KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
26-08-22 22:19  Odp: 21 Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 16-18.09.2022
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Wystawa Piotra Forkasiewicza... przecudownie! A czy Autor będzie obecny w weekend, i czy tak jak przy jego poprzedniej wizycie będzie można zakupić kopie jego przefantastycznych grafik ?

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
27-08-22 18:33  Odp: 21 Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 16-18.09.2022
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Pytanie z innej beczki. Czy bedzie ktoś jechał przez Głogów na Dolnym Śląsku lub mógłby zboczyć kawałek z trasy i miałby jedno miejsce i kawałek bagażnika w samochodzie wolne?

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
01-09-22 21:15  Odp: 21 Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 16-18.09.2022
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Hotel zamówiony, koszulka też.
Zgłosiłem 2 modele. Nic nowego, ale nie wypada pokazywać się z pustymi rękoma...
.
Ciekawe, ile zgłoszono już modeli...?

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
05-09-22 09:07  Odp: 21 Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 16-18.09.2022
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Witajcie,
podkoszulki będzie można zamawiać do 13 września!!! Kto jeszcze nie zamówił, a chciałby dumnie nosić - zachęcam:)

pozdrawiam,
Łukasz

 
08-09-22 13:24  Odp: 21 Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 16-18.09.2022
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

Wreszcie jadę! Zgłosiłem okręt i 4 samoloty i nie mam pewności, czy nie naruszam regulaminu, bo jest mowa o max. 2 modelach w danej klasie. Ale czy klasą jest open i standard (czyli dwie główne grupy) czy każda z podkategorii w tych dwóch grupach? W każdym razie system przyjął, mam nadzieję, że mnie nie wywalicie z nadwyżką ;-)

--
Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 
10-09-22 09:00  Odp: 21 Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 16-18.09.2022
Wydawnictwo WAK   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


W dniach 17-18. września będziemy na 21. Ogólnopolskim Konkursie Modeli Kartonowych w Przeciszowie. Z tej okazji akcja "Promocja Przeciszów 2022".
Osoby odwiedzające konkurs w Przeciszowie mogą w dniach 10.09 – 16.09.2022 złożyć zamówienie, które będzie do odbioru osobistego w dniach 17-18.09.2022 na naszym stoisku promocyjnym. Odbiór i płatność (!)wyłącznie(!) na konkursie w Przeciszowie. W ramach tej promocji wszystkie modele WAK i WAK Extra objęte są rabatem -25% od aktualnej ceny detalicznej, pozostałe towary objęte są rabatem -10% od aktualnej ceny detalicznej. Promocja nie dotyczy zestawów specjalnych, oraz towarów przecenionych i będących w promocji. Zamówienie prosimy o składnie mejlem na adres modele@wak.pl z tytułem „Promocja Przeciszów 2022".
Szczególnie polecamy ten sposób zamawiania modeli, ponieważ ostatnio na wystawy nie wozimy całej oferty, a w większości do tego tylko po jednym egzemplarzu i uwaga, ze względu na ograniczenia transportowe nie będziemy mieli pełnej oferty "laserów/owiewek/masztów/....".

--
-----------------------------------------------
http://www.wak.pl
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
12-09-22 22:51  Odp: 21 Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 16-18.09.2022
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Witajcie,

poszerzamy nagrody o kolejny puchar. Tym razem Puchar Prezesa Kruszywo S.A. za najlepszy model konkursu.

pozdrawiam,
Łukasz

 
14-09-22 18:44  Odp: 21 Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 16-18.09.2022
Pranas 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 5

Czesc wszystkim. Pozdrowienia z Litewskiego miasta Gargždai (Gorgzdy). Jedziemi!!! I wieziemi swoj juz tradicijny Pucharzyk "Mlodziez - mlodziezy" za najlepszy model kartonowy w kategoriach wiekowych mlodzik - junior:


 
15-09-22 14:34  Odp: 21 Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 16-18.09.2022
Kylo Ren 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 7
Galerie - 4


 - 6

Model zarejestrowany i spakowany. Nic pozostaje do zobaczenia w Przeciszowie

--
W fabryce: Fokker E V KK , Sopwith PUP KK, Lublin R XIII D KK,
Wz.34, Typ 5 Chi-ri

Fabrykę opuśiły:
Fokker E. V. , Mitsubishi A6M2 Zero , F-4F Wildcat , Chi-he , Sopwith F1 Camel MM , Nieuport 11c.1 "BeBe" , 4TP , F-104G Starfighter , Lokomotywa Spalinowa EMD F40PHM-2 , Spowith F1 Camel KK,

 
15-09-22 23:23  Odp: 21 Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie 16-18.09.2022
Lazarus 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Witajcie!!! Odliczamy godziny. Ogromnie się cieszę, że kolejny rok nasza modelarska rodzina spotka się ze sobą w Przeciszowie!!! Pierwsi już są i jarają cygara 😄.
W przybliżeniu... Spodziewamy się ok. 500 modeli 😎
Pozdrawiam Łukasz

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024