KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
26-09-05 12:41  GIEŁDA MODELARSKA W KRAKOWIE 9.X.2005
pado   

Witam wszystkich maniaków modelarstwa kartonowego, plastikowego i różnorakiego innego. Ja zajmuję się kolejowym, ale nie o tym chciałem pisac. Mianowicie od blisko 5 miesięcy organizujemy z kolegami co miesiąć (KAŻDA DRUGA NIEDZIELE MIESIĄCA) giełde modelarską. Z tymże mamy mały problem. Mało kto pojawia się od WAS Mianowicie mam na mysli ludzi zajmujących się modelami samolotów, statków żołnierzyków itp. Jak macie ochotę i czas zapraszamy do nas. U nas jest dużo miejsca. Można wystawić jak się ma coś na sprzedarz, a także jaksię chce coś poakzać. Może będzie można coś kupic jak będą sprzedawcy z waszej (czyli wy sami )branży.Dodatkowo zawsze można się spotkać i wymienić doświadczeniami i pogadać ze znajomymi. Tutaj pod tym linkiem

http://www.forum.martel.pl/viewtopic.php?t=2961&postdays=0&postorder=asc&start=60

są wszelkiego rodzaju informacje i zdjęcia z trego co jak wygląda. Dodam że wejscie dla zwiedzających całe 2 zł dla dzieci gratis. Sprzedającym udostepniamy stoliki za 5 zł.

 
04-10-05 20:36  Re: GIEŁDA MODELARSKA W KRAKOWIE 9.X.2005
=Kondzik= 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

A gdzie ta giełda dokładnie sie odbywa. Przyznam szczerze, że teraz sie dopiero o niej dowiedziałem.

--

 
04-10-05 21:20  Re: GIEŁDA MODELARSKA W KRAKOWIE 9.X.2005
NicZtego 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
 

Pracuje w takiej firmie, ze kazda niedziele mam zajeta.. ale niezwyklym zbiegiem okolicznosci akurat 9 bede mial wolne :) wiec sie pojawie (z wawy to zaden problem.. wsiadam w intercity i jestem w krakowie po 2 godzinach.. jedzie sie godzine krocej niz do moich rodzinnych kielc, blizszych o 100 km... viva la PKP....)

Tylko prosze o dokladne namiary, (adres, godzina rozpoczecia) najlepiej z mapka dojazdu z dworca pkp (utobusy, tramwaje, lub jesli blisko - wyrysowana trase przejscia do miejsca gdzie gielda sie odbywa)

Pozdrawiam

--
---------------------------------
Cum Debita Reverentia
Piotr

 
07-10-05 21:36  Re: GIEŁDA MODELARSKA W KRAKOWIE 9.X.2005
Leeon 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Do pado ....

Jeżeli przyjacielu zapraszasz na imprezę to PODAJ ADRES gdzie się ona odbywa, NAPISZ go , a nie podawaj linku do 15-to stronicowego wątku gdzie zamieściłeś fotę plakatu z adresem ! To zdjęcie zniknęło z Twojego wątku i szukaj wiatru w polu !

Po kilkunastominutowym wertowaniu znalazłem w końcu ten adres :

<<< w przyjemnej szkole podstawowej nr 109 przy ulicy Mackiewicza w Krakowie obok marketu ELEA /dawna Billa/ >>> ;-)

Pozdrawiam
Leon

--

 
07-10-05 22:23  Re: GIEŁDA MODELARSKA W KRAKOWIE 9.X.2005
Leeon 

Na Forum:
Galerie - 1
 

...do NicZtego ...

Skoro organizator nie poczuwa się do podania bliższych namiarów więc ja to zrobię. Teren wokół dworca PKP w Krakowie jest rozkopany i skutecznie pozbawiony komunikacji miejskiej więc trzeba trochę perpedes ....
Całkowicie pieszo odradzam bo to spory kawał drogi. Z dworca PKP trzeba wyjść na str. wschodnią ( za 5-ty peron ) i obok nowego dworca PKS ( w budowie ) dojść do skrzyżowania ul. Rakowickiej z Lubomirskiego. Tam na przystanku o nazwie "Akademia Ekonomiczna" wsiąść do autobusu linii 115 w kierunku Nowego Kleparza i przejechać 8 przystanków.
W niedziele kursuje co 25 min.

Można też z przesiadką - 152 do "Nowego Kleparza" i tam 164 w kier. Górki Narodowej
sześć przystanków.

Powyższe info pochodzi ze strony MPK Kraków więc przypominanm starą zasadę wędrowców w nieznane : ... koniec języka za przewodnika ... :-)

Pozdrawiam
Leon

P.S. Być może odezwą się inne Krakauery i podpowiedzą jakieś bardziej przyjazne dróżki.

 
07-10-05 22:49  Re: GIEŁDA MODELARSKA W KRAKOWIE 9.X.2005
NicZtego 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
 

Leon: pieknie dziekuje za informacje :) Rozwazam takze opcje per taxi, skoro per pedes za daleko :) Ciekawe, ile moze taka podroz kosztowac. Jesli mozesz podac telefon do jakiejs godnej zaufania a niedrogiej korporacji, chetnie raz jeszcze skorzystam z twej pomocy.

Pozdrawiam

--
---------------------------------
Cum Debita Reverentia
Piotr

 
07-10-05 23:19  Re: GIEŁDA MODELARSKA W KRAKOWIE 9.X.2005
Leeon 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Proszę bardzo. Ja nieczęsto korzystam, ale jeśli już to 96-29.
( inne to np. 96-21, 96-63, 919 )
Mimo to polecam tę 115-tkę - dojście do przystanku max. 5 min.
Odjazdy masz o godz. 9:04, 9:29, 9:54, 10:19, 10:44, 11:09, 11:35 ...

Pomyślnych giełdowych łowów - ja nie znam tej giełdy i nie wiem czego się można po niej spodziewać. Z wątku na Martelu wynika że tam urzędują głównie kolejarze, ale może przy okazji...

Pozdr



Post zmieniony (07-10-05 23:26)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024