KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
28-10-22 12:52  Odp: XXII Osowskie Spotkania Modelarzy 11-13.11.2022??? - ZAPROSZENIE!
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Wszystko wskazuje, że też zagoszczę :-)

 
04-11-22 13:59  Odp: XXII Osowskie Spotkania Modelarzy 11-13.11.2022??? - ZAPROSZENIE!
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Cieszę się z każdej zapowiedzi i będę czekał na Was już od czwartku.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
06-11-22 18:46  Odp: XXII Osowskie Spotkania Modelarzy 11-13.11.2022??? - ZAPROSZENIE!
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Jest i plakat na nasze spotkanie, za który tradycyjnie dziękuję bardzo Dariuszowi Furtakowi.
Plakat będzie gratisowo drukowany w drukarni Ksero Serwis u naszego Kolegi Marka Kierzkowskiego w Gdyni.
Również w imieniu naszej społeczności modelarskiej bardzo dziękuję za każdorazowe wsparcie.
Z każdą chwilą bardziej cieszę się na Wasze przybycie.



--

Post zmieniony (06-11-22 19:07)

 
07-11-22 15:11  Odp: XXII Osowskie Spotkania Modelarzy 11-13.11.2022??? - ZAPROSZENIE!
Das79pl 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

@Winek, dziękuję bardzo za zaproszenie, ale niestety za mało czasu będzie,nie mogę zostać się. Na wszystko mam 5 godzin, bilety już mam,choć wypada to w czasie festiwalu.

--
Przepraszam, nie piszę dobrze po polsku.

 
10-11-22 21:50  Odp: XXII Osowskie Spotkania Modelarzy 11-13.11.2022??? - ZAPROSZENIE!
zablo1978 



Na Forum:
Relacje w toku - 13
Relacje z galerią - 28
Galerie - 28


 - 11

Witam.
Ja już jestem gotowy.



Pozdrawiam Michał.

 
15-11-22 10:19  Odp: XXII Osowskie Spotkania Modelarzy 11-13.11.2022??? - ZAPROSZENIE!
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Witam Kolegów

XXII Osowskie Spotkania Modelarzy za nami.
Tegoroczna impreza przeszła nasze oczekiwania dzięki bardzo dużej ilości uczestników-modelarzy, osób odwiedzających i samych modeli (eksponatów).
Ogólnie doliczyliśmy się 245 modeli przez 3 dni!
Oczywiście część osób odwiedziła nas tylko przez kilka godzin ale i tak mieli coś do pokazania. Rozumiemy to i dziękujemy chociaż za te chwile.
Radością jest wizyta wielu osób, które były tu pierwszy raz, "na rozpoznanie", i które zapowiedziały przyjazd w przyszłym roku już z modelami.
Będzie się działo!
Bardzo cieszy również obecność wielu osób przyjezdnych z różnych stron kraju.
To wszystko świadczy o potrzebie takich spotkań, gdzie można w przyjemnej atmosferze porozmawiać o naszym hobby.
Będziemy się starali utrzymać formułę tych spotkań, gdzie każdy, niezależnie od tego jakie i z czego robi modele (nawet teoretyczne na komputerach czy wydrukowane w technologii 3D) może wymienić się informacjami z innymi.

Ogromne podziękowania dla Pani Dyrektor szkoły za udostepnienie nam przestrzeni do Spotkania.

Największe podziękowania dla Was drodzy Koledzy Modelarze, Projektanci, Wydawcy za obecność i zaangażowanie. Miło było patrzeć na prowadzone w różnych grupkach dyskusje, a nawet wspólne sklejanie. Kilka modeli-egzemplarzy powstało podczas Spotkania. Nie tylko wśród seniorów, również młodzież kleiła.
Zobaczymy, na ile zaszczepiliśmy wspólnie modelarskiego bakcyla w dzieciach, młodzieży, a nawet dorosłych.

Wiele zdjęć ze Spotkania zostało już umieszczonych na FB - Trójmiejski Piknik Modelarski.
Chciałem umieścić swoje poprzez OneDrive ale jeszcze nie umiem.

Ogólnie - jeszcze raz wszystkim dziękujemy i zapraszamy w przyszłym roku.

PS. Przepraszam jeśli o czymś zapomniałem.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
16-11-22 06:26  Odp: XXII Osowskie Spotkania Modelarzy 11-13.11.2022??? - ZAPROSZENIE!
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Dziękuję Wam za zorganizowanie imprezy :) Co prawda byłem tylko kilka godzin,ale WARTO BYŁO :) Może następny rok będzie dla mnie "przyjaźniejszy" i będę mógł Was zamęczać dłóżej :))

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
23-11-22 09:26  Odp: XXII Osowskie Spotkania Modelarzy 11-13.11.2022??? - ZAPROSZENIE!
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Witam Kolegów

Jak obiecałem, po odrobieniu lekcji, zamieszczam linki do zdjęć z Osowej.
Dla obecnych na Spotkaniu miłych wspomnień, a dla nieobecnych miłych wrażeń.

OSOWA 2022 - modele

OSOWA 2022 - modelarze i goście

Do następnego!

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
02-12-22 17:20  Odp: XXII Osowskie Spotkania Modelarzy 11-13.11.2022??? - ZAPROSZENIE!
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Witam Kolegów

Ponieważ na sąsiednim Forum zamieściłem krótki komentarz do pokazanych zdjęć, winny jestem dla równowagi umieszczenie podobnego tutaj.

Parę słów komentarza do zdjęć - zdjęcia w nazwach mają cyfry 1-3, które oznaczają którego dnia dane ujęcie było robione.
Najwięcej modeli pojawiło się 2 dnia, natomiast najwięcej odwiedzających chyba dopiero w niedzielę.

Najlepsze było kiedy wielu odwiedzających przyznało się do skrytego sklejania modeli w zaciszu swoich domów bez pokazywania się na wystawach. Z racji faktu, że Spotkanie Osowskie nie ma formuły konkursu, nabrali chęci na pokazanie swoich modeli w następnych spotkaniach. To chyba największy sukces naszego Spotkania, że wielu "ukrytych" modelarzy w końcu się ujawni. Tak się dzieje zresztą od kilku lat. Przybywają co roku do Osowej nowi Koledzy modelarze, a jeszcze znam co najmniej kilkunastu, którzy mogliby tu zawitać. Czekamy na nich.

Bardzo ciekawe było spotkanie dwóch modelarzy, którzy znaleźli się na zdjęciach tej samej okładki Modelarza nr 6/1986 - Krzysztof Zalewski i Piotr Butkiewicz. Ależ historia!

Jak wcześniej wspomniałem, na Spotkanie zawitali projektanci i wydawcy naszych modeli. W tym roku byli - Artur Żurański, Andrzej Haliński, Tomasz Urmanin, Michał Rafalski i Adam Rutkowski. Bardzo zacni goście!

Inne komentarze w późniejszym czasie lub według zainteresowania.

--

Post zmieniony (04-12-22 21:07)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024