KALENDARZ MODELARSKI   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

Kalendarium imprez modelarskich. Zapowiedzi konkursów, wystaw, zlotów i spotkań. Proszę o wpisywanie dat spotkań w zapowiedziach.




Legenda:

Konkursy, wystawy, festiwale
Spotkania grupowe
Inne wydarzenia: pokazy lotnicze,
zloty pojazdów militarnych i żaglowców,
rekonstrukcje historyczne itp.



Link do wątku - kliknij w wydarzenie,
a następnie w link w wierszu "Opis"

Lokalizacja wydarzenia - kliknij
w wydarzenie, a następnie w "mapa"

Kopiowanie wydarzenia do swojego
kalendarza Google - kliknij w wydarzenie,
a następnie w "skopiuj do mojego
kalendarza"

W kalendarzu będą umieszczane tylko
poprawnie nazwane i oznakowane
wątki (data, pisownia itp.)



 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
29-01-05 12:29  Re: [zaproszenie] WAK po raz 14-ty. 29.01.2005
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

To chyba dzisiaj ,nie???;))))

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
29-01-05 12:41  Re: [zaproszenie] WAK po raz 14-ty. 29.01.2005
Hook6   

 

Teraz to już wiem co czujesz Sys...

 
29-01-05 19:08  Re: [zaproszenie] WAK po raz 14-ty. 29.01.2005
Hook6   

 

Wiem, że jeszcze nikt nie miał prawa opuścić spotkania bezkarnie, ale jak już ktoś to zrobi to niech tu chociaż napisze kto był i co najciekawszego ze spotkania zapamiętał. Że było fajnie - może sobie darować - wiem że było. Ja tu ***** czekam.







Czy słowo "k-u-r-d-e" jest tu traktowane jako na tyle niecenzuralne, że podlega wygwiazdkowaniu? Sorry, ale te gwiazdki sugerują teraz znacznie mocniejsze słowo które nawet mi nie przyszło na myśli. I raczej wypaczają to, co rzeczywiście pod tymi gwiazdkami napisałem. Zastanawiałem się czy edytować post żeby zastąpić (wykreślić) ostatnie zdanie ale postanowiłem jednak zostawić z tym oto wyjaśnieniem, że pod gwiazdkami nie miało być i nie ma słowa które większość z pewnością automatycznie, podświadomie wstawia. No chyba że tylko ja tak mam.


Wpis
Sys-a znajdujący się poniżej w sposób przypadkowy odnosi się do tego czy tylko ja tak mam. Sys pisał go wcześniej niż ja edytowałem mój wpis i pisał w odniesieniu do tego że obaj czekamy na pierwszych WAK-owców którzy wrócą do domu - gdyby ktoś miał się pomylić (a mógłby).



Post zmieniony (29-01-05 21:35)

 
29-01-05 20:03  Re: [zaproszenie] WAK po raz 14-ty. 29.01.2005
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

no to jest nas dwóch!...:D

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 
29-01-05 22:36  Re: [zaproszenie] WAK po raz 14-ty. 29.01.2005
wodnik   

nie nalezę do waszego ZGROMADZENIA ale chciałbym. Dziś miałem przyjśc, załatwiłem sobie pierwsza zmiane ale wczoraj okazało sie że muszę być w pracy. itu teraz gniję. pozdrowienia dla wszystkich znanych i nieznanych.
CZEŚĆ.

 
29-01-05 23:19  Re: [zaproszenie] WAK po raz 14-ty. 29.01.2005
Hook6   

 

jak widzisz wodniku tylko ja tu z doskoku dyzuruję... Wystarczy że przyjdziesz i będziesz należał. Nic więcej. Nie mamy struktur ani listy członków. I każdy jest mile widziany. Zarezerwuj sobie następną ostatnią sobotę w lutym. Do zobaczenia !

 
30-01-05 00:06  Re: [zaproszenie] WAK po raz 14-ty. 29.01.2005
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

No to jestem w domu i parę informacji w telegraficznym skrócie:
-obecnych 12 osób + właściciel knajpki u którego coraz mocniej nasilają się symptomy kartonowej choroby ;-)
Caruś + brat, Puczini, Puczini Junior, Homik. Woy-tek, MarcinekZ, Chopin, T-34, Kermeet
Jacek-Raiden, Rajkub.
-trochę kartonowych zlepianek, mi.in.: SU-76 Marcinka, bardziej zaawansowany Honker ( z kółkami) Woy-tka, wieża wrocławskiego ratusza Chopina, "roentgenowski" model samolotu Carusia, kilka cudeniek origami wykonanych przez Panią Homikową:-) i parę innych sklejanek w różnym stadium zaawansowania.
-stosik materiałow , książek, modeli

Bardziej dokładne informacje w relacji ze zdjęciami, którą wrzuci na Forum Woy-tek.

Pozdrawiam, Rajkub

Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

Post zmieniony (30-01-05 10:39)

 
30-01-05 00:12  Re: [zaproszenie] WAK po raz 14-ty. 29.01.2005
woy-tek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Proszę o chwilę cierpliwości. Zdjęcia już się "wywołują".

The DOORS Are Open

Wojtek GG 1239442

 
30-01-05 02:06  Re: [zaproszenie] WAK po raz 14-ty. 29.01.2005
woy-tek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

No to lecimy:



Modele przyniesione przez nas na dzisiejsze spotkanie: papierowe zabawki żony Homika, w tym mysz gigant na wieży ratuszowej made by Chopin, filet z samolotu produkcji Carusa, SU-76M MarcinkaZ, gdzieś tam w tle na innych fotkach będzie Honker woy-tka



Niestety prac Rajkuba nie dało się sfotografować bez specjalistycznego sprzętu fotograficznego. Bez lupy nawet nie podchodź.



Takie sobie rozmowy na temat.......



A to gospodarz naszego ulubionego lokalu z prezentem od Chopina



Zdjęcie pamiątkowe: projektant Staghounda T-34 ze szczęśliwym posiadaczem Rajkubem



Na koniec tradycyjne już wspólne "wąchanie kleju" wzorem ińdiaskiej fajki pokoju

The DOORS Are Open

Wojtek GG 1239442



Post zmieniony (30-01-05 21:15)

 
30-01-05 02:49  Re: [zaproszenie] WAK po raz 14-ty. 29.01.2005
sys 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

łeee ładna mi chwila;)
ale lepiej późno niż wcale;))))
...no i znów rozpoczynam:
SUPER
ŚWIETNIE
ZAZDROSZCZE
itp,itd.
...kurcze...bomba;)))


Hook6...ja nie byłem tam ani razu ale i tak czuje się członkiem WAK...taką Waszą najdalej wysuniętą na północ placówką;))))

------------------------------------------------------------------------------
czarny pas w modelarstwie... ;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024