KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
04-07-05 09:20  Re: [relacja] - spotkania Śląsko-Zagłębiowskie zainaugurowane, czyli Sosnowiec 2005.07.01
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

Mariusz, jakie malowanie Aurory wybrałeś?. Będzie jakas relacja z budowy? Chyba nie muszę pisać, dlaczego pytam :-).

pzdr
Kemot

 
04-07-05 09:40  Re: [relacja] - spotkania Śląsko-Zagłębiowskie zainaugurowane, czyli Sosnowiec 2005.07.01
irbar 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Białe. I zapowiada się super. Miała małą awarię - zahaczyła o rafę ;) Ale tego prawie nie widać. co ciekawe. wszystkim się podobała za wyjątkiem Mariusza :))))))

Mów co myślisz, myśl co mówisz...

 
04-07-05 09:41  Re: [relacja] - spotkania Śląsko-Zagłębiowskie zainaugurowane, czyli Sosnowiec 2005.07.01
irbar 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Aha.... Chciałem jeszcze go "podkablować". On ma aparat....... więc nie sądzę, żeby wymigał się od relacji

Mów co myślisz, myśl co mówisz...

 
05-07-05 14:32  Re: [relacja] - spotkania Śląsko-Zagłębiowskie zainaugurowane, czyli Sosnowiec 2005.07.01
007   

To może jakaś nazwa? Mamy WAK, QWKAK, może ŚLĄZAG (od śląsko-zagłębiowskie)?

 
06-07-05 06:26  Re: [relacja] - spotkania Śląsko-Zagłębiowskie zainaugurowane, czyli Sosnowiec 2
wloczyk 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

no to chyba raczej powinien byc ŚLĄZAK :P. w sumie nie wiem czy to, czy GOPAK brzmi lepiej....

na tapecie: BA-64, Golden Hind, Land Ironclad (na podst. H.G.Wells'a), Caterpillar P-5000

 
06-07-05 07:17  Re: [relacja] - spotkania Śląsko-Zagłębiowskie zainaugurowane, czyli Sosnowiec 2005.07.01
007   

Właśnie celowo napisałem ŚLĄZAG ;). A dlaczego GOPAK?

 
06-07-05 08:13  Re: [relacja] - spotkania Śląsko-Zagłębiowskie zainaugurowane, czyli Sosnowiec 2005.07.01
Kemot 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


 - 6

Irku, najlepsza zabawa z Aurorą dopiero przed Mariuszem (mam na myśli burty z szeregiem otworów, wnęk itp.) To nie zwykły pasek jak w niszczycielu :-)

Gorąco zachęcam do stworzenia relacji. Będę jej wiernym widzem i kibicem. A jak wybierasz sie do Porąbki (MariuszB) to (jeśli nic nieprzewidzianego nie wypadnie) zobaczysz moją Aurorę. Nie wiem czy skończoną na 100% (pomimo, że staram się bardzo - nawet na wczasy zabieram mój niezbędnik z drobiazgami Aurory).

pzdr
Kemot

 
06-07-05 13:58  Re: [relacja] - spotkania Śląsko-Zagłębiowskie zainaugurowane, czyli Sosnowiec 2005.07.01
mike 

 

Od siebie:
ŚLĄZAG nie jest zły, ale właśnie, co znaczy ów GOPAK? Bo GOP to jasne, AK też, ale razem cos nie do końca mi to gra..

I w imieniu Mariusza:
Pojechał na wakacje, jak wróci to się pewnie wypowie na wszystkie poruszone tu tematy, ale jak go znam, to na relację nie ma co liczyć.. Chociaż kto wie.. może da się namówic.. :-) A przyjazd do Porąbki wydaje sie byc całkiem realny..

I keep trying...
GG: 1264991

 
06-07-05 15:18  Re: [relacja] - spotkania Śląsko-Zagłębiowskie zainaugurowane, czyli Sosnowiec 2
wloczyk 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Górnośląski(ego) Okręg(u) Przemysłowy(y=ego) Atrakcje Kartonowe - no przeca jasne :P
Natomiast przyczepilem sie, bo w ŚLĄZAG'u nic mi pod końcowe G nie pasowało. Ale rozumiem że to było działanie celowe dla zmylenia wroga narodu. Może ŚLĄZAAK żeby się wyróżniało?

na tapecie: BA-64, Golden Hind, Land Ironclad (na podst. H.G.Wells'a), Caterpillar P-5000

 
06-07-05 16:30  Re: [relacja] - spotkania Śląsko-Zagłębiowskie zainaugurowane, czyli Sosnowiec 2005.07.01
007   

ŚLĄsko ZAGłębiowski ;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024