz pierwszy, a mial byc od poczatku istnienia Sjesty)
- pan Tadeusz Niewiadomski (to ten od tych fantastycznych modeli z drewna, ktore byly na Festiwalu)

Zapowiadany byl jeszcze Marcin Kuzniar from GPM, ale jakos nie dotarl... Mam nadzieje, ze nastepnym razem sie pojawi :)
Kogos pominalem? Jesli tak, to prosze sie upominac - uzupelnie :)

Tak wiec tym razem sie kleilo i to calkiem duzo - szopka z GPM (zostala w pubie), Morane z Fiddlers Green i Hughes H-1B Racer z KELu - ten ostatni lezy u mnie do dokonczenia na nastepna sjeste.

Chyba najwiekszym wydarzeniem bylo przybycie Syjka z MacGregorem ;) Chlopaki przyniesli do pokazania pierwszy numer 'Modelarstwa Okretowego' do recenzji, a mnie udalo sie zdobyc dedykacje MacGregora na 'Slazaku' z Questu, ktorego wygralem dawno temu od Frytka - teraz jego kolej na przyjazd do Lodzi - z Kielc ma niedaleko (Slazak oczywiscie idzie w zlote ramki, a za 20 lat sprzedam go z duzym zyskiem, a przynajmniej okladke, bo zobowiazalem sie, ze go zbuduje :)).

Kolejnym istotnym wydarzeniem bylo ustalenie tematu na nasz kolejny Projekt Grupowy - Wystawę na Festiwal Modelarstwa. Temat nie zostal dokladnie sprecyzowany (chyba musze to ustalic z OZ Grzeskiem), ale chodzi nam o zaprezentowanie sprzetu 'Made in USSR' i 'Used in USSR', od 1917 do rozpadu Związku Radzieckiego - a troche tego bedzie i mysle, ze wszyscy beda zadowoleni, bo i samoloty od 'druciakow' do 'rur', pojazdow od groma i do tego jednostki plywajace w szerokium wyborze, a do tego cos 'cywilnego tez sie znajdzie. Do tego dopuszczamy konstrukcje radzieckie uzywane przez 'innostrancow', wiec LWP powinno sie znalezc ;) - o Projekcie bedzie szerzej w osobnym watku na Forum - tak jak poprzednim razem...

Coz, teraz powinny pokazac sie fotki :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
12-12-05 22:01  Re: [relacja] Łódzka Sjesta Modelarska Nr 11
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

:D
ale niecierpliwi :P,...
uzupełniać relację OZ RAfaela będę w trkcie wstawiania zdjęć :)

na początek:
Emes, BERP, OZ Rafael i Paweł H.


i Grzesiek_-_, niewymieniony przez Rafała prezes KM Radarek Marek Michalski, Kamil, Jeson, elessa
r, valporqius i Michał


pojawiły się modele różne, Jackowy R-17 1:35, moje Gee-Bee z fiedlersa (jakoś takoś wyszło jak dowiedziałem się że MacGregor dojedzie :P), Radarkowy PZL 230 Skorpion - którego koledzy postanowili zostawic jako osłonę do wcześniej podarowanego Mi-2 w pubie, mój Vickers B - widać u mnie i u Jacka wpływy wynikające z kolegami ze Zgierza - bo to oni głównie plastik w 1:35 rąbią :), OZ
Rafaelowy Do 18 pomniejszony z ModelCardu do 1:50 i mój MIG 3 z Aero 1:72






nie tylko nam się udzielają plastikowe wpływy, oto jak dzielnie chłopaki ze Zgierza (i nie tylko oni) wycinają karton (czyli szopkę )



szopka już skończona, a Grześ rozbawiony :)))



pan Tadeusz pogrążony w rozmowie nad elessarowym Tempestem



cdn.
:))

--
____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 
12-12-05 22:25  Re: [relacja] Łódzka Sjesta Modelarska Nr 11
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

błysk nożyczek Miszcza :)))



i już spokojniej :D, Syjek, MacGregor i Valpurqius



Moranek w trakcie



Jeson ma skorpiona w rękach - wszyscy uciekli ;)))



no nie, niektórzy się chowają pod stół :))) ( a tak naprawdę to robią to co robi każdy modelarz przez połowę czasu poświęconego na sklejanie modeli - szuka części które spadły na podłogę :)) a dokladnie to BERP i Rafael)



PREZES i klubowicze przygotowani do wręczenia modelu załodze Mi-2 (niestety samo wręczenie odbyło się bez błysku mojego flesza - zostalem skutecznie zablokowany przez innych sjestowiczów przy stole, co tam się mogło dziać??? :))



dwaj przyjaciele z boiska... a właściwie z modelarni na Retkini :) choc Paweł zarzekał się że w sobotę nie pracuje to jednak złamał się i zaczął coś "dziamać" z OZ Rafaelem



kolegium Redakcyjne Modelarstwa Okrętowego z rozdwojonym Grzegorzem Nowakiem :)



sylwestrowo-noworoczny (już) szampan (i OZ w trakcie tzw. oficjalnego otwarcia:)





był czas na sklejanie , był i na pogaduchy





niektórzy sklejali szopkę, niektórzy Morana, inni Kaczora, a znalazło się i kilku takich co wzieli się za Racera



sprzątanie - ostatni Mohikanie :)



plon niesiemy plon, w Mi-2 pubik dom :)))





a tak wyglądają modele ustawione już w Mi-2(jak widać trafiają na honorowe miejsce



koniec i bomba, kto nie był..... eee, to nie tak !! :))))))))))))
koniec i bomba, kto czytał ten ... już wiecie kto :D

--
____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 
12-12-05 22:39  Re: [relacja] Łódzka Sjesta Modelarska Nr 11
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

i tak to w (ocenzurowanym) skrócie wyglądało....
mam nadzieję że wszyscy zadowoleni wrócili do domu i naładowali modelarskie akumulatory pozytywną energią...
z niewymienionych był też przedstawiciel organizatora Festiwalu Modelarstwa - Michał S., zakres tematu na wystawę na następny FM taki jak podał OZ Rafael, a dokładny tytuł wystaw jak już ustalimy szczegóły :))
a że to ostatnia sjesta w tym roku....
to mogę tylko podziękować wszystkim sjestowiczom za przybywanie i udział w tego typu spotkaniach, za pomoc w organizacji wystawy na Festiwalu, za fantastyczną atmosferę naszych spotkań itede itepe....:)
Wicie Rozumicie...
mam nadzieję że Łódzka Sjesta Modelarska okrzepła już jako czas i miejsce naszych spotkań...
i pomyśleć - 11 miesięcy to tak niewiele.... a ilu juz nas jest..
a na poczatku było tylko nas dwóch....

trochę rzewnie, trochę z patosem... czas kończyć :)
WESOŁYCH ŚWIĄT I DO ZOBACZENIA W NOWYM ROKU!!!!!!!!!!
pozdrawiam!!!!!

--
____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 
12-12-05 23:55  Re: [relacja] Łódzka Sjesta Modelarska Nr 11
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Ano pozdrowienia z południowych "krańców" Łodzi ;-) Ładne, naprawdę ładne te sjesty...

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
13-12-05 08:04  Re: [relacja] Łódzka Sjesta Modelarska Nr 11
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Dzięki chłopaki za miłą gościnę, żałuję, że miałem tak mało czasu, by pobyć z Wami dłużej, bo chciałoby się oj chciało...
Pozdrawiam wszystkich!

--
MacGregor

 
13-12-05 08:33  Re: [relacja] Łódzka Sjesta Modelarska Nr 11
Grzegorz Nowak (W) 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 20


 - 21

Grześ - a dorzucisz jakieś swoje zdjęcia??

--
____________________
nie tylko święci garnki lepią

Uczestnik projektu ŁSM

 
13-12-05 08:47  Re: [relacja] Łódzka Sjesta Modelarska Nr 11
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

OK, postaram się jutro przyjść przygotowanym do pracy - w domu nie mam netu od kilku dni i tak chyba pozostanie przez resztę miesiąca...

--
MacGregor

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024